Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M-POT View Post
    Ja nijednom nisam reko da je Partizan slab,slazem se sa vama da imamo najbolji tim u novom veku,meni se nesvidja to sto su pojedinci ovde napljuvali Radnicki(da je neko to napisao o Partizanu ili Zvezdi odmah bi popio ban)koji je odigrao dobru utakmicu,a mi smo odigrali lose,i onda jos dodje i kaze ljude je sralo,a nas nije sralo protiv Zagreba!?Ja i dalje mislim da je bolje dovesti Amera na cetvorci,sto se tice Cakarevica vise sam ocekivao od njega a i iznervirio sam ze zbog lose igre protiv Radnickog.Mozete vi da kazete da sam pesimista,da nevolim Partizan i te gluposti,ali ja idem vec pet godina na svaku utakmicu u Pionir(Arena) i na svaku utakmicu na strani u Srbiji,a vecina vas ovde uvek trazi neke linkove za tekmu,tako da bolje cutite!Za kraj ulaznice za Efes su sukpe zato sto je prodat veliki broj sezonskih karata pa moraju da ih prodaju po tri puta vecoj ceni da bi zaradili nesto!
    Ovako nesto si poslednji put napisao na ovom forumu.

    Comment


    • Originally posted by M-POT View Post
      Ja nijednom nisam reko da je Partizan slab,slazem se sa vama da imamo najbolji tim u novom veku,meni se nesvidja to sto su pojedinci ovde napljuvali Radnicki(da je neko to napisao o Partizanu ili Zvezdi odmah bi popio ban)koji je odigrao dobru utakmicu,a mi smo odigrali lose,i onda jos dodje i kaze ljude je sralo,a nas nije sralo protiv Zagreba!?Ja i dalje mislim da je bolje dovesti Amera na cetvorci,sto se tice Cakarevica vise sam ocekivao od njega a i iznervirio sam ze zbog lose igre protiv Radnickog.Mozete vi da kazete da sam pesimista,da nevolim Partizan i te gluposti,ali ja idem vec pet godina na svaku utakmicu u Pionir(Arena) i na svaku utakmicu na strani u Srbiji,a vecina vas ovde uvek trazi neke linkove za tekmu,tako da bolje cutite!Za kraj ulaznice za Efes su sukpe zato sto je prodat veliki broj sezonskih karata pa moraju da ih prodaju po tri puta vecoj ceni da bi zaradili nesto!
      1) Partizan je od prodaje sezonskih vec zaradio 700k - 750k evra a prodajom sutrasnjih ulaznica ce zaraditi 12k, sto ce reci veliko ciganisanje za male, pare.

      2) Radnicki jeste sralo, ekipa koja toliko reskira kao oni juce treba da bude na 30 razlike a to sto smo zajebali sut toliko, jbg desava se.

      3) Cakarevic treba da udje u sistem a Amera bismo doveli da mozemo. Oni puno traze a mi puno nemamo. Cekamo pare iz Vasingtona koje po svemu sudeci nece da stignu a i Makabi zateze oko Macvana. Pomaze nam puno sto je Macvanov stav u Partizan ili nigde drugo. U njemu bismo dobili ogromnu sigurnost na poziciji cetiri, fantastican je radnik, ima IQ basketaski izrazen dobru ruku, fale mu fizikalije ali to je uvek manje bitno od skila i onoga sto neko ima u glavi. Da, stric mu je vodja Grobara iz Vukovara tako da sa te strane necu ni da trosim reci.
      Last edited by bojanaBG; 18-10-11, 22:11. Reason: vredjanje i psovanje

      Comment


      • Macvan je nas igrac. Sada se "samo" jure 2,3 papira,koja moraju do 19h da budu predata da bi Macvan mogao da igra protiv Efesa.

        Dobrodosao Milane

        Comment


        • Moram novi post...Macvan je jebeni car!!! Odrekao se dela svoje plate da bi igrao za nas

          A sad jedna losa vest-99% nece igrati protiv Efesa

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Moram novi post...Macvan je jebeni car!!! Odrekao se dela svoje plate da bi igrao za nas

            A sad jedna losa vest-99% nece igrati protiv Efesa
            A u P.M.,steta sto nece igrati,Efes je stvarno jak na cetvorci bice mnogo teze bez prave cetvorke,ali nema veze igramo kod kuce,tako da imamo sansu!Nego zanima me kad nam istice ugovor sa Kappom,kakav budzet imamo,koliko su nam primanja od Mts i Nisa i kolika su primanja partizanaovih igraca?Ako mozda znas?

            Comment


            • Ne znam nista od toga,ne zanimaju me takve stvari

              Ipak je rok sutra do 18h,tako da mozda ima nade...na taj papir se inace ceka 7 dana,ali mi radimo sve ne bi li dosli do njega ranije...

              Mi placamo oko 270k evra,ostalo Makabi,a jedan deo se i odbija jer ga se Macvan odrekao...

              Inace,ponuda Zalgirisa je bila dosta veca,ali Milan je veliki Grobar i svim srcem je zeleo kod nas da predje

              EDIT : Mala ispravka...od ovih 270k evra koje mi placamo treba odbiti jos 50-70k(ja mislim). To nam naravno Maki pomaze
              Last edited by Ljuba90; 18-10-11, 17:39.

              Comment


              • Znamo da ce da pogine za sveti dres kao Grobar, ima kvalitet, mlad je, uklapa se u sistem, sta reci osim dobrodosao majstore!
                sigpic

                Comment


                • Sjajno, sjajno, on je covek za koga potpisujem da ce da gine za dres, ovo je sjajno pojacanje, kompletirani smo... On bese nece moci do Nove godine da igra u NLB a i ne mora, vise prostora za Djekica da se razvije, za NLB nam i ne treba bolji igrac... Ja se nadam da se ti papiri srede i da ce biti tu za Efes, ali cisto sumnjam.
                  Last edited by Freshman; 18-10-11, 23:30.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Toooo bre!

                    Mačvan igra protiv Efesa!

                    Comment


                    • Odlicno, sve ide kako valja do sada.

                      Mada ne verujem da ce Maki imati minutazu koju ce imati generalno jer je tek stigao ali bitno je da je tu i da smo jos jaci za Efes.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jedva cekam da vidim Macvana u svetom dresu

                        Comment


                        • Ipak ce biti prenosa,dobro je...
                          Last edited by Vule_89; 19-10-11, 12:13.

                          Comment


                          • Ma ne verujem da ce Macvan odigrati vise od 5-6 minuta protiv Efesa, dao Bog 3 treninga da odigra sa timom, dok popamti akcije, dok se uklopi, dok ovo dok ono...

                            Comment


                            • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                              Ma ne verujem da ce Macvan odigrati vise od 5-6 minuta protiv Efesa, dao Bog 3 treninga da odigra sa timom, dok popamti akcije, dok se uklopi, dok ovo dok ono...
                              Pre bi mi Macvan igrao 30 minuta,nego da mucimo Luceta ili da nesposobni Djekic

                              A i ne verujem da smo se toliko cimali oko tih papira da bi on igrao 5 minuta...

                              Comment


                              • Milane Macvane

                                Grobarcina velika , bicemo jaci sa njim dosta
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X