Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Parakhouski, Peiners, Angola, bio jos jedan onaj sto ga doveo zaboravih ime... Imao je i Trinki dobrih promasaja a da Ostojino cedo Jankovic... Eto tu 1.2-1.5miliona na ovu krizu, malo li je. Sad jedan Mikka ne valja a radi vala ono sto mu se kaze al kukavac lopte ni za lijeka.
    Roster jeste bolji od proslogodisnjeg al mozda su emotivno pali posle svega pa usli u sezonu lako cemo sta znam, evo jasno da Scepanovic nije bas toliko kriv. Reakcija nakon smjene trenera, kriminal.

    Comment


    • Trinki ih je tu najvise zajebo. Digao je toliki hajp i onda zapalio za bavarskim kobajama bez ikakvog objasnjenja pa su se svi ostetili kao popisani i razocarani.

      Comment




      • Jedna za kupera, kad kuper misli da su mu fore dobre
        Last edited by Czbg9; 01-11-20, 10:51.

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Parakhouski, Peiners, Angola, bio jos jedan onaj sto ga doveo zaboravih ime... Imao je i Trinki dobrih promasaja a da Ostojino cedo Jankovic... Eto tu 1.2-1.5miliona na ovu krizu, malo li je. Sad jedan Mikka ne valja a radi vala ono sto mu se kaze al kukavac lopte ni za lijeka.
          Roster jeste bolji od proslogodisnjeg al mozda su emotivno pali posle svega pa usli u sezonu lako cemo sta znam, evo jasno da Scepanovic nije bas toliko kriv. Reakcija nakon smjene trenera, kriminal.
          Kad je sa tim promašajima završio sezonu pre Korone gde je završio zamisli šta bi bilo da je pogodio sa svim imenima. Normalno je praviti greške.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Trinki ih je tu najvise zajebo. Digao je toliki hajp i onda zapalio za bavarskim kobajama bez ikakvog objasnjenja pa su se svi ostetili kao popisani i razocarani.
            Jasno je i njemu bilo da je to bilo na galamu, na o-ruk sistem i da u suštini nikakav konačan rezultat nije postignut.
            Ta inercija naravno nije mogla beskonačno trajati, a čovjek je iskoristio priliku da se elegantno izvuče iz situacije.
            O finansijskom dijelu se nije znalo ni kada su igrači igrali za sarmice, a jednako je i danas, tako da tu nema šta raspravljati.
            Opet, ako na mjesto Šćepanovića dovedeš trenera istog kalibra samo ćeš plaćati dvije plate a rezultati će biti jednaki.
            Zato je potrebno da zamjena bude neko ko je dokazana svjetska kalasa Obradović ili Pešić su najbolje opcije. Ostoja, odigraju All-in

            Comment


            • Ma sve da je Trinki ispao kao najveća žabarska pičketina, tražeći brdo novih uslova sa kojim je uslovio Ostoju, moralo se pojesti govno i ponuditi nešto što ne može da se odbije tako lako. Nije Italijan tražio ništa više nego što bi neki srpski stručnjak u datim uslovima takođe tražio. Niko ovde ne radi za kilu mlevenog mesa i parčence slanine već se bori za unosne ugovore kojima može dobrano obezbediti svoju budućnost.
              Zato sam mišljenja da je Andrea morao dobiti veći i komforniji stan, bolji džip, vinske podrume na Fruškoj gori ili šta već samo da bi ostao. Ako vidiš da klub posle iha - haj vremena liči na košarkaški kolektiv, koji ima srce i rep, onda je grešno pokvariti sve i odustati od ambicija kojih si gradio nešto manje od godinu dana.
              Kad si se već ratosiljao Trinkija i velike plate zašto nisi promenio igrački kadar te šansu pružio svojim polaznicima koji bi sigurno napravili gotovo isti skor u sezoni kao sa strancima poput Mike, Tomasa ili Pejdža.
              Previše je nelogičnosti u Ostojinim potezima da bi se moglo reći kako za posledicu imaju pogrešnu procenu.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • On je valjda imao vazeci ugovor? I pazi... ako je Trinki trazio neki Dzip, stan ili te sve materijalne stvari i to jos u doba Korone da bi ostao, onda on i nije onakav kakav se predstavlja, pa samim tim vam takav i ne treba. Onda bi ispalo da je svo ono romantizovanje price o njegovoj zelji da radi u Partizanu (ne zbog pare) bila najobicnija prevara.

                Medjutim ja mislim da nije to u pitanju. Mislim da njegov plan nije bio da duze od 2 godine bude trener u Evrokupu jer bi onda izgubio evroligaski imidz. Tamo negde pred kraj saradnje se moglo naslutiti da je upao u depresiju zbog toga, jer sav onaj rad od prosle sezone nije bio nagradjen. Ali trebao je da bude covek pa to i prizna. Ali bio ga je blam da se posle cele one price o mirisu kosarke u Beogradu svede na prostu karijerasku teznju da se on licno (sa ili bez Partizana) vrati u Evroligu.

                Comment


                • Ja nešto ne verujem u te časove ljubavi niti igranja i treniranja zarad klikera. U današnje vreme sentimentalnosti nema zato svu slatkorečivost uzimam sa rezervom, ne palim se kao klinac niti datu osobu ne tretiram odma kao sveca.
                  Pogotovo ako je taj neko stranac. Onda me ne začuđuju odluke koje su se desile u slučaju Trinkijerija.
                  Koliko smo samo puta bili svedoci kad deca kluba, ikone, na prvi strani poziv poture svu ljubav iza sebe i pohrle ka milionima.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Ma kakvi klikeri, kakva ljubav, posebno od stranog trenera.
                    Opet, kada je Bajern poslao ponudu ne vjerujem da se tu moglo odgovoriti bilo kakvim džipom, stanom,... Ali za njegovu platu iz prethodnih sezona sigurno se moglo dovesti približno kvalitetno pojačanje. Siguran sam da je upravo Šćepanović radio za taj "kikiriki", sitniš, kojim su se kitili mnogi prije njega, a brojali unosne ugovore.

                    Comment


                    • Filipovski je najbolje slobodno trenersko rešenje, meni je on bio druga želja nakon pravog Saleta. Nakon njega Peras.
                      Mada, sećam se da se Sašo prošle godine javno oduševljavao Zvezdom i kako je organizovan klub tako da ne znam koliko je realno da dođe. Ali, što kažu money talks...
                      Radonja nije realan pre svega što su mu ambicije veće, on je trener za donji dom EL i gornji dom EC.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Priča se da je Filipovski bio zelja u slučaju da Obradović nije prihvatio Ćokijev poziv.

                        Comment


                        • Ja sam ga spominjao prošle godine, sasvim pristojan i donekle potcenjen trener.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Kari ne zeli u penziju, a mogao bi biti dugorocno resenje u Partizanu.. Uzivao bi u Beogradu

                            Comment


                            • Tu je i Greg Popović kao još jedno dugoročno rešenje.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ja nemam srca ni da ih sprdam jer ovo nije ni smesno vise. Nadam se da su svi naucili sta znaci prvo trener a tek posle igraci.
                                Ali Milivoje Lazic . Kakva energija. Ako on vodi juniore nije ni cudo sto ne mozemo ni vi ni mi da napravimo nekog igraca od mladih.
                                Fer je da pustite coveka da bar napravi neku pobedu u ABA. Bez zurbe i lomljenja preko kolena. Mozda bude kao Aito, miran, tih...ali genijalac.
                                Od slobodnih trenera koji su realni po meni bi najbolje resenje bio Filipovski ali koliko procitah njega ste uplasili sa onim genijalnim navijackim performansom venac za mrtve....
                                Perasevic bi isto bio dobro resenje ali ne znam koliko je dostupan. Svakako bi platom bio u rangu Trinkijerija plus bi verovatno zeleo i nekog svog igraca...
                                Dzikic...nisam siguran da on hoce i da bi pogazio ono sto je rekao a sto se tice trenutnog rukovodstva.
                                Mrka kapa a svaki dan koji prolazi je sve teze kasnije....treba se i uigrati, napraviti sistem...

                                Comment

                                Working...
                                X