Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav bedak......

    Comment


    • Steta za decka. On nam je jedina nada uz Micica na 1 kad Teodosic ode u penziju. Jovica ne racunam jer je vise povredjen nego sto igra.
      Last edited by Storm; 18-10-20, 07:53.

      Comment


      • Kad će šansu dobiti Angola ako ne sada.
        Limar mora pokazati da neće da bude fikus ove sezone i izađe na tržište.
        Pogubno je čekati mesec i nešto dana da se starteri vrate.
        A raspored nam da se smrzneš.

        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Pravo je vreme da se krene sa slusanjem black metala.

          Bice manje bolno od ove sezone.

          Ili jesmo ili nismo avangarda.
          Nisam gledao tekmu, ali sam preslusao prvi album Mayhema De Mysteriis Dom Sathanas.

          Pao sam na dupe, koje blago od albuma. To se trazi. Idemo dalje!!!

          Necu uopste da budem azuran sa objavama, cisto da se zna da sam se bacio na posao.

          Comment


          • Sa ovakvim timom je Dule znao krotiti moćnu Barsu.
            Dati mu sadašnji roster samo nebo bi bila granica.
            Nažalost ta vemena su iza nas.
            Sad smo osuđeni na stručnjake koji se uče, prve korake prave na Partizanu.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Sa ovakvim timom je Dule znao krotiti moćnu Barsu.
              Dati mu sadašnji roster samo nebo bi bila granica.
              Nažalost ta vemena su iza nas.
              Sad smo osuđeni na stručnjake koji se uče, prve korake prave na Partizanu.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
              Pogledaj broj skokova, posebno off i broj napravljanih faulova.

              Tad ste tukli baš žestoko

              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

              Comment


              • E to su bili pravi stranci,jedino su mi Mekejleb,Haus,Robertson i Veseli od stranaca ostali u lepom secanju,sve ostalo je bilo dodje,uzme lovu i ode.
                Nije ih ni bilo ko danas,sad Zvezda i Partizan promene stranaca koliko Partizan nije za 10 sezona evrolige.

                Comment


                • Ne igra se više takva košarka. Ja bih dodao i na sreću, više se ceni skill nego mesarenje, kao što i treba.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ranije se dovodio jedan eventualno dva stranca danas su timovi preplavljeni internacionalcima sa raznih strana meridijana.
                    Jedan od prvih američkih internacionalaca, posle legendarnog Fredi Hausa, koji mi je ostao u prelepom sećanju je Vontigo Kamings.
                    Za moj ukus je bio i Blejk Step. Zvezdin Beron me podseća na sadašnjeg poker igrača. Bio je u stanju da u kratkom vremenskom intervalu zaspe koš protivnika sa velikih daljina.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Slažem se za Blejka Stepa, dosta potcenjen sharp shooter.
                      Last edited by dekkard; 18-10-20, 14:19.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Mislim da je Estudijantesu ili nekom drugom španskom timu u Pioniru spakovao 6-7 trica dok si trepnuo.


                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Pa ono je bila odlicna prva petorka...malo tanja klupa.
                          Mekejleb, Rasic, Kecman, Roberts, Veseli. Mada Veseli je bese ipak igrao trojku a Vranjes na petici.

                          Comment


                          • Znao je Dule od postojećeg igračkog kadra izvući maksimum.
                            Što je najbitnije jasno se znala igračka hijerarhija. Šta ko sme a šta ne sme raditi.
                            Što danas kod nas ne postoji.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Po najnovijim procenama Mozli se vraća na parket za dve nedelje dok Jaretu sledi pauza od 4-6 sedmica.
                              Došli su večeras na poslednji trening pred put saigrača na Bosfor.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • dekkard je u pravu, promenila se kosarka i prate se trendovi iz NBA i zato ne mali broj trenera ne moze da bude relevantno u danasnjoj kosarci jer je njihova kosarkaska filozofija drugacija i vise prilici prosloj deceniji.

                                Da kazem i ovo, skill je za pickice. Jebes sport kada postane premekan. Naci ce se neki balans u buducnost, ovo je sada druga krajnost u odnosu na pre 10 godina.
                                Last edited by Ricma; 18-10-20, 21:15.

                                Comment

                                Working...
                                X