Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bih rekao Dekkard da smo tu približno istih budžeta. Verovatno se nećemo naći na istoj talasnoj dužini po tom pitanju ali ove sezone nikako se ne mogu porediti Partizan i Zvezda.
    Prošle sezone smo verovatno bili tu negde ali sadašnje stanje ne govori tome u prilog. Prošli su izbori tako i naša nadanja oko raspodele novčanih sredstava.
    Partizan sebi ne može priuštiti jednog Lojda i to je fakat.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Ne znam sta je problem u Ostoji, makar u onome sto ja pratim i sto ja znam. Docekali su ga ogromni dugovi i to nije mala stvar. Dugovi se nece sami od sebe regulisati. Oko raspodjele novca izmedju blizanaca ne ulazim, jer ne vjerujem nikom. Da se ne shvati pogresno, imao je rjesenje, nesto nalik onome sto je kkcz uradila, kad je bila u dugovima ali mu vaskolika grobarska raja to nikad ne bi oprostila. Prva sezona Trinkija napredak, druga ogroman napredak..eto desilo se i da je otisao..imao progresivni ugovor , malo prifalilo pafa za to, malo procjena da mozda nije toliko bitan...sve stvari koje se desavaju u svakom klubu. Ako je neko mislio da ima carobni stapic ,grdno se vara. Da ste na primjer prosle sezone uzeli abu ili EK...sve bi se promijenilo za 360 stepeni...to bi bio zamajac za dalje ali desilo se nesto na sto niko nije mogao da utice...

      Comment


      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
        Ne znam sta je problem u Ostoji, makar u onome sto ja pratim i sto ja znam. Docekali su ga ogromni dugovi i to nije mala stvar. Dugovi se nece sami od sebe regulisati. Oko raspodjele novca izmedju blizanaca ne ulazim, jer ne vjerujem nikom. Da se ne shvati pogresno, imao je rjesenje, nesto nalik onome sto je kkcz uradila, kad je bila u dugovima ali mu vaskolika grobarska raja to nikad ne bi oprostila. Prva sezona Trinkija napredak, druga ogroman napredak..eto desilo se i da je otisao..imao progresivni ugovor , malo prifalilo pafa za to, malo procjena da mozda nije toliko bitan...sve stvari koje se desavaju u svakom klubu. Ako je neko mislio da ima carobni stapic ,grdno se vara. Da ste na primjer prosle sezone uzeli abu ili EK...sve bi se promijenilo za 360 stepeni...to bi bio zamajac za dalje ali desilo se nesto na sto niko nije mogao da utice...
        Malo se previse dize galama ovde oko dugova koji u principu postoje samo da bi ih prestolonaslednik drzao za muda i da bi kmecili sto u jutarnjem programu, sto ovako kroz skupove i sam radu stranci.

        Svi su oni dobro kontrolisani i dobijaju tacno onoliko koliko on daje. Ne budi naivan da pomislis da bi Ostoja teletabisznao nesto puno mimo stranke,mita i korupcije da uradi. Tu isto mislim za Bokana i Covica.


        CMM je smece plej za ozbiljan klub, neki Demarcus Nelson fazon i to je to...jednostavno nije igrac za ono sto partizani zele. Meni nikad nece biti jasno sto klub koji igra EL ili zeli da je igra dovodi takve anonimuse od trenera, a vidi mu se po karakteru da to ne moze biti. Bukvalno su bacili ovu sezonu.

        Mika je ok centar, ali isto bez potencijala, sad silbuju i Tomasa i raspad sistema je tu...

        KKCZ i KKP su sigurno prosle sezone da se igrala do kraja bili zajedno na blizu 20m evra za sve troskove koje imaju...blize 20m nego 15m,sigurno...

        Ove sezone je to dosta manje i to se mora reci mada verovatno je Loyd jedan od najskupljih igraca koji su igrali na ovim prostorima...


        Mislim da se ABA nece igrati do kraja, virus siri a tek je jesen pocela. I EL se zajebala za proslu sezonu, kad su ovi sto ''brinu'' o zdravlju igraca, a u stvari se usrali u gace...ove sezone da misle o o istom jako tezak nastavak sezone za EL, posto i ako se budu pravi bablovi, tj turniri..savezi sigurno nece dati da timovi igraju EL, a ne igraju prvenstvo. Tu se vracamo na sukob FBA vs EL koja ce biti pred bankrotom ako ove sezone izvisi a cini mi se da ce tesko ovo moci da se igra....

        Sve u svemu do vakcine nema ozbiljne kosarke, ove divlje zemlje su sve zarazene i tesko opstaju,lose se klubovi i igraci brinu o sebi, ali i dosta putovanja, cimanja...itd...

        partizan je veliko pitanje oce uci u cetiri ove sezone i to bez zajebancije. Pera Bozic je za Japaca Greg Popovic..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Malo se previse dize galama ovde oko dugova koji u principu postoje samo da bi ih prestolonaslednik drzao za muda i da bi kmecili sto u jutarnjem programu, sto ovako kroz skupove i sam radu stranci.

          Svi su oni dobro kontrolisani i dobijaju tacno onoliko koliko on daje. Ne budi naivan da pomislis da bi Ostoja teletabisznao nesto puno mimo stranke,mita i korupcije da uradi. Tu isto mislim za Bokana i Covica.
          izmijesao si dosta toga u postu ali da ti odgovorim na ovo. Ne znam koliko si "poslovno iskusan" ali ne bih se slozio sa time da su oni teletabisi, sva trojica, koji samo tu glume nesto. Naravno da nije tacno. To je splet interesa, kod svakog od njih razlicitih interesa. Konkretno, ako su postavljeni tu gdje su, svakako jedan od interesa njihovih je i da urade nesto, za klub. Vjerovatno , svo troje gutaju odradjene kompromise , ali ko u danasnje vrijeme to ne radi. Da ne bude da su mi idoli , ali sigurno nisu tu da izigravaju osobe koje se nista ne pitaju.

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            izmijesao si dosta toga u postu ali da ti odgovorim na ovo. Ne znam koliko si "poslovno iskusan" ali ne bih se slozio sa time da su oni teletabisi, sva trojica, koji samo tu glume nesto. Naravno da nije tacno. To je splet interesa, kod svakog od njih razlicitih interesa. Konkretno, ako su postavljeni tu gdje su, svakako jedan od interesa njihovih je i da urade nesto, za klub. Vjerovatno , svo troje gutaju odradjene kompromise , ali ko u danasnje vrijeme to ne radi. Da ne bude da su mi idoli , ali sigurno nisu tu da izigravaju osobe koje se nista ne pitaju.
            Covic jedino od njih troje je covek iz kosarke, ova dvojica su partijske sluge..mislim Covic je, ali i bez politike bio bi u kosarci. To su cinjenice..Naravno kad su stigli dotle da nisu bukvalno teletabisi i da oni vod klubove, ali taj problem oko sakupljanja para im je dosta olaksan naspram ostalih ajde da kazem abaligasa...

            Hrvati i Slovenci su npr prepusteni sami sebi i velike drzavne firme i uticaj politike je mizeran i nema ga skoro. Npr u Srbiji uticaj ti se oslikava na ove sjebane klubove tipa Metalac, Radnicki, Hemofarm....itd...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Cestitke komsije, lepo ste igrali..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Misliš pod lepo, lepo za kladionicu.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Komsije ako smem reci najveci vas problem je trenutno struka.
                  Ako se nadovezemo na to da vas vodi covek koji o kosarci nema blage veze i koji je dosao tu po partijskoj liniji onda vam se lose pise.
                  Doci ce vam glave prosla sezone i igranje na sve ili nista.

                  Comment


                  • A šta znači igrati sve ili ništa? Mora se jednom kliknuti i napraviti respektabilan tim koji će pokušati uraditi nešto ne bi li se domogli glavnog cilja - prstena na Jadranu i povratku u Evroligu.
                    Neće nama doći glave ni prošla sezona ni odlazak glavnog protagoniste uspeha već će nam glave doći trener - amater koji pojma nema gde udara. Trener koji veštački pokušava stići do autoriteta te što ga drže držali na klupi to će Partizan igrati slično ko juče u Kazanju.
                    A nije da nema vremena za ispravke. Nemoguće da isti tim od lane igra onako na početku sezone. Da bi se vratili na prošlosezonski kolosek prevashodno je potrebno zahvaliti sadašnjem šefu i sreću potražiti sa drugim. Drugim koji će kao prvo povratiti atmosferu koja je ozbiljno narušena brojnim svađama i ispadima na relaciji trener - igrači.
                    Ukoliko se pravovremeno ne reaguje bojim se da će biti kasno za ispravke sve da novi šef postane Željko Obradović.

                    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Učinak juniora Partizana Nikole Radovanovića (2003) na kaljenje u Slodesu (druga liga) protiv Proletera.

                      25:24 minuta
                      0 poena (šut za dva 0/4, šut za tri 0/3)
                      8 skokova u odbrani.
                      1 asistencija
                      1 blokada
                      1 primljenu blokadu.

                      Comment


                      • Mozli van terena mesec dana zbog povrede.

                        Comment


                        • Angola ponovo u nemilosti trenera.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Hah koliko smo ocajni.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Angola ove sezone igra poziciju navijaca. Fino se raduje i skace [emoji23]

                              Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

                              Comment


                              • Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X