Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realno govoreci i ako je tek proslo dva kola Scepanovic je poprilicno los trener i trebace mu cela sezona da dodje sebi. Meni su jako lose odluke da se dovdu ova pojacanja.

    Mika je smesan igrac i nije pojacanje, bukvalno im nije trebao taj tip centra kad imas Jankovica i Mozlija. Oniimaju tri cntra koja ne mogu da pogode izvan reketa i nijedan od njih nije dostojan prvog centra.

    Dangubic je takodje bio nepotreban kad imas Angolu i Trifunovica. Angola je jako dobar igrac i meni uopste nije jasno sto zele da ga se rese. Covek ima poprilicno dobar pobednicki mentalitet, ali vidi se da je u grcu, ali i kao takav za 5-6m pokaz vise od svih ostalih. Na tom mestu imaju cak i Zagorca, jako losa selekcija.

    Kodi je takodje, pa za njega je Gordic puter ruka, tu im je trebao neki skorer sa sutem spolja, Kodi je ciglar nevidjenih razmera i oni prakticno u timu imaju jednog dobrog sutera. Dok cntri svi zajedno nece imati 50% sa linije slobodnih bacanja, a nemaju range...

    Pozicija 2-3 su ugusene sa tonu igraca koji se mnogo ne razliku sem naravno Page koji je jedina prava pretnja spolja, a sa tim da nemas unutrasnju igru ti si donji.

    Popularni Japanac je jako los trener, al mislim da vam ni Dzikic nece doneti nista dobro. Bukvalno ste bacili sezonu pre pocetka sezone i bice grcevita broba sa Mornarima i Olimpijom za F4.

    Nikad mi nece biti jasno sto klubovi vole da daju sansu neiskusnim trenerima i da ih trpe. Dati 400k+ za dobrog trenera je investicija prava, kad dajes nekom ''mladom'' sansu to je poprilicna kocka koja u evropskoj kosarci nema mesta.

    Bukvalno ciglarski tim koji nece moci da drzi ni 15minuta konstantnosti i to je veliki problem, cak i ovoliki broj poena sto dajete me cudi, porazi ne.

    Matovic je objasnio koliko lose rade domaci klubovi sa mladjim igracima, ali bolje su neke Mike, Jankovici ...

    Najsmesnije kod Japanca je bilo sto je ubacio dva najbolja igraca u poslednjoj cetvrtini i gde su oni dokazali svoj kvalitet, ali ni to im nije pomoglo.

    Tek se tu vidi koliko je Znojavi bio dominantan i kvalitetan trener kad je znao sve lepo da poslozi. Kod njega mi samo nije jasno sto je doveo Belorusa, to je bio jezivo los potez.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Gledao samo poslednju cetvrtinu, ne znam, meni ovi ocajni ili smo dobro odigrali (a mozda i oba ).

      Buducnost ce biti dobar test.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Što večeras nije igrao Angola?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Bravo, bravo!

          Svi odlični, Kodi i Raša majstorski

          Comment


          • Thomas nas pokrenuo u 3/4, ubio ih je sa 16 poena.

            Trebala nam je ova pobeda baš, drugo poluvreme je bilo fenomenalno na obe strane terena.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • https://www.youtube.com/c/krkipfc

              Comment


              • Bice mnogo zajebano u subotu.
                Buducnost je napravila odlican tim.
                Rade slicno nama, imaju odlicne domace igrace i pronalaze od Amera upravo ono sto nemaju u svom dvoristu.
                Skroman budzet, odlican mladi trener, igraci koji slusaju i vredno treniraju... Sve pohvale za prijatelje iz CG.

                Nasa sansa je njihova skracena rotacija zbog povrede Ilica, morace Edzim da rilja 30ak minuta.
                Imaju najboljeg centra lige i odican bekovski triling.

                Nekako ocekujem mec na jednu loptu i neka bolji pobedi...

                Comment


                • Mislim da je KKP kvalitetniji od opste formiranog stava na osnovu tri utakmice. Takodje pobjeda protiv Venecije je vjerovatno inekcija samopouzdanja. Za subotu nista ne bih prognozirao osim da ocekujem jak , tvrd mec. Obje ekipe imaju sansu avidjecemo kako ce sve izgledati.
                  Last edited by Nemam_ti_kad; 09-10-20, 10:37.

                  Comment


                  • Imamo mi dosta problema.
                    Jako los spejsing u napadu, nemamo visokog koji siri parket, Kodiju idu ispod bloka i bezobrazno ga pustaju, sutiramo trice ispod 30%.
                    A sa druge strane lose branimo liniju za 3 poena.

                    Moracemo nesto ubaciti spolja i moliti se za vase lose sutersko vece.

                    Sto se skoka tice i problema protiv Borca, to je cini mi se sad ok, voljni momenat mora biti kao protiv venecije.

                    Comment


                    • Auuu jbt jel mi igramo sa legendarnim Bulsima ili Pistonsima kada se za sutra formira nekakvo ubeđenje da ćemo teško do pobede.
                      Čast Futuri. Napravila je odličan timski balans. Trener Mijović na raspolaganju ima odličan roster, uz to, čini se da se potrafilo sa svim stranim igračima. Ali opet, Partizan je pokazao i protiv Huventuda, pogotovo Venecije, svoje velike domete koje će, ukoliko odigra približno kvalitetno kao iz tih okršaja biti dovoljno da se zabeleži prvenac u regionalnoj ligi.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Bivši košarkaš Partizana Nikola Peković u teškom stanju zbog korone

                        Comment


                        • Sve kako treba, u nasem stilu, cudno bi bilo da je drugacije.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Unazadio Vlado sve što je Žabar mukotrpno gradio i stvorio.
                            Definitivno nije trenerski poziv za tebe legendo.
                            Fali ti znanja i to nešto što bi te svrstalo u perspektivne stručnjake.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Je l' ja tripujem ili Gorda uopste nije ulazio u produzecima?
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Ne tripuješ.
                                Zaboravio ga coach na klupi.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X