Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valja macvan,al posle svih onih najavljivanih nba cetvorki,svi su malo razocarani.

    Comment


    • Originally posted by trigger View Post
      Valja macvan,al posle svih onih najavljivanih nba cetvorki,svi su malo razocarani.
      Treba nam igrac za celu sezonu a ne do kraja lock-outa. Treba da ti odu i nba cetvorka i Pekovic sta da radis posle. Uostalom ako Vasington uplati pare (ogromne btw) bice verovatno i pojacanje.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Milan Macvan je igrac koji je u ranim godinama karijere igrao jedno 10 egal utakmica sa Duletovim Partizanom alo bez njega se Hemofarm raspao, imao je takve partije protiv nas i vama ne valja je l ste normalni?
        Niko nije rekao da ne valja, samo sam rekao da su pominjani igraci za 2 klase kvalitetniji. Zadovoljan sam ja i ovako, ali i pomalo razocaran.

        Comment


        • Ako postoji ikakva mogucnost da na kraju sezone zadrzimo ili Raduljicu ili Macvana,to je i vise nego super a ako ne jbg,ostajemo bez minimum 4 dobra igraca(Pekovic,Raduljica,Macvan,Ejsi) i to opet ne menja nikakvu stvar jer smo ove sezone ostali bez Veselog,Gista i Dzerelsa pa one tamo bez Robertsa,Bo-a i Rasica(naravno i Vranesa)...Princip je da nam odlaze po trojica vaznih igraca,sad ako bismo zadrzali ili Macvana ili Raduljicu milina,ako ne nema veze.Ne vidim razloga da se dize tolika galama oko tih odlaska itd.
          Sto se macvana tice,on je igrac koji je dosao i pored svih najava o NBA cetvorci.Mozda necemo dobiti neke spektakularne poteze,neke kamione avione ali jedno je sigurno-onako kako zaigra na prvom mecu tako ce igrati i na poslednjem sto je prednost u odnosu na stranaca jer mu ne treba nikakva adaptacija kao stranim igracima koji obicno svoje najbolje partije pruzaju krajem sezone.Doveli smo pismenog igraca,igraca koji je snazan,tehnicki sasvim solidan,fizicki limitiran ali to je igrac koji ima veliki IQ za igru.Zna gde dolazi,sta se ocekuje,zna da mu je ovo sansa da sazri kao igrac,imace po 20-25 minuta u Evroiligi ligi pa na njemu je da pokaze sta moze.U svakom slucaju moguca je trostruka dobit-Znacice Partizanu,razvice se kao igrac,imace jaku sezonu.
          Last edited by Drazen 3; 15-10-11, 00:09.

          Comment


          • Je l' moze Macvan od januara da igra u ABA ligi?

            Comment


            • Otisli su nam posle f4 sezone, Roberts, Rasic, Bo, Vranes, Maric a sledece sezone sa novim trenerom odbranjeni svi trofeji i igralo se top 16 sa mozda i duplo slabijom ekipom nemojte da ste toliko alavi. Ovo je vrv ali bez preterivanja najbolja ekipa Partizana i bilo kog tima uz Drazenovu Cibonu ikada sa ovih postora. Partizan je ove sezone realan za F4 a vi se cudite koliko hocete.

              Comment


              • Originally posted by Dusan View Post
                Je l' moze Macvan od januara da igra u ABA ligi?
                Може. До тада ће играти ову нашу и Евролигу.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                  Nismo se mi nadali nego ste nam vi to najavljivali.
                  Ako je Marfi atraktivan,onda mi pucaj u nogu

                  Comment


                  • Pa Macvan jeste NBA pojacanje,on je ove godine bio 54 pik druge runde na NBA Draftu xDDDD

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Ako je Marfi atraktivan,onda mi pucaj u nogu
                      Ma ne Murphy, mislio sam na Arizu, Radmanovica i te likove...

                      Comment


                      • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                        Ma ne Murphy, mislio sam na Arizu, Radmanovica i te likove...
                        Svi su nas odbili...Pretesko je sada dovesti NBA igraca.

                        Comment


                        • Law u prvom poluvremenu katastrofa,ali zato u poslednjoj cetvrtini pokazuje zasto su ga zvali "captain clutch" 14 poena za par minuta

                          Ajde bre da dobijemo ovo!

                          Comment


                          • Ja mislio da je u 7 utakmica

                            Danas izgleda dosta losija partija ali najvaznija je pobeda. Moram snimak gledati.
                            sigpic

                            Comment


                            • Law je zakon breee... Malo teze nego sto smo ocekivali do pobede, al Radnicki je zajebana ekipa, oni ce ove god biti ekipa koja vreba f4 iz senke...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Law me odusevio u drugom poluvremenu, svaka cast. Pekmen dominantan. Brine me ocajna forma Cakarevica i interesuje me, zasto Andjusic nije dobio vise minuta??
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X