Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Zamisli da ti ekipa ode u zemlju u kojoj još važe pravila izolacije i karantina (14-28..) koliko bi sezona trajala i da li bi se završila do Oktobra?
    Tesko je to razumeti.
    Zamisli da, negde u septembru, Lorenco Braun kao protivnicki igrac spakuje Zvezdi 20 ak poena. U istoj sezoni igra tvoja petorka protiv tebe.
    Nije zla namera, kasno sam video koja je tema, ako smeta sklonite.
    Last edited by L a z a r; 05-06-20, 19:59.

    Comment


    • Lš nema niti jednu ekipu koja je kvalitet bar približan El. . .niti će imati

      Comment


      • Dule, naravno, pogadja u centar

        Last edited by mark !t zer0; 05-06-20, 21:48.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by 1 3 1 2 View Post
          Ok Mariću, nek je sve tačno što si napisao.

          Šta nama to znači ove godine? Sta ce faliti ako probamo jos jednom da udjemo u EL, pa da i mi promenimo plocu kao ti timovi za koje kazes da ce sledece godine. Šta gubimo?


          Trebalo je da se odreknemo trenera i prve dobre ekipe koja je napravljna u ko zna koliko poslednjih godina jer ce Liga Sampiona za 5 godina biti top.
          Da se desio prelazak u LS, to bi bila ispravna odluka jer raspolazu sa informacijama koje mi nemamo i koje se ne iznose u javnost. To bi samo znacilo da bi se raspad Evrokupa desio kroz godinu-dve. Gledam ja dalje od Partizana i kada vidim koje sve ekipe igraju tu LS, nesto mi tu debelo smrdi. Da se nije desio prelazak turskih timova i Ritasa, rekao bih odmah u startu da ne treba da se napusta EC.

          Ovde imas gomilu ekipa koje ni nemaju ambicije da igraju Evroligu, tako da se ova piramida lako moze razbiti u narednom periodu. Ostaju tih par ekipa koje bi da budu sultan umesto sultana tj da zamene najslabije karike iz Evrolige i to su najcesce u pitanju timovi iz iste zemlje.

          Comment


          • Ima li istine za Devina Vilijamsa, da je na meti KKP?

            Comment


            • Spekulacije nepoznatih insajdera.
              Ali mozda samo osnovane na zeljama navijaca.

              Hamilton iz Dačke i Vilijams iz Tofasa su spominjani jos prosle sezone posle odlicnih utakmica u BG.

              Svakako obojica zanimljivi za nas, videcemo da li ima kontakta...

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Sve što se trenutno povezuje s nama verujem da su samo insajderske špekulacije i što je napisao Cooper želje navijača. Pitanje stvarno ko je u Trinkijevom notesu i ko će biti prioritet za kupovinu. Sad se piše kako Mekintajer želi pre u komšiluk nego kod nas, zbog igranja jačeg takmičenja, pitanje koliko je informacija validna i tačna.

                  Comment


                  • Nikola Janković zaražen koronavirusom

                    http://rs.n1info.com/Sport-Klub/Kosa...navirusom.html

                    Comment


                    • Sad kum moj bio kod mene pre neki dan se slikao sa Novicom Veličković, kad sam ga video na vratima kancelarije umalo se nisam šlogirao.

                      Što kume u ludake da me pošalješ.

                      Comment


                      • 8 godina od 11.. titule i najsramnije organizovane utakmice u istoriji domaće košarke...

                        https://www.instagram.com/p/CBd7PxXp...=13qnsrd9v91n4

                        Comment


                        • Bosanci na probi u KKP.

                          Livadić, Hrnjić i Kamberović trenirali sa Partizanom

                          Proteklih nekoliko dana tri mlada igrača KK Spartans su trenirali u Beogradu u ABA ligašu KK Partizan.

                          “Na poziv KK Partizan naši momci su bili na testnim treninzima ovog giganta. Reuf Livadić, Nedim Kamberović i Mahir Hrnjić su imali priliku trenirati i pokazati svoj talenat pred trenerima i menadžmentom zaduženim za dovođenje mladih igrača u klub. Dobili smo pozitivne kritike na sve trojicu, naročito se to odnosi na Reufa koji je po riječima glavnog menadžera Partizana, mnogo napredovao. Malo nas je poremetila pojava COVID 19 među seniorskim igračima Partizana, tako da smo trenirali u kontrolisanin uslovima. Iz istog razloga smo morali skratiti boravak u Beogradu. Ono što simpatizere Spartansa interesuje, možemo reći da će Livadić napraviti veliki iskorak u svojoj karijeri.” Rekao je Mirza Memić za službenu stranicu kluba.
                          Livadić je 213 visok (2000.godište)
                          Last edited by serbianhoops; 17-06-20, 17:35.

                          Comment


                          • Comment


                            • Pokusava skraceni da ukrade Voldena.

                              Comment


                              • Originally posted by Cooper View Post
                                Pokusava skraceni da ukrade Voldena.
                                Istina

                                Comment

                                Working...
                                X