Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je rano za prelazak. Ako se predje sada, zatvaraju se vrata nazad. Po meni su i Evrokup i LS dobra takmicenja. Ne ulazim u pricu oko pravednosti i sportskog kriterijuma EL. Ako vec treba da se prelazi sada, mislim da bi bolje bilo i da bi se vise koristi dobilo kada bi na nivou ABA presli grupno ali to je nemoguce dogovoriti se. Ukoliko Partizan sada predje, mislim da moze napraviti gresku , ne mora da znaci sto posto, ali za sada onako kako ja vidim situaciju, moze biti velika greska.

    Comment


    • Sta mi konkretno gubimo ako sada ostanemo u Evrokupu?


      Sa druge strane, ovi igraci koji su produzivali ugovore sigurno nisu mislili da ce igrati jebenu Ligu Sampiona sledece godine. Pitanje i sta bi se desilo sa timom u toj situaciji, jer kao sto rekoh niko nece da igra Ligu Sampiona ako vec moze Evrokup.
      Last edited by mark !t zer0; 05-06-20, 10:45.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Lš je slabija za sada i to dosta od Ec

        Comment


        • Đorđi je i poslje prvog biranja rekao da mogu da se pozdrave sa EL i poželio im sreću u LŠ.
          Još jedan takav izvor bi bio ravan samoubojstvu

          Comment


          • Eto, idemo po taj trofej EC, Andrea naravno ostaje, zadrzava se veci deo igrackog kadra i pozvani su navijaci da kupuju karte jer su najveci sponzori kluba.

            Comment


            • Originally posted by 1 3 1 2 View Post
              Meni ovo iskreno liči na klasičnu SNS priču.

              Kao sastančili 3 sata i doneli odluku da Ostoja odluči. Hahahaha, zajebi argumente, zajebi sve, predsednik sam odlučuje.

              Pravi se rijaliti gde mi kao vagamo izmedju LŠ i Evrokupa... Zakazuje se konferencija gde spasilac izlazi i donosi grobarima Evrokup. I mi onda kao slavimo.
              easy

              Jel se slavi Evrokup?
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Ovde nema mnogo navijača Partizana, ali to ne znači da na ovoj temi može da se dolazi i piše sve i svašta, spamuje i pecka.

                Za peckanje imate Pomračenje.
                Last edited by Karamazov; 05-06-20, 15:13.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Zato sto Evrokup dugorocno nece da postoji u ovakvom obliku i gomila timova moze da se prevesla na stranu Lige Sampiona. Ovaj potez FIBAe samo ubrzava proces zatvaranja Evrolige. LS ce zameniti Evrokup i postace drugorazredno kosarkasko takmicenje.

                  Pogledas sastav sadasnjeg Evrokupa i sem Virtusa nema tu niko za kog mozes da kazes dugorocno da moze ostati u EL. I samo takmicenje bice iz sezone sve slabije i slabije. Mi ako predjemo to je samo signal za neki tim iz Rusije, Italije ili Spanije da se pridruzi naredne godine.

                  LS ce da bude samo jaca kako vreme prolazi. Besiktas, Turk Telekom, Po Ortez, Dizon, Strazburg, AEK, PAOK, Peristeri, Saragosa, Tenerife, Brose, Sasari i Neptunas su zvucna imena svakom ko prati evropsku kosarku. Cim Lokomotiva i Uniks napuste Evrokup, LS je jaca. Vidis i sam na osnovu ove liste koliko je timova do nedavno igralo Evrokup. Znaju iz FIBAe da je najlakse preobratiti one koji nemaju ambiciju da igraju EL. LS je buducnost za sve klubove iz regiona.
                  Bravo Mariću ovo si sve u pravu. Ali neki ljudi vide, a neki vide tek kada se desi. Marak uvek ima malo informacija i površno gleda. Ali ne mogu to da mu kažem odmah se ljuti i kaže "ja radim, nisam na forumu" i te fore.

                  Ne zna da je Evroliga kratka priča. Jednostavno takmičenje koje se otkaže u budućnosti neće postojati jer se vidi sva neprofitabilnost istog.

                  Comment


                  • Odlican marketinski posao je ova KZS.

                    Na svakom sportksom/ kosarkaskom portalu u Evropi prva vest je da je Partizan izabrao EC.

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      Mislim da je rano za prelazak. Ako se predje sada, zatvaraju se vrata nazad. Po meni su i Evrokup i LS dobra takmicenja. Ne ulazim u pricu oko pravednosti i sportskog kriterijuma EL. Ako vec treba da se prelazi sada, mislim da bi bolje bilo i da bi se vise koristi dobilo kada bi na nivou ABA presli grupno ali to je nemoguce dogovoriti se. Ukoliko Partizan sada predje, mislim da moze napraviti gresku , ne mora da znaci sto posto, ali za sada onako kako ja vidim situaciju, moze biti velika greska.
                      Danas sam razmišljao o ovome što pričaš i najbolje bi bilo kada bi se cela liga prešaltala na LŠ. Naravno to je nemoguća misija. Kada bi se svi klubovi dogovorili, neki bi istupio iz lige i otišao da igra EL.

                      Ali seljačko razmišljanje od danas do sutra će nas izbrisati, jer ja znam da će i sutra kad bude slučaj Partizan - Zenit, Zvezda vs neki košarkaški PSŽ, Djordi izabrati taj neki fejk projekat.

                      Ta liga je izgubila sav legitimitet kad se otkazuje a NBA se nastavlja i sve se nastavlja. Generalno evropska košarka se pokazala kao nedovoljno profitabilan sport da bi se igrala - što znači da mora nešto da se menja.

                      Comment


                      • Originally posted by Cassius Clay View Post
                        Bravo Mariću ovo si sve u pravu. Ali neki ljudi vide, a neki vide tek kada se desi. Marak uvek ima malo informacija i površno gleda. Ali ne mogu to da mu kažem odmah se ljuti i kaže "ja radim, nisam na forumu" i te fore.

                        Ne zna da je Evroliga kratka priča. Jednostavno takmičenje koje se otkaže u budućnosti neće postojati jer se vidi sva neprofitabilnost istog.
                        Vidi ga. Ne ljutim se tebra osim kada si baš bezobrazan, to što pričaš 'odmah se ljuti' se desilo jednom. Nije ni bitno, slobodno ti reci šta imaš.

                        Pošto sam ja površan i za razliku od tebe ne baratam informacijama, ne znam kako to da niste uspeli nijedan jedini racionalan razlog da iznesete zbog čega bi trebalo izabrati Ligu Šampiona.

                        Sve se svede na tralala fore kako je to prava sportska priča i za xy godina će biti najbolja. Navode se "velikani" koji su prešli u LŠ a zaboravlja se da je šampion Lige Šampiona prošle godine prešao da igra Evrokup. I ko je tu kome zadao jači udarac? Zamisli Valensija osvojila Evrokup i ode da igra Ligu Šampiona?

                        Evo najprostije pitanje, kako bismo mi igranjem ovog trenutno odvrstnog i veoma veoma nebitnog takmičenja bili u prednosti za na primer 10 godina kada Barsa i Real predju u LŠ? Šta smo mi dobili za tih 10 godina igranja smeća od takmičenja? Šta poštovaće nas FIBA više od Barse?

                        Mi smo već probali sa tom Ligom Šampiona, pa su nam se takvi kao ti smejali, a sada sam površan.
                        Last edited by mark !t zer0; 05-06-20, 15:56.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • iz Urketovog i Maricevog izlaganja, ljudi sa informacijama i koji malo dublje gledaju na stvari dolazim do zakljucka

                          FIBA Liga Šampiona - najprofitabilnije takmičenje na svetu.

                          Ona se nastavlja ove godine jer je profitabilna, a EL se prekida jer nije.

                          edit: ako se bude biralo izmedju Zvezde i košarkaškog PSG-a oba su fejk projekat.
                          Last edited by mark !t zer0; 05-06-20, 15:54.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Ma ok brate. Šta ja ima da se raspravljam sa tobom. Ti si pametniji to se zna. Srećan Evrokup navijačima Partizana, dobra vest za navijače Zvezde. Partizan ne učvršćuje poziciju u LŠ već igra drugorazredno Djordijevo neprifitabilno takmičenje.

                            To je dobra vest.

                            Comment


                            • Daj bože da bude najslabije ikada, već sam to rekao. Što slabije takmičenje, meni bolje. Slabije od Lige Šampiona ne bi bilo i da se potrudi.

                              Samo mi nije jasno što se sad povlačiš, stvarno ne vidim to što pokušavate da kažete.

                              Na koji način da utvrdimo poziciju? Jel to znači da će FIBA gledati da bude zatvoreno takmičenje u budićnosti? Neće se po plasmanu odredjivati učesnici? Ni to ne razumem.

                              Živela FIBA (rumunslih, makedonskih, bugarskih..) Šampiona.

                              Pre će biti da ste vi površni i padate na Ostojine fore što ga vodja učio. SNS marketing, po ovakvim stvarima se vidi ko je predsednik.
                              Ovo i ono saopštenje u 1h noću da se ogradimo od Sergeja. Jel stvsrno neko pomislio da se razmišlja o Ligi Šampiona?
                              Last edited by mark !t zer0; 05-06-20, 16:26.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Fora je što se ja slažem sa tobom da Evroliga u budućnosti nekada može da pukne. Ne vidim kako bi nama prednost bila igranje LŠ do tada, kada svejedno nećemo imati nikakvu startnu prednost ako liga bude otvotena.

                                Evroliga je trenutno samo jača iz godine u godinu. Igranje u LŠ bi se odrazilo na naš tim, i ne bi mogli da se nosimo sa Zvezdom iz EL, a i sa Budućnosti ili Cedevidom, Mornarom iz Evrokupa.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X