Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo pare. Gdje bude vise para tu ce doci kvalitet. Ako je tacno da nude milionche za učešće onda na duze staze...
    Bio je skoro clanak jednog turcina o tome kako EL lose posluje...

    Comment


    • Dobro, to se zna. Igrala bi se sezona da su profitabilni i da plaćaju klubove tj da klubovi imaju korist jer bi onda mogli da plate strance da igraju sada.

      Zato kažem LŠ je dobra opcija.

      Ako već ne igraju evroligu

      Comment


      • Mislim da će igrati Ec,ako se odluče za LŠ,zavrsili su sa El po meni

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          I ako se izabere LS, to je dugorocno bolja odluka.

          Cetiri ekipe presle u LS i taj trend ce se nastaviti, pre svega od ekipa koje znaju da nemaju nikakvu sansu za EL. Igraju Evrokup zato sto je jace takmicenje, ali ovaj novi trend itekako ide u prilog tome da je LS buducnost a da ce se EL uskoro zatvoriti.

          Djordji je ovaj put zajebao Virtus jer mu nije bilo druge, dogodine nece biti takav slucaj.
          Kako učešće ove godine u Ligi Šampiona može biti dugoročno bolja opcija? Prosto ne vidim tu logiku.

          Ako već kažete da je LŠ prava priča i da neće biti zatvorena, ne vidim razlog da mi predjemo tamo pre bilo koga od najjačih timova jer je za mene ultimativni cilj kluba povratak u Evroligu, barem dok je ona miljama najkvalitetnije takmicenje koje postoji u evropskoj košarci.

          Ako su pare u pitanju, ok, ali ne mogu da se vodim razmisljanjem nekoga ko ulaze novac u Partizan, i ne znam kakva je ponuda u pitanju. Samo ako je tako, onda neka to i kazu, da mi ne prodaju neke price bolje resenje na duze staze bla bla.
          Last edited by mark !t zer0; 04-06-20, 18:50.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Meni ovo iskreno liči na klasičnu SNS priču.

            Kao sastančili 3 sata i doneli odluku da Ostoja odluči. Hahahaha, zajebi argumente, zajebi sve, predsednik sam odlučuje.

            Pravi se rijaliti gde mi kao vagamo izmedju LŠ i Evrokupa... Zakazuje se konferencija gde spasilac izlazi i donosi grobarima Evrokup. I mi onda kao slavimo.
            Last edited by mark !t zer0; 04-06-20, 18:53.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Brate ne znam šta da ti kažem... LŠ je bolja od Evrokupa. Evrokup i Evroliga su neprofitabilni. Jedinu prednost koju ima Evroliga su vrhunski timovi. Ali ta liga će postati sve ekskluzivnija a za tim sa Partizanovim budžetom LŠ je mnogo bolje rešenje. Tu nećeš biti u minusu ako igraš. A kad već ne igraš Evroligu, Liga Šampiona je mnogo bolje rešenje i svi timovi iz Evrokup ranga će preći vremenom u LŠ.

              LŠ je u okviru FIBA, FIBA ima podršku NBA, na duge staze će biti ok priča.

              Djordi ako nastavi da zateže a FIBA i LŠ da se otvaraju ja bih voleo i da Zvezda predje da igra LŠ. Nema prednosti igrati EL kad se neće osvojiti i kad se Feneru sa tolikim budžetom isplati da prekine sezonu jer E roligs nije profitabilna.

              Pitanje vremena je kad će se raspasti ili postati ekskluzivno takmičenje kome ne pripada nijedan klub sa Balkana finansijski.

              A što je najbolja fora, LŠ može da napravi takav format da bude gledanjja i bolje povezana sa NBA što će automatski izjebati EL.

              Trenutno je bolje igrati EL ali LŠ je bolja od Evrokupa.

              Comment


              • Mislim da će još dugo dugo biti najbolje igrati El!

                Comment


                • Jeste, Liga Sampiona je bolja od Evrokupa i zato osvajac Lige Sampiona izabere da sledece godine igra Evrokup.

                  Bas, bas, bas nebitno takmicenje, bukvalno ne znam ni ko je igrao prosle godine, koji su termini, nijedan rezultat... Rekao sam ti vec da ne mogu da posmatram kao finansijer kluba i iskljucivo kroz novac, vec kroz takmicenje. Svakako da ni LS nije profitabilna, tako da je taj argument potpuno nebitan kada pricamo o Evroligi.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Ok, vreme ce pokazati. Ja volim da igrate Evrokup, da se raspadnete nacisto. Nemoj pogresno da me razumes.

                    Comment


                    • Vreme je pokazati, slazem se. Ali ako Evroliga pukne za 5,6 godina to opet nece znaciti da je u ovom trenutku bilo pametnije preci. Iz takmicarskog ugla nema nikakvog rezona da se sad predje u Ligu Sampiona.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by Cassius Clay View Post
                        Ok, vreme ce pokazati. Ja volim da igrate Evrokup, da se raspadnete nacisto. Nemoj pogresno da me razumes.
                        Mi u Evrocupu dodjosmo u TOP8, a vi u EL, gosn. Muhamede Ali?
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Ja sam samo rekao da smatram da je čak i Zvezdina budućnost u LŠ jer Djordi gleda samo novac a tu nema mesta za nas. Zašto mu onda puniti takmičenje u Evrokupu? Treba ga uceniti. Pa neka ostane na 10 najbogatijih ako mu je to cilj, i neka igraju.

                          Nije poenta što igraju klubovi koji imaju nego što je npr Zenit pobedio Partizan koji je igrao f4 pre 10 godina, kojj ima tradiciju.

                          To vam govori o karakteru tog takmičenja i pitanje je vremena kad će se suziti. Ako je tako onda ko ga jebe, bolje igrati LŠ. Možda Partizan povuče još neka imena.

                          Ubedjen sam da će LŠ doživeti ekspanziju posle ovog kraha Evrolige. Evo NBA će se igrati, znači profitabilan je. EL to nije i to je istina.

                          Pitanje je da li je uopšte profitabilna evropska košarka.

                          Treba gledati na duge staze a ne od danas do sutra.

                          A Evroliga ti ima takmičaraki značaj ubilo Boga. Igraju je klubovi samo da privuku igrače bolje inače finansijski i takmičarski balkanski klubovi epizodisti.

                          Par solidnih imena da predje u LŠ i već je to ozbiljno takmičenje
                          Last edited by Cassius Clay; 05-06-20, 07:42.

                          Comment


                          • Originally posted by Cassius Clay View Post
                            Ja sam samo rekao da smatram da je čak i Zvezdina budućnost u LŠ jer Djordi gleda samo novac a tu nema mesta za nas. Zašto mu onda puniti takmičenje u Evrokupu? Treba ga uceniti. Pa neka ostane na 10 najbogatijih ako mu je to cilj, i neka igraju.

                            Nije poenta što igraju klubovi koji imaju nego što je npr Zenit pobedio Partizan koji je igrao f4 pre 10 godina, kojj ima tradiciju.

                            To vam govori o karakteru tog takmičenja i pitanje je vremena kad će se suziti. Ako je tako onda ko ga jebe, bolje igrati LŠ. Možda Partizan povuče još neka imena.

                            Ubedjen sam da će LŠ doživeti ekspanziju posle ovog kraha Evrolige. Evo NBA će se igrati, znači profitabilan je. EL to nije i to je istina.

                            Pitanje je da li je uopšte profitabilna evropska košarka.

                            Treba gledati na duge staze a ne od danas do sutra.

                            A Evroliga ti ima takmičaraki značaj ubilo Boga. Igraju je klubovi samo da privuku igrače bolje inače finansijski i takmičarski balkanski klubovi epizodisti.

                            Par solidnih imena da predje u LŠ i već je to ozbiljno takmičenje
                            EL pokusava da izgleda kao NBA liga samo sto Djordi zaboravlja jednu stvar: NBA je nesto sto je stvarano decenijama i pravila se ne menjaju preko noci, a on je najobicniji sibicar koji menja pravila samo da bi izvukao korist.
                            Ovo nastavljanje NBA mu je najzesci samar u pogledu kredibiliteta - zasto EL i EC nisu mogle da se nastave i zavrse po pravilima?
                            Licence su zlo, jer se gubi takmicarski motiv za igranje iste Lige.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by 1 3 1 2 View Post
                              Kako učešće ove godine u Ligi Šampiona može biti dugoročno bolja opcija? Prosto ne vidim tu logiku.

                              Ako već kažete da je LŠ prava priča i da neće biti zatvorena, ne vidim razlog da mi predjemo tamo pre bilo koga od najjačih timova jer je za mene ultimativni cilj kluba povratak u Evroligu, barem dok je ona miljama najkvalitetnije takmicenje koje postoji u evropskoj košarci.

                              Ako su pare u pitanju, ok, ali ne mogu da se vodim razmisljanjem nekoga ko ulaze novac u Partizan, i ne znam kakva je ponuda u pitanju. Samo ako je tako, onda neka to i kazu, da mi ne prodaju neke price bolje resenje na duze staze bla bla.
                              Zato sto Evrokup dugorocno nece da postoji u ovakvom obliku i gomila timova moze da se prevesla na stranu Lige Sampiona. Ovaj potez FIBAe samo ubrzava proces zatvaranja Evrolige. LS ce zameniti Evrokup i postace drugorazredno kosarkasko takmicenje.

                              Pogledas sastav sadasnjeg Evrokupa i sem Virtusa nema tu niko za kog mozes da kazes dugorocno da moze ostati u EL. I samo takmicenje bice iz sezone sve slabije i slabije. Mi ako predjemo to je samo signal za neki tim iz Rusije, Italije ili Spanije da se pridruzi naredne godine.

                              LS ce da bude samo jaca kako vreme prolazi. Besiktas, Turk Telekom, Po Ortez, Dizon, Strazburg, AEK, PAOK, Peristeri, Saragosa, Tenerife, Brose, Sasari i Neptunas su zvucna imena svakom ko prati evropsku kosarku. Cim Lokomotiva i Uniks napuste Evrokup, LS je jaca. Vidis i sam na osnovu ove liste koliko je timova do nedavno igralo Evrokup. Znaju iz FIBAe da je najlakse preobratiti one koji nemaju ambiciju da igraju EL. LS je buducnost za sve klubove iz regiona.
                              Last edited by Ricma; 05-06-20, 10:12.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Zato sto Evrokup dugorocno nece da postoji u ovakvom obliku i gomila timova moze da se prevesla na stranu Lige Sampiona. Ovaj potez FIBAe samo ubrzava proces zatvaranja Evrolige. LS ce zameniti Evrokup i postace drugorazredno kosarkasko takmicenje.

                                Pogledas sastav sadasnjeg Evrokupa i sem Virtusa nema tu niko za kog mozes da kazes dugorocno da moze ostati u EL. I samo takmicenje bice iz sezone sve slabije i slabije. Mi ako predjemo to je samo signal za neki tim iz Rusije, Italije ili Spanije da se pridruzi naredne godine.

                                LS ce da bude samo jaca kako vreme prolazi. Besiktas, Turk Telekom, Po Ortez, Dizon, Strazburg, AEK, PAOK, Peristeri, Saragosa, Tenerife, Brose, Sasari i Neptunas su zvucna imena svakom ko prati evropsku kosarku. Cim Lokomotiva i Uniks napuste Evrokup, LS je jaca. Vidis i sam na osnovu ove liste koliko je timova do nedavno igralo Evrokup. Znaju iz FIBAe da je najlakse preobratiti one koji nemaju ambiciju da igraju EL. LS je buducnost za sve klubove iz regiona.
                                Bukvalno za svako "zvucno ime" ja mogu u Evrokupu da nadjem zvucnije i jace ime iz njegove sopstvene zemlje. Po kvalitetu i dalje nije ni blizu Evrokupu.

                                Evrokup nece slabiti dokle god donosi prolaz u EL, to tvoje su samo pretpostavke i predvidjanja, bez ikakvih garancija da ce do tako neceg doci. Prodali su nam vec jednom tu pricu pa se secamo kako se zavrsila. Uporedi tu sezonu i ovu koju smo igrali u Evrokupu.
                                Last edited by mark !t zer0; 05-06-20, 10:57.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X