Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bih se ja baš kladio da se u Srbiji samo preživljava. Delim mišljenje kako su karte malko paprene, ne i iznenađen, ali alibi priče ako se protiv Tatara dupke punom ne napuni Arena jednostavno ne postoje.
    Ja lično koga znam svi su već kaparisali mora, pre toga zimovanja tako da ne piju vodu sva ta kuknjava na kućne budžete i život u našoj napaćenoj Srbiji.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Naravno da nije za svakog, ali za dobar deo publike jeste. Nije problem cena karte kao jedne nego kada povezes vise meceva ispadne skoro pa nekada sezonska. Ne znam kolka je bila u poslednjih par godina. I gledao sam ponajvise iz potrosacke korpe, znam i ja sam dok nisam placao stan koliko sam mogao da trosim(i da stedim) i koliko mi je vec otislo para za ovih nekoliko dana kada je drugacija situacija.

      Mogao bih da pisem i o kaparisanju mora, turistickim agencijama i zasto je to tako, ali samo bih ga bespotrebno tupio.

      Meni je tu vise fascinantno naglo povecanje. Ovo je preko 50% i vise cene u odnosu na prethodnu. Jedino su samo tribine Nivo 200 malo skuplje. Mislim da generalno ni ne prave projekcije i kalkulacije kolko bi zaradili kada bi cena bila za manje od 50%. Jer da rade, onda bi doneli mnogo bolju odluku i bili bi racionalni. Da je nekih 20% posto veca cena u odnosu na prethodnu fazu, to bio bi ok. Srpski poslovni model funkcionise drugacije i to je razlog zasto kaskamo za regionom. Mislim ponasamo se ko indijanci, a mislimo da smo popiili pamet. Ja ne mogu da podrzim ovakav poslovni model ponasanja.

      Mene kao ekonomistu su samo ubedili da rade nestrucni ljudi i da su indijanci koji zele da deru i to uopste ne suptilno. Postepeni porast cene je ok i opsteprihvacen u poslovnom svetu i kod prodavaca i kupaca, nagli porast je nepopularan potez koji moze da prodje kod publike koja ima otupela cula. Tu ima i drugi problem, a to je da bi publika reagovala negativno i na neka racionalna povecanja sto nas vrlo verovatno dovodi do trenutne situacije. Oderi ih dok ne bude bojkota. Poruka u svemu tome je losa i ako cu da placam, biram da to uradim kasnije. Zato sto jedno placanje, povlaci drugo a ne daje mi se toliko para na kosarkaske meceve. Protiv Buducnosti uzeo Standard 2 za 800 dinara, stavise mogao sam komotno i Standard 1 za 1000. Sada je za Uniiks 2200/2600.

      Dajem ja vise para za neke druge stvari, ali radi se o evropskim organizacijama koje ispostuju svetske standarde i ispunjuju zahteve muzickih zvezda.

      Comment


      • Trening najvećeg srpskog kluba svih vremena.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Naravno da nije za svakog, ali za dobar deo publike jeste. Nije problem cena karte kao jedne nego kada povezes vise meceva ispadne skoro pa nekada sezonska. Ne znam kolka je bila u poslednjih par godina. I gledao sam ponajvise iz potrosacke korpe, znam i ja sam dok nisam placao stan koliko sam mogao da trosim(i da stedim) i koliko mi je vec otislo para za ovih nekoliko dana kada je drugacija situacija.

          Mogao bih da pisem i o kaparisanju mora, turistickim agencijama i zasto je to tako, ali samo bih ga bespotrebno tupio.

          Meni je tu vise fascinantno naglo povecanje. Ovo je preko 50% i vise cene u odnosu na prethodnu. Jedino su samo tribine Nivo 200 malo skuplje. Mislim da generalno ni ne prave projekcije i kalkulacije kolko bi zaradili kada bi cena bila za manje od 50%. Jer da rade, onda bi doneli mnogo bolju odluku i bili bi racionalni. Da je nekih 20% posto veca cena u odnosu na prethodnu fazu, to bio bi ok. Srpski poslovni model funkcionise drugacije i to je razlog zasto kaskamo za regionom. Mislim ponasamo se ko indijanci, a mislimo da smo popiili pamet. Ja ne mogu da podrzim ovakav poslovni model ponasanja.

          Mene kao ekonomistu su samo ubedili da rade nestrucni ljudi i da su indijanci koji zele da deru i to uopste ne suptilno. Postepeni porast cene je ok i opsteprihvacen u poslovnom svetu i kod prodavaca i kupaca, nagli porast je nepopularan potez koji moze da prodje kod publike koja ima otupela cula. Tu ima i drugi problem, a to je da bi publika reagovala negativno i na neka racionalna povecanja sto nas vrlo verovatno dovodi do trenutne situacije. Oderi ih dok ne bude bojkota. Poruka u svemu tome je losa i ako cu da placam, biram da to uradim kasnije. Zato sto jedno placanje, povlaci drugo a ne daje mi se toliko para na kosarkaske meceve. Protiv Buducnosti uzeo Standard 2 za 800 dinara, stavise mogao sam komotno i Standard 1 za 1000. Sada je za Uniiks 2200/2600.

          Dajem ja vise para za neke druge stvari, ali radi se o evropskim organizacijama koje ispostuju svetske standarde i ispunjuju zahteve muzickih zvezda.
          Jel mozeš komšo da nam napišeš kolike su cene karata za Unix pa da to uporedim sa našim cenama. Vidim na vise mesta da vaši navijaci kukaju na cene za Unix.

          Ne znam koliko su opravdane kuknjave dok to ne uporedim sa nasim i kuknjavom nasih navijaca na posete u El sa nasim cenama. Sve su to isti kupci i isti narod samo nas boje dele.
          Kod nas nije toliko bila kuknjsva na cene. Nama je gornji nivo (400) 500 dinara po utakmici svaka utakmica bez obzira na protivnika u El. Ko ima sezonsku izadje ga 330 dinara a ko je uzeo polusezonsku 250 din po utakmici.

          11700 prosek za El.

          Hvala unapred.

          Comment


          • Više izdvajaju nego mi u proseku od 5 do 10%.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Tribina (Nivo 400, istok i zapad): 900 dinara

              Tribina (Nivo 400, sever i jug): 1.200 dinara

              Tribina (Nivo 200) - 1.400 dinara

              Parter - 2.600 dinara

              Standard 2 - 2.200 dinara

              Standard 1 - 2.600 dinara

              Superior - 3.000 dinara

              Premium - 4.000 dinara

              Pojedinačna mesta u Sky Box-u: 10.000 dinara

              Court Seats II i III red: 10.000 dinara
              Last edited by Chiwwi; 08-03-20, 09:32.

              Comment


              • Ih ih ih, pa ovo im je palo vrhunski [emoji1]
                Najpametnije sad nikog ne dobiti u goste, sa svakim po dvije utakmice, ima da se oparite [emoji1]

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Stefi pa koji sad mi?
                  Dekard kaže da si ti Grobar.

                  Comment


                  • Ne smijem javno, i ako me Deki razotkrio [emoji1]
                    Mislima sam uz vas, igram vise poena vecinu igraca, diskretni heroj.

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Ne boj se ništa Stefi [emoji3] emocije ne treba kriti sve i da druga strana kipti i pizdi od muke [emoji14] pa ne može svima Zvezda biti omiljena. Ako je već simbol srpstva, najvećeg, ne mora svaki čovek biti okrenut više ka njima.
                      Zato smo mi "mali" Partizan i zato bude previše bolno kada je neko ispred njih.
                      Al kao što kažu sa druge strane brda vrlo brzo će se stvari vratiti u normalu te nema razloga za brigu i strepnju.
                      Nastavi ti iz Podgorice igrati na Partizan i njegove igrače i bogati se na klajdži.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Trinkijeri pred Megu: Peri je bio na našem spisku ovog leta, ali nije bio zdrav. On je vhunski plejmejker koji može da postigne puno poena.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Jaka slika.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Poredjenja radi, karte za Virtus su skoro za svaki sektor kostale duplo jeftinije. Nije ovde problem cena, nego sto je publika ekonomski nepismena a i sto ovi njih tretiraju ko stoku i nabijaju preveliki skok cena. Neki blagi rast u odnosu na recimo Virtus mola da postoji, a ne da mec sa Trentom bude znacajno skuplji od meca sa Virtusom sto je smejurija sama po sebi. Zaboravio sam da su karte rasprodate za Darusafaku, a bile su cene slicne, mozda za tipa 100 dinara vise.

                            I ovo meni stvarno jeste fer i korektno u odnosu na tim koji dolazi.

                            - Tribina (Nivo 200): 700 dinara
                            - Tribina (Nivo 400): 500 dinara
                            - Parter: 1.400 dinara
                            - Standard 2: 1.100 dinara
                            - Standard 1: 1.400 dinara
                            - Superior: 1.800 dinara
                            - Sky box (pojedinačna mesta): 5.000 dinara

                            Comment


                            • Juniori Partizana nastavljaju nisku uspeha.

                              Učenici trenera Lazića ubedljivo slavili nad niškim Konstantinom 99:61.

                              Briljirao je Stefan Todorović sa 31 poenom (šut za dva 5/6, za tri 6/11).

                              Odličnu statistiku ostvarili su i Radovanović sa 14pts, 6sk, 7as, 2bl kao i Živojinović sa 14 koševa i čak 13 ostvarenih skokova.

                              Comment


                              • INTERVJU - Ognjen Jaramaz: Nekad je mali beli brisao parket i vraćao lopte Novici, sad zamišlja kako osvaja Evrokup
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X