Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uniks bas resio da igra s nama,gube skoro 30 razlike od Monaka,na koliko dobijenih se igra cetvrtfinale? Sad sam im gledao roster,Tajus i Theodor su im najzvucnija imena,ali mislim da nisu jaci od nas. Igra im i Kajmakoglu,mislio sam da je taj u penziji,jos u Dijamantidisovo vreme igrao je za Pao.

    Comment


    • Uniks i Unikaha su jedina 2 kluba koji imaju neku sansu protiv Partizana...ali nemaju domaci teren (u stvari videce se sa Unikahom).

      Ovi italijani zilavi al mislim da nemaju sta da traze veceras.

      Comment


      • Ja se uopste ne brinem za Uniks, ne verujem ,zbog njihovog statusa u evropskoj kosarci i raspada veceras, da ce pristup biti neozbiljan. Grci mi ovako deluju ozbiljan rival ako prodju Tofas. Sreca, pa nam i raspored meceva i nije tako los. Ne kapiram samo kada postoji visenedeljna pauza se ne krene sa cetvrtfinalem vec sledece nedelje.

        Comment


        • Ostaje nam samo da ne izgubimo kad smo domacini
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Grci su smesni....Uniks moze biti koska jer se igraci koji definitivno imaju kvalitet mogu trgnuti posle teskih poraza i odigrati najbolje kad je najbitnije. Ako se prodje Uniks, polufinale je setnja a onda koska sa Unikahom gde su sanse 51:49 za Partizan zbog domaceg terena.

            Comment


            • Unikaha neće imati prednost domaćeg terena u polufinalu ako se sastane sa Monakom, a sva je priika da hoće. Izglupirali su se bez potrebe u zadnjem kolu.

              Monako je tamo naviše pokazao i najozbiljnija je ekipa, tako da ja mislim da je dobrih 70% šansi da u onoj polovini ode Monako u finale.

              Uniks je najveća koska za Partizan i to sam pisao još pre mesec dana. Uniks ako prodjemo, ne zaustavlja nas više niko.
              Osvajamo!

              Comment


              • Vise bih se pribojavao Ritasa zbog istorije nasih rezultata sa njima nego Uniksa. Nama odgovaraju timovi koji imaju skupe timove ali su disfunkcionalne sredine. Sa Promiteasom moze to lako da se pretvori u krkljanac kao sto je bio svojevremeno sa Marusijem. Mogu se povuci neke paralele izmedju ta dva grcka tima. Slabije se snalazimo sa timovima u koje nije ulozeno puno i koji furaju slican fazon kao i mi. Uniks ima zvucna imena a nema sistem i timsku igru, a Promiteas obratno. Tofas nije u toj meri ozbiljna pretnja ako se sastanemo sa njima.

                Comment


                • Na ovaj dan!

                  https://youtu.be/Hsh30NQpEzU Panatenaikos (22567) 2009 godine

                  https://www.youtube.com/watch?v=rm6Xg_LVlX4&t=1998s Olimpijakos, put ka F4 1998 godine
                  https://www.youtube.com/c/krkipfc

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Uniks bas resio da igra s nama,gube skoro 30 razlike od Monaka,na koliko dobijenih se igra cetvrtfinale? Sad sam im gledao roster,Tajus i Theodor su im najzvucnija imena,ali mislim da nisu jaci od nas. Igra im i Kajmakoglu,mislio sam da je taj u penziji,jos u Dijamantidisovo vreme igrao je za Pao.
                    Od omalenog MekKoluma sve se vrti u napadu. Uzima dosta šuteva.
                    Po meni treba dobro pripaziti na čistog šutera Džabari Smita. Kad uđe u zonu ne zna omašiti.
                    Verujem da će Trinki spremiti dobitnu kombinaciju. Skauting će učiniti svoje, verujem u prolaz u tri meča.

                    Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
                    Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 05-03-20, 15:17.

                    Comment


                    • Zvezda će nam izbaciti Valensiju iz top 8 a za Tofaš i Promiteas ne brinem. Ne mogu oni da nas dobiju u Beogradu.

                      Samo da prodjemo Uniks.

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Zvezda će nam izbaciti Valensiju iz top 8 a za Tofaš i Promiteas ne brinem. Ne mogu oni da nas dobiju u Beogradu.

                        Samo da prodjemo Uniks.
                        Ako se uzdamo u Zvezdu - jalov posao.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Pazi, moje je da navijam za njih, a koga će oni da bodre u tom meču i kako će proći rezultatski je skroz drugi par opanaka..

                          Comment


                          • Daleko smo mi otišli.
                            Prvo da skočimo i preskočimo Uniks pa ćemo onda praviti kalkulacije.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Odličan period je iza nas.
                              12-4 u EC je odličan rezultat, prednost domaćeg terena je tu i trenutno samo virus može da nas zaustavi.

                              Jedino nas zeza povreda Redinga za EC.

                              Što se ABA tiče, lepa priča bi bila ako bi upala Primorska, zaslužili su da im se poklope ostali rezultati.

                              Comment


                              • Karte skupe u pm. Kakav skok cena sada za Uniks i za mec sa Trentom.

                                Ne bih se nesto ni cimao posto ce za kasnije faze sigurno za par stotina dinara biti skuplje ako prodjemo, a to bih mozda i mogao da uklopim u kucni budzet.

                                Naravno da ce ljudi da budu protiv poskupljenja kada ima plate ne rastu srazmerno cenama i sto te na svakom koraku za druge stvari deru. Bukvalno imas para za prezivljavanje.

                                Comment

                                Working...
                                X