Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jozef k. View Post
    Volden je napravio peti na Kuridži, tako da ne znas o cemu pricas. To je verovatno bio faul, mada ja nisam video povlacenje jer je ta ruka bila iza tela Kuridze na snimku, Novica se bunio jer ga on nije pipnuo, a mislio je da je njemu sviran faul.

    Ako je to faul Zagorca, kako je onda peti faul Tomasu kad ga Davidovac okrece drzeci ga sa obe ruke za dres?

    Ako mozes da nadjes klip sa petom Zagorca, rado bih prodiskutovao da li se svira peta licna za to. Nije videlo faula. Generalno, mnogo gresaka na obe strane, ali ovo su neke u odlucujucim trenucima.

    Ne bih rekao da je Thomasa neko ustopovao, jer covek ovako igra vec duzi vremenski period, nikakav uticaj na igru, ali eto sinoc je resio u vasu korist.
    Ispravio sam MJK je bio u pitanju

    Po pitanju DeDa i Tomas, tu nije bilo faula, čak bi pre rekao da je DeDa napravio faul.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ključna greška sudija je peti faul Tomasa nad Davidovcem kad ga je Davidovac faulirao. Sudije sviraju faul nad Davidovcem a Tomas samo stoji raširenih ruku dok ga Davidovac zahvata rvački prvo a zatim i odbacuje uz flop dok ide da primi ubačenu loptu.

      Comment


      • Pretpostavio sam da je bio faul, iako nisam uhvatio ovu sliku u prenosu, zato to nisam ni naveo kao odluku koja mi je bas smetala. 5-i faulovi Zagorcu i Tomasu da.

        Cestitam pobedu, ne krivim sudije jer je ceo mec bio pun gresaka, lepo je Trinkijeri rekao da su skokovi i bacanja odlucili. Ni mi ni vi nismo bili na maksimimumu, nije velika razlika, u eventualnom PO ko uspe da napravi brejk, pobedice. Po meni su sanse 55:45 ako mi budemo domacini, sto je izvesno u ovom trenutku.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Sudije su grešile u finišu i na jednoj i na drugoj strani.

          Pre tog petog faula Tomasa pri rezultatu 86:82 za nas, svirali su faul nad Pejdžom.

          Čak je i Pejdža sviranje faula iznenadilo. Vrlo brzo su svirali i faul Davidovcu prilikom ofanzivnog skoka Jaramaza a da ga nije ni tako.

          Kod petog faula Tomasa su pogrešili ali sve je posledica balansiranja. Kreteni, poslednjih nekoliko derbija su mučni za gledanje i zbog sudija.

          Traju i više od 2 sata.

          Comment


          • Aj brate Karamazov, ti izvlacis snimke, nadji nam 5-i faul Zagorca, sinoc sam bio besan u trenutku, mozda nisam lepo video, ali meni je stvarno smesno delovalo.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by jozef k. View Post

              Ne bih rekao da je Thomasa neko ustopovao, jer covek ovako igra vec duzi vremenski period, nikakav uticaj na igru, ali eto sinoc je resio u vasu korist.
              Slažem se.

              On je jedino valjano igrao na početku sezone.

              Čak u nekim utkamicama iako nije bio povređen sede je na klupi.

              Deluje mi da Trinki često kod njega vidi da mu nisu sve koze na broju.

              Comment


              • Originally posted by jozef k. View Post
                Aj brate Karamazov, ti izvlacis snimke, nadji nam 5-i faul Zagorca, sinoc sam bio besan u trenutku, mozda nisam lepo video, ali meni je stvarno smesno delovalo.
                To najbolje da sačekamo još par sati pa će sajt ABA lige izbaciti utakmicu u hd snimku.

                I meni je to sumnjivo, moraću još jednom da pogledam.

                Comment


                • Zagorac je mogao da dobije petu licnu gresku samo zbog flopinga.

                  Comment


                  • Kakav klasik evropske košarke. Svaka čast na atmosferi domaćinu. Koliko velikana u hali, prelepo za videti. Uživaću u ovom meču. Napred Partizan
                    Last edited by mark !t zer0; 05-02-20, 19:01.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Razbija nas Teodosic asistencijama.

                      Comment


                      • Iz kakve je pozicije sutnuo i ne povredio se,soliramo previse.

                        Comment


                        • Skok nas ubija. Imaju milion ofanzivnih.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Samo Walden da ovako igra stalno i ja ne brinem

                            Comment


                            • Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa konacno da ga ne izduvamo u poslednjoj sekundi kao sto se desva vec par godina...

                              Walden otac! Bravo Rade!

                              Comment


                              • Ripnuo mi strim, pa sam slusao nekog debila na yt audio prenos.

                                Comment

                                Working...
                                X