Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boze me sacuvaj, ja nisam video da je Novica pipnuo MJKa. Sudije razjebale celu cetvrtinu sa fantomskim faulovima na obe strane.

    Comment


    • Amaterski smo odigrali. Ne moze jbt Novica da igra vise od 12 minuta.

      Tomas drogiran, nema drugo objasnjenje.

      Sad ce Virtus da nas popisa vec vidim...

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Sramotni smo. Ocekivao sam ovo.

        Trinki neke igrace dobio rotacijama neke izgubio i sad mora da vraca kako zna i ume...
        Ne znam dal smo nesto odbranili u drugom poluvremenu.
        Cuj sramotni. Sve je ovo normalno. Opusteno, bit ce to tip top

        Comment


        • Tomas je skandal. Kad se lomi reza lik tri bezvezne lične daleko od koša pravi.

          Dobavljač ga sjebo sa dozom.

          Comment


          • Sram bilo sudiju za 5-i faul Zagorcu.

            Pokušavam da nadjem reći za to da napraviš 3 najgluplja faula daleko od koša na 3 minuta do kraja kad je tvoja ekipa u bonusu. Bukvalno skandalozno. Trifa se u trećoj preplašio i baš nas je koštala ona izgubljena kad je Beron dao 2+1. Šteta, moglo je ovo da se dobije.
            Last edited by mark !t zer0; 03-02-20, 19:20.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ocigledna je razlika u kvalitetu u korist Zvezde. Ocekivao sam njihovu pobedu iako smo imali dobre sanse za trijumf. Imali smo i srecu da Sakota zesce trokira, covek je zaboravio Berona celu jednu cetvrtinu.
              Mi moramo da odigramo bas odlican mec da bismo dobili Zvezdu, oni jednostavno imaju kvalitetnije opcije i na terenu i na klupi od nas. Takodje, sto Ljuba kaze, Beron, kada igra ovako, nema nacina da se sacuvas od njegovog suta, mi takvog igraca nemamo. Jos kad im se vrati Stratos....

              Tomas ocajan vec dugo, pa i danas, i jos nekoliko gluposti pojedinih igraca.

              Plus nekoliko cudnih sudijskih odluka.

              I dalje mislim da nam je jedina sansa sa Zvezdom u best of 3, ne verujem da cak i sa domacim terenom njih mozemo da odradimo u best of 5.
              Last edited by Mr. Wolf; 03-02-20, 19:17.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Vi imate Trinkijera.

                Čovek ume da iskoristi mane protivnika, odlično reaguje i u toku same utakmice.

                Pogledajte večeras kad on traži tajm-aute a kad Šakota i kakve su reakcije ekipe posle tajm-auta.

                Razbucao nam centarsku liniju. Srećom Davidovac i Kuridža su bili u sastavu i odlično odradili posao.

                Comment


                • Izgleda da nama DeDa znaci vise nego sto to na prvi pogled izgleda....Trinki vec ima solidan kontinuitet i to se da primetiti na terenu - Partizan igra kolektivnije od Zvezde.

                  Comment


                  • Baš i ne, svih 12 igrača Zvezde su se upisali u strelce.Kod Partizana 10.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Moj uzorak je malo duzi od vecerasnje utakmice....Zvezda previse zavisi od Lorenca, Partizan nema takvu zavisnost od jednog igraca.

                      Comment


                      • Još jednom pogrešno, Zo je odigrao očajnu utakmicu a mi smo pobedili. Kraj priče.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ne znam Wolf, meni nije toliko očigledna razlika u korist Zvezde. Ako dobijemo Budućnost, i zadržimo prvo mesto, svakako da smo blagi favoriti i protiv Zvezde i u polufinalu i u eventualnom finalu. Beron jeste sjajan šuter ali sinoć je odigrao jedan od najboljih mečeva u sezoni, daleko od toga da je on standardan. Lazić isto, sve pogodio. Jbg, povreda Redinga nas je bas vratila par koraka unazad, ostaješ na Zagoru kao jedinoj trojci, a Rade je trenutno u baš lošoj formi, iako je sijoć dobro otvorio drugo poluvreme dok sudija nije izmislio onaj peti faul u napadu. Za Thomasa ne znam i dalje šta bih rekao, ali verujem da će vratiti formu za završnicu, jer je trenutno naš najlošiji igrač, a sinoć je verovatno i direktan krivac za poraz sa tri nerealno glupa faula.

                          Nemam prevelika očekivanja od meča u sredu, najbitnije je do kraja regularnog dela obezbediti prvo mesto u ABA, i dobiti Trento kući, pa da vieimo gde će to da nas odvede.
                          Last edited by mark !t zer0; 04-02-20, 06:48.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by jozef k. View Post
                            Ne znam Wolf, meni nije toliko očigledna razlika u korist Zvezde. Ako dobijemo Budućnost, i zadržimo prvo mesto, svakako da smo blagi favoriti i protiv Zvezde i u polufinalu i u eventualnom finalu. Beron jeste sjajan šuter ali sinoć je odigrao jedan od najboljih mečeva u sezoni, daleko od toga da je on standardan. Lazić isto, sve pogodio. Jbg, povreda Redinga nas je bas vratila par koraka unazad, ostaješ na Zagoru kao jedinoj trojci, a Rade je trenutno u baš lošoj formi, iako je sijoć dobro otvorio drugo poluvreme dok sudija nije izmislio onaj peti faul u napadu. Za Thomasa ne znam i dalje šta bih rekao, ali verujem da će vratiti formu za završnicu, jer je trenutno naš najlošiji igrač, a sinoć je verovatno i direktan krivac za poraz sa tri nerealno glupa faula.

                            Nemam prevelika očekivanja od meča u sredu, najbitnije je do kraja regularnog dela obezbediti prvo mesto u ABA, i dobiti Trento kući, pa da vieimo gde će to da nas odvede.
                            Voleo bih da postaviš klip sa tom situacijom, iz glave ću ti odgovriti dok to ne uradiš.
                            Dakle, Lazić igra odbranu na Zagorcu, Zagorac pokušava oko igrača (sve se dešava u gužvi u reketu) da mu umakne ali držeći ga desnom rukom i povlačeći (obuhvativši ga) pokušavši na taj način da isprovocira sudiju da sudi faul Lazića, pri tom Lazić drži u vidnom polju sudija obe ruke visoko raširene. Faul čist kao suza. Volden svoju mislim petu ličnu (kada se Novica bunio kao Grk) je dobio jer je MJK uhvatio za nadlakticu i tu je zanimljivo i njegovo i Novicino čuđenje. Tomasa je "uštopovao" MJK a i
                            deluje ao da nije bio dovoljno fokusiran na utakmicu.
                            Last edited by nebitan; 04-02-20, 07:39.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Volden je napravio peti na Kuridži, tako da ne znas o cemu pricas. To je verovatno bio faul, mada ja nisam video povlacenje jer je ta ruka bila iza tela Kuridze na snimku, Novica se bunio jer ga on nije pipnuo, a mislio je da je njemu sviran faul.

                              Ako je to faul Zagorca, kako je onda peti faul Tomasu kad ga Davidovac okrece drzeci ga sa obe ruke za dres?

                              Ako mozes da nadjes klip sa petom Zagorca, rado bih prodiskutovao da li se svira peta licna za to. Nije videlo faula. Generalno, mnogo gresaka na obe strane, ali ovo su neke u odlucujucim trenucima.

                              Ne bih rekao da je Thomasa neko ustopovao, jer covek ovako igra vec duzi vremenski period, nikakav uticaj na igru, ali eto sinoc je resio u vasu korist.
                              Last edited by mark !t zer0; 04-02-20, 07:36.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Partizan ako dobije Budućnost osvaja ligu. Da budem još precizniji pobednik tog meča osvaja ligu.

                                Comment

                                Working...
                                X