Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by trigger View Post
    Ma pored djekica nam i ne treba druga cetvorka.
    Pih Bane pickica

    Comment


    • Sta ce nam 4-orka , Djekic rastura ... Zver pod obrucem a jos i tricu zna pogoditi
      Macvan ide u Zalgiris tako da od toga nista a ne znam sto bismo dovodili igraca koji moze samo EL igrati. Iako isto se nadam da ce Pops doci iako se ne bih zalio ni na Viljanovu ni na Vesta
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ма ја бих покушао да вратим Величковића. Тамо у Реалу не игра, овде би играо прву и кидао би. Пробао бих и са Трипковићем.

        Можда би и пристали они, јер имају баааш малу минутажу.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Uros94 View Post
          Ма ја бих покушао да вратим Величковића. Тамо у Реалу не игра, овде би играо прву и кидао би. Пробао бих и са Трипковићем.

          Можда би и пристали они, јер имају баааш малу минутажу.
          Niti bi pristali niti mozemo da ih platimo.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Niti bi pristali niti mozemo da ih platimo.
            Pa kad je glup (velickovic).Nije bas da bi bio na narodnoj kuhinji u Partizanu a bar bi igrao zapazenu ulogu u ekipi koja i nije mnogo slabija od ove u kojo ni ne igra

            Comment


            • Да ли не би пристали, бар на позајмицу ?

              А он да је паметан прихватио би плату коју год да му дају.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Ne ide to tako drugari... Jaki su to ugovori, niko se ovamo ne vraca ako ne mora jedino ako je mnogo mnogo jak sa parama a i to ponekad nije garant.

                Comment


                • Boze, glupi B92 ne prenosi drugo kolo, neka neko okaci neki link ako moze...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Nisam mogao da odem, ispalili me moji a ni da gledam zbog nekih problema u pm. Vidim da opet bas gazimo, to je najbitnije. Ljubo, obavezno stavljaj ako bude da se skine tekma da odgledam.
                    sigpic

                    Comment


                    • Acie Law i Raduljica odlicni, Milosavljevic, Lucic i Djekic vrlo dobri, Pekovic nije imao neke potrebe da provodi vise vremena na parketu od onoga sto je proveo (ali i za to vreme je dominirao), jedino me brine forma Cakarevica. Nadam se da ce je popraviti do vaznih utakmica..

                      PS. Bice od Jaramaza veliki igrac..
                      sigpic

                      Comment


                      • Mnogo smo jaki,sto se mene tice cetvorka nam i ne treba.Jedino ako jurimo f4,moze da dodje.Ako dodje ta famozna cetvorka,onda ce neko morati da leti iz ekipe a to nikako ne valja jer je ovo trenutno idealno.Valjalo bi kad bi se ta cetvorka dovela u januaru kad ode Pekovic a do tad da igramo sa ovim timom.U sustini mnogo smo jaki.Napred limar,napred Partizan

                        Comment


                        • Kakve smo zverine sunce ti jebem.

                          Comment


                          • Originally posted by Drazen 3 View Post
                            Mnogo smo jaki,sto se mene tice cetvorka nam i ne treba.Jedino ako jurimo f4,moze da dodje.Ako dodje ta famozna cetvorka,onda ce neko morati da leti iz ekipe a to nikako ne valja jer je ovo trenutno idealno.Valjalo bi kad bi se ta cetvorka dovela u januaru kad ode Pekovic a do tad da igramo sa ovim timom.U sustini mnogo smo jaki.Napred limar,napred Partizan
                            Ma ne mozemo mi sa najboljim timovima Evrope bez dobre cetvorke. Jeste da ovo izgleda odlicno, ali Helios nije Armani/Maccabi/Efes/Real.

                            Comment


                            • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                              Ma ne mozemo mi sa najboljim timovima Evrope bez dobre cetvorke. Jeste da ovo izgleda odlicno, ali Helios nije Armani/Maccabi/Efes/Real.
                              Pionir je mnogo jace sa slabijim Partizanom progutao.

                              Comment


                              • Ne bojim se ja utakmica u Pioniru/Areni, bojim se utakmica u gostima. Kada vec mozemo uzeti dobru cetvorku i imati zagarantovani F8, zasto oklevati?

                                Comment

                                Working...
                                X