Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    Panteru nije upitna forma,Panter nema kvalitet za Oly,a Meklin je recimo igrao za Oly
    Nisi Pančev skapirao moje pitanje dotičnom? Na osnovu čega može neko reći da je lik u upitnoj formi. Skidam kapu ako mu je personalni trener pa zna u kom je stadijumu.
    Ljudi generalno bave se lupetanjem.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      A šta je Panter u Zvezdi?

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
      Bek šuter, ne znaš to?
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Sa nikad manjom zeljom nisam pratio igre Partizana,par meceva sam i preskocio jer mi sve vise lice na tim iz razvojne americke lige nego na srpski tim,od tima koji je osvojio evroligu sa nasim igracima do tima gde su nasi igraci statisticka greska. Umesto da gledamo Smailagica,Pecarskog,Radanova,Pokusevskog,Pena,i dodas im dva,tri kvalitetna Amerikanca...mi gledamo 10 Amerikanaca i ostalih stranaca,Letonac igra pre nekog Srbina. Rezultat svakako nece napraviti ni ova legija stranaca,svih 10 Amerikanaca ne vrede kao jedan Teodosic.

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Nisi Pančev skapirao moje pitanje dotičnom? Na osnovu čega može neko reći da je lik u upitnoj formi. Skidam kapu ako mu je personalni trener pa zna u kom je stadijumu.
          Ljudi generalno bave se lupetanjem.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
          pa Poceko je izjavio nesto u tom maniru. . bio je spreman fizicki,dobro izgledao a sad je u problemu. . . verovatno su ljudi iz toga zakljucili da je nespreman

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            A šta je Panter u Zvezdi?

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
            Моје мишљење је да је Пантер исто оно што и Рочести у Олију, играч са недефинисаном улогом у тиму. Једноставно у Олију нико не може да буде испред Спанулиса и да узима више шутева од њега. А он за разлику од ранијих година више не погађа те шутеве. Отуда и Пантер у Звезди да изласком Берона и Зоа узме лопту и да пуни док се ови одмарају. Јер је до сада највећи проблем била друга петорка и старији пантер.

            А овај центар не знам шта ће донети оно што Пара није али надам се да хоће што бољих играча у оба тима бољи дерби.

            Comment


            • Izgleda ništa od Meklina.

              Pominje se povratak Lovernja.

              Comment


              • umreću od sreće ako se to dogodi
                sloboda ili ništa

                Comment


                • gotivan lik. . .

                  Comment


                  • Originally posted by mark it 20:0 View Post
                    umreću od sreće ako se to dogodi
                    Ipak Meklin. Dobro pojačanje.

                    A i šta će vam Lovernj

                    Comment


                    • Moze i Bertans kad se vec rasipamo?

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Moze i Bertans kad se vec rasipamo?
                        ко се расипа...ви ?ма ајте молим вас

                        Comment


                        • Da li će Partizan rizikovati sa Lovernjom? Noćni život, fizički obračun sa Slukasom, zaboravljene akcije - Obradović to ne trpi

                          https://www.novosti.rs/vesti/sport.2...vic-to-ne-trpi

                          Comment


                          • Originally posted by Stojanče View Post
                            Da li će Partizan rizikovati sa Lovernjom? Noćni život, fizički obračun sa Slukasom, zaboravljene akcije - Obradović to ne trpi

                            https://www.novosti.rs/vesti/sport.2...vic-to-ne-trpi
                            Pero Antić varijanta. . samo tri puta skuplji

                            Comment


                            • Jedno je Partizan, drugo je šljaka. Naravno da im treba ukoliko je cijena pristojna za obje strane, ne valja ni kad ga malo platiš pa se ponaša kao da ti čini uslugu prisustvom.
                              Ime je to, iskustvo, ako hoćeš najviši plasman to moraš imati u timu. Čak i da maše peškirom, velika je stvar, baš kao što Beron u Zvezdi reče kad vidim Stratosa na klupi lakše mi da igram.
                              Ako fizički nije spreman onda su pare bačene no sve je do Trinkija sad, uprava obezbedila keš.

                              Comment


                              • Sta znaci pristojna cena za obe strane ako mu je plata 1,8 mil E? koja bi to raspodela zadovoljila obe strane ..?

                                Comment

                                Working...
                                X