Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Dva ozbiljna igraca na ovu postavu su vec druga prica. Ako su najbolje ostavili za kraj, onda top.
    A videcemo. Ja sam za Seraphina (jer sam ako se secas gledao sve utakmice Wizardsa ) govorio da bi bio all star centar da nije glup.
    Nisam ga gledao godinama pa ne znam kakav je sad. Samo vidim da ima problema sa povredama...
    A videcemo i dal ce doci.

    Najvise nekako ocekujem od Rasona Tomasa. Bas mi deluje da ce bude novi miljenik navijaca i najbolje pojacanje.
    Last edited by Ljuba90; 24-07-19, 16:13.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      A videcemo. Ja sam za Seraphina (jer sam ako se secas gledao sve utakmice Wizardsa ) govorio da bi bio all star centar da nije glup.
      Nisam ga gledao godinama pa ne znam kakav je sad. Samo vidim da ima problema sa povredama...
      A videcemo i dal ce doci.

      Najvise nekako ocekujem od Rasona Tomasa. Bas mi deluje da ce bude novi miljenik navijaca i najbolje pojacanje.
      Secam se ja toga jako dobro. Nevidjen talenat, samo supalj u glavi do bola.

      Ne znam sta da mislim o njemu. Za nas je stvarno bombona po pitanju igrackog skilla, ali posto muci muku sa povredama, moramo imati neku rezervnu opciju i ne bi trebali da ga ,,akamo,, po nebitnim utakmicama. Nikola Jankovic i W. Mosley mi ne deluju kao neki koji bi mogli da izguraju takvu ulogu.
      sigpic

      Comment


      • Ode u Kinu izgleda...mozda i bolje.
        Nadam se nekom mladom i zdravom. Nekoj zverci

        Comment


        • Nista mi se to ne svidja,kakav je to Partizan kad najmanje ima srpskih igraca,umesto da se istrpi Pecarski jer je ogroman talenat dovode se stranci na kilo.

          Comment


          • Idemo da napadnemo EC i jako drugo/trece mesto u ABA.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Najvažnije da ove sezone imate trenera. Golema briga manje.

              Comment


              • Tesko mozemo da primirisimo evrokupu,sad je to kvalifikaciono takmicenje za evroligu,bice mnogo odlicnih timova,evo sad se Virtus odjednom pojavio koji Teodosica lagano placa. Sa Zvezdom isto ne mozemo da se nosimo jer imaju mnogo bolje strance. Gledao sam Partizan kad je bilo 10,11 nasih igraca i 1,2 stranca u evroligi a sad u evrokupu bice 10 stranaca i dva nasa igraca,samo unistavamo nasu kosarku.

                Comment


                • Kako gurati većinu naših igrača ako nema dovoljan broj kvalitetnih? Partizan kao i svaki klub gleda svoj interes. U ovom trenutku Partizan ne može zadovoljiti svoj interes tako što će insistirati uglavnom na domaće igrače, jer ponavljam nema velikog broja kvalitetnih koji zadovljavaju interes kluba. Oni što jesu kvalitetni su van domašaja, nije realno da ih Partizan dovede.

                  Comment


                  • Nismo mi bogata zemlja da mozemo tako da se frljamo sa strancima,nece to dugo da traje,u jednom trenutku samo ces da cujes dug 15,20 miliona. Umesto da se te pare uloze u nase talente,a niko ne moze da me ubedi da ih nema,jedan Jokic je iskopan u Somboru a gde su ostali kosarkaski gradovi Nis,Cacak,Novi Sad,Kragujevac,Leskovac,oni ulazu u Amerikance koji dodju i prodju,rezultata nigde.

                    Comment


                    • bravo za Marinkovicevog menadzera...1,4 mil dobiti za igraca koji je odigrao 5 utakmica krstenih za 5 sezona ,,svaka cast ...

                      Comment


                      • Pitanje je da li je to bruto ili neto...

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan9 View Post
                          Pitanje je da li je to bruto ili neto...
                          Kako god da je,svaka čast menadzeru

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Vrv Kravic i jos neki manje ozbiljan bek.

                            Meni se ne svidja prelazni rok, ali makar nek je ekipa skupljena na vreme (sto ne znam kada nam se skoro desilo). Imam puno poverenje u Andreu.
                            Dzikiceva druga sezona, skoro svi potpisi su bili ekspresni a ciljalo se da se brzo zavrsi i Rakicevic no jbga.

                            Jbt, vec sest stranaca u timu. Doduse znam da Pejdz ima srpsko drzavljanstvo, a mislim da ima i Si. Cak i ako ga sada nema, ne sumnjam da ce ga imati do februara. Nisam u toku.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Dzikiceva druga sezona, skoro svi potpisi su bili ekspresni a ciljalo se da se brzo zavrsi i Rakicevic no jbga.

                              Jbt, vec sest stranaca u timu. Doduse znam da Pejdz ima srpsko drzavljanstvo, a mislim da ima i Si. Cak i ako ga sada nema, ne sumnjam da ce ga imati do februara. Nisam u toku.
                              Te budalastine sa drzavljanstvima treba da se zabrane ...vreme je da tome dodje kraj ...trebaju vam stranci za Evropu ..ok,nema problema ..moze ..ALI u domacem prvenstvu i kupu nema stranaca vise od 2 po ekipi !

                              Comment


                              • I meni je to sapasosima toliko glupavo...Da je to nerealno,neka igra ko kako hoce i nek imamo oba kluba po 10 stranaca,nek radi ves masina..kao da je bitno..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X