Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U ovoj ligi jedino nešto i vrede Zvezda i Partizan. Ostalo žali Bože. Lepo je to Tegeltija opisao u Balkan info. Ne vidim korist srpskih klubova u ABA, bore se za to jedno mesto koje bi ionako imali sa nekim ko ne bi ni imao mesto. To je glupost živa. Slovence ne zanima, Hrvate Cedevita nešto se trzala, Budućnost zaleteli jednu sezonu i to mu dodje to.

    Baš sam tu sa Tegijem saglasan Zvezda i Partizan nemaju interes da budu u ABA

    Comment


    • Ljudi, nemojte na ovoj temi sad o tome.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Zero_privilegi View Post
        U ovoj ligi jedino nešto i vrede Zvezda i Partizan. Ostalo žali Bože. Lepo je to Tegeltija opisao u Balkan info. Ne vidim korist srpskih klubova u ABA, bore se za to jedno mesto koje bi ionako imali sa nekim ko ne bi ni imao mesto. To je glupost živa. Slovence ne zanima, Hrvate Cedevita nešto se trzala, Budućnost zaleteli jednu sezonu i to mu dodje to.

        Baš sam tu sa Tegijem saglasan Zvezda i Partizan nemaju interes da budu u ABA
        ali zato kod nas u ligi sve same azdaje od ekipa ...pa mega i Fmp ih tuku sa po 50 razlike ..o cemu vi pricate ljudi moji

        Comment


        • Originally posted by darko pancev View Post
          to je vestacko podizanje kvalitata uplivom velike kolicine narodnih para ...a zasluge nigde ...nisam za to !
          Hajde bar nemoj sada da preteruješ, kao da mi sami poizvodimo kintu a ne da nam država daje.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Hajde bar nemoj sada da preteruješ, kao da mi sami poizvodimo kintu a ne da nam država daje.
            Ja sam za to da se pomogne,ali zna se šta je El a sta Ec i prema tome i treba sredstva da se dele,a ti izvini ali mi proizvodimo kintu!
            Transferi,tv prava,bonusi od pobeda,ulaznice.,prodaja opreme. . .mislis da je to malo para?

            Comment


            • Za raspravu imate Pomracenje.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Srecan Gorda svima koji slave, pa i meni [emoji1][emoji1][emoji1]

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Ako dovedete Gordu, bice to fin par na jedinici Gorda-Pejdz. Puna kuca.
                  Najavismo prije 5,6 dana.....srecno Gorda , samo protiv KKB odmaraj...

                  Comment


                  • Ne svidja mi se ovo uopste.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • iskusan dobar igrac ,par EL sezona iza sebe ,nije ni jeftin verovatno ali iskreno me cudi da nije mogao da nadje inostrani anganzman

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Ne svidja mi se ovo uopste.
                        Ni meni.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Ni meni.
                          sto ljudi ? sta fali Gordicu ,igra izuzetno dobro vec dve god ...

                          Comment


                          • Ako smo mu mi 300 dali, nakon realno losije sezone i godina u koje je vec, sasvim solidan plej za nekih 200-250k, sto je ok.

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by StefanPG View Post
                              Ako smo mu mi 300 dali, nakon realno losije sezone i godina u koje je vec, sasvim solidan plej za nekih 200-250k, sto je ok.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                              slicno mislimo ...230-300k no godini...vredi on toliko ok je igrac

                              Comment


                              • Originally posted by StefanPG View Post
                                Ako smo mu mi 300 dali, nakon realno losije sezone i godina u koje je vec, sasvim solidan plej za nekih 200-250k, sto je ok.

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                                Vala, kako vam je sjeb`o ekipu u EL sezoni - 100K mu je premija.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X