Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trinkijeri je meni antipatičan lik, ali na stranu to, čovek ima znanja i uradio je dobar posao sa ovom ekipom. Partizan je nama ove sezone bio najozbiljniji protivnik. I kada smo bili kompletni u prvoj utakmici polufinala ABA lige mogao je da nas dobije. Čak sam u ovoj finalnoj seriji primetio da je Partizan na više načina poentirao u napadu i birao bolja rešenja. Koristio je Trinkijeri mane Berona i Čovića u odbrani i maksimalno koristio mane Ristića kad je bio na parketu.

    Nema mnogo od igrača ni kod vas da se probere. Da se ja pitam zadržao bih Jaramaza, Marinkovića, Zagorca, pa čak i Stefana Jankovića.

    Comment


    • Jel moguce da Zagor ide? Pa on nije bas sasvim cist... gde ce?

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Jel moguce da Zagor ide? Pa on nije bas sasvim cist... gde ce?
        Sto se mene tice - nek`se nosi u 3 Mege materine.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Stvarno bi ispao ljakse ako ode.

          Comment


          • Ko im sastavlja te emotivne poruke,kao pismeni za decu u trecem razredu osnovne skole,ako hoces iz Partizana siroko ti polje i Zagorcu i Trinkijeriju i svakom ko jos ima ovih glupih poruka. Odlazili su iz Partizana mnogo veci treneri i igraci pa smo preziveli.

            Comment


            • Mislim da se oprostio samo od sezone.
              Isto tako verujem da zbog ogromnih dugovanja prema svima, prvenstveno menadžerima i nekim igračima koji i dalje pristaju na reprogram, klub neće moći da zadrži igrača ako njegov menadžer odluči da je vreme za promenu.

              I još jedan komentar u vezi sinoćne sramote.

              Čitam da neki likovi pljuju KSS, predsednika KSS i ostale u vezi ceremonije, neshvatajući da ligom rukovode klubovi, a ne savez.
              Savez je nadležan za kup, ne i za ligu.
              Toliko o poznavanju elementarnih stvari i košarkaškoj kulturi.

              Ali se nadam da će bahaćenje klubova, njihovog potrčka Deleona i ostalih konačno neko prekinuti i vratiti ligu pod okrilje saveza.

              Comment


              • Izgleda da je Trinki dovoljno lud.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Izgleda da ode Renfro?

                  Comment


                  • Da, pricalo se odavno da ce u Zenit.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Imaćete dovoljno para za pojačanja,mislim da Vanja ide ove god

                      Comment


                      • Otiće svi koji mogu.

                        Najbolji pokazatelj za koliko su igrali ove sezone.

                        Comment


                        • To je nebuloza.
                          Taj preskupi stručni štab za ovih 7 meseci nije uzeo ni 240k.
                          To je jedan prosečan stranac ili domaći povratnik.
                          Jedan Branko Lazić je skuplji, da ne pišemo o Milku.
                          Godišnje je to na 330k i to je sasvim ok.

                          Ako se obezbedi makar pola što će favorit ABA morati zbog EL propisa ( pola od 5.6 miliona), sasvim je logično da će imati za Trinkija.
                          Čak i po cenu jednog skupljeg stranca.
                          Uvek sam za dobrog trenera, nego za 5, 6 igrača jače cene koje bi vodio neki tutuban.

                          Ovako za struku 330k, bar 2 igrača od po 250k-350k, starosedeoci + 2 ispod radara i može se sa 2 do 3 miliona napraviti skroman i dobar tim

                          Comment


                          • Struka vam je preskupa i to je jasno svima,videćemo koga ćete dovesti. . .sačekajmo malo

                            Comment


                            • Preskupa za Dubočicu.
                              Za veliki klub kao KKP nije.
                              Ne vidim šta vas tangira, ionako ćemo opet imati neuporedivo manji budžet od vas.
                              Naš problem je na šta ćemo ga trošiti, da li na igrače, drugi ABA tim, ili struku.

                              Comment


                              • Ne, nego da ne đubre glupostima i nebulozama, da ne spamuju i da poštuju druge topike.

                                I ne znam šta to tebe interesuje, niti si moderator niti policajac foruma.

                                Ako misliš da nešto nije u skladu sa propisima imaš dugme report.

                                Inače i sam si stalker i spamer ovog topika, ali to i sam dobro znaš.
                                Last edited by Cooper; 19-06-19, 13:24.

                                Comment

                                Working...
                                X