Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ŠOK U TORINU: Del Piero završio u bolnici nakon nokauta!
    http://scsport.ba/v2/tekst.php?ID=29164
    10 savova, ali nista ozbiljno.

    Comment


    • Ja ne smijem da pogledam klip, ali slika je zastrašujuća .

      Comment


      • Jbg, jos obiljezava ljubilej, 500ta tekma u Seriji A, tek usao i odmah izasao, a udarac koji je primio je potpuno nepotreban.

        Comment


        • ....тачно, али и ненамеран, бар је мени тако изгледало.

          Comment


          • Veliki peh za Juve povredio se Vucinic i odsustvovace 20 dana sa terena.
            Sto znaci da nece biti u timu protiv Rome,Novare, Udinesea i Cup meca sa Bolognom..
            Steta zaista,tkao da mozemo da ocekujemo Djakerinija protiv Rome levo
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Vazno da ce Elija biti ponovo ignorisan.
              Vece sanse dajem Estegaribiji nego Djakeriniju, sve u svemu ne pise se dobro Juventusu.Olaksavajuca okolnost je sto je Roma u losoj formi, a videcemo u kakvoj ce formi biti Udineze za dve nedelje.

              Comment


              • Ne razumem zasto mu se ne da sansa.Bolji je igrac od Djakerinija i Estegaribije ;)
                Mozda stavi Krasu desno a Pepea levo
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Moze i Del Piero komotno da igra umesto Vucka... samo da se oporavi od ove povrede oka.

                  Comment


                  • Само не Ђанкерини.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Естигарибија или Елија!

                      Comment


                      • Ma Estegaribija isto nista ne zna,ali je bar bolji od Djakerinija suntavog.
                        Eliji bih ja dao sansu,pa sto su ga dovodili dzabe kad decko ne igra u opste.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Pretpostavljam da ne igra zbog toga sto krsi timsku disciplinu i po meni spada u grupu problematicnih igraca i zbog toga ga tako Konte tretira.
                          Nije on u Hamburgu bio cvecka i u holandskoj reprezentaciji je ''crni'' Roben.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            ma estegaribija isto nista ne zna,ali je bar bolji od djakerinija suntavog.
                            Eliji bih ja dao sansu,pa sto su ga dovodili dzabe kad decko ne igra u opste.
                            aе ништа не зна, мени се јако допада, није спор и има ок дриблинг, у осталом забио га је наполију, а ко што видимо наполи се радује тамо са великанима европе у лш.

                            бтв. конте изјавио да ће мењати вечерас, сторари 100 посто на голу, само има недоумицу кога ће на крила, било како било ја очекујем красића и елију....ваљало би да се и њима пружи квалитетна шанса да покажу свој квалитет. дел пиеро под знаком питања за вечерас због повреде.
                            такође мислим да је де ћеље неизбежан из стартних 11 као и пациенца. што се шпица тиче ваљало би да погледамо мало и кваљарелу од првог минута.

                            Comment


                            • Bez je on,ima lepe prodore,ali je los u zavrsnici,i ot mnogo..
                              Dao je gol Napoliju,ok je to,ali opet sma je bio isperd De Santisa,opet,pasevi su losa strana i los,brzina i driblinzi su solidni,ali opet mi nekkao nije za startnu,ali svakako posle Vucka najbolja opcija levo ;)
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ево је постава:
                                Storari; Sorensen, Barzagli, Bonucci, De Ceglie; Marrone, Pazienza, Giaccherini; Krasic, Quagliarella, Del Piero
                                нзм само колико је сигуран овај инфо

                                Comment

                                Working...
                                X