Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jozef k. View Post
    Nije se desilo... Jesi gledao mec uopste, ili pricas napamet? JEbote, kao da svi citate dezinformacije na nekom RSB-u ili tako necemu pa ovde dolazite sa istom pricom...


    Nego, recite vi nama, jel idete u CG u ponedeljak? Jel se smirila situacija?
    Ah da to vama nije faul, kao i onomad u kupu nad sinom od tatka. Ok, naviklo se, kapiram, da Dulo hvata za gušu sudiju ili voza sudca u gepeku prateći maršutu tramvaja dvojke, sve ok, zaboravi čovek.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Ah da to vama nije faul, kao i onomad u kupu nad sinom od tatka. Ok, naviklo se, kapiram, da Dulo hvata za gušu sudiju ili voza sudca u gepeku prateći maršutu tramvaja dvojke, sve ok, zaboravi čovek.
      Brate, faul je bio, ali "nas crnac nije povukao vaseg crnca"... Osim ako Kuridza nije crnac? Moras da gledas mec da bi video sta se desilo, nije dosta procitati par komentara.
      Last edited by mark !t zer0; 04-02-20, 08:32.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Brajkula pa ako uvedemo fudbal u ovaj topik, sudijski tas će prevagnuti na našu stranu..

        Nemoj sad da se vratimo opet u 1913-tu kad je Dražin pradjed osnivao Zvezdu Crvenu..

        Comment


        • Nego, sta rekoste? Jel se ide u Bar? Situuacija dole je sigurno gora nego kad niste isli u Podgoricu... Pa niste valja postali manji Srbi u medjuvremenu...
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by jozef k. View Post
            Brate, faul je bio, ali "nas crnac nije povukao vaseg crnca"... Osim ako Kuridza nije crnac? Moras da gledas mec da bi video sta se desilo, nije dosta procitati par komentara.
            Moguće da sam pobrkao igrače, što se gledanja meča tiče, neću se obazirati na provokacije ispod pojasa i pravdati .

            Inače, pošten si, to volim da vidim.

            Comment


            • Provokacije iskljucivo jer si drugi koji dolazi sa pricom da je OCIGLEDAN faul bio nad Braunom, iako je meni koji sam gledao mec, ocigledno da je bio na Kuridzi. Pa mi cudno da bas istu gresku napravite obojica.

              Svaka cast na pobedi, samo zajebite to da smo krali(bas je bilo gresaka na obe strane), ili da ste igrali sa pola snage. Mislim, svaka cast ako jeste, ali nesto ne videsmo tu drugu polovinu u ovoj sezoni.
              Last edited by mark !t zer0; 04-02-20, 09:15.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Ovo ovde je pesma, gospodske zafrkancije i provokacije u odnosu na neke druge forume.

                Tamo kad čovek pročita neke komentare pita se da si su ti ljudi vinklovani.

                Čemu tolika mržnja? Neverovatan je bes kad izgubi voljeni tim, valjda i one brige koje se imaju u životu postaju još teže.

                Pa jebo ga ja, svima nama ovo treba da je samo jedno polje života.

                Nije ovo pitanje života i smrti.

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Kod nas može bolje, kod vas ne može.
                  Kod nas ko može bolje taj nije sinoć igrao.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by jozef k. View Post
                    Provokacije iskljucivo jer si drugi koji dolazi sa pricom da je OCIGLEDAN faul bio nad Braunom, iako je meni koji sam gledao mec, ocigledno da je bio na Kuridzi. Pa mi cudno da bas istu gresku napravite obojica.

                    Svaka cast na pobedi, samo zajebite to da smo krali(bas je bilo gresaka na obe strane), ili da ste igrali sa pola snage. Mislim, svaka cast ako jeste, ali nesto ne videsmo tu drugu polovinu u ovoj sezoni.
                    Nas dvojica smo u dosluhu, sad je bar jasno...
                    E Brajkula, zar si morao da nas otkriješ
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Nas dvojica smo u dosluhu, sad je bar jasno...
                      E Brajkula, zar si morao da nas otkriješ
                      To uopste nije bila poenta, ali dobro, pretpostavljam da je ovo humor. Kad pricate o ociglednom faulu, i ismevate(prozivate) Novicinu reakciju, ocekujem da, u najmanju ruku, znate sta se desilo, kad je vec ocigledno. A razlika izmedju Brauna i Kuridze nije mala, slozices se? Otuda i moj zakljucak da ste se informisali na istom mestu, jer zaista je cudno da bas istu gresku napravite obojica, pritom pricajuci kako je nesto ocigledno.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by jozef k. View Post
                        To uopste nije bila poenta, ali dobro, pretpostavljam da je ovo humor. Kad pricate o ociglednom faulu, i ismevate(prozivate) Novicinu reakciju, ocekujem da, u najmanju ruku, znate sta se desilo, kad je vec ocigledno. A razlika izmedju Brauna i Kuridze nije mala, slozices se? Otuda i moj zakljucak da ste se informisali na istom mestu, jer zaista je cudno da bas istu gresku napravite obojica, pritom pricajuci kako je nesto ocigledno.
                        Ja sam se isključivo informisao sinoć gledajući utakmicu na AS1 i naravno sve iz glave (nadam se da nisam pogrešio kanal), jednostavno desio se previd i šta više, to ne znači da faula nije bilo i da Novica nije izigravao Kalimera (što i slika pokazuje) inače po tw kruži par objava kako ste oštećena strana u sinoćnoj utakmici od strane sudija.
                        Znamo tj videli smo šta se desilo (bar ja mislim da znam). Niko tebi ne brani da donosiš i iznosiš zaključke (bar se nadam).
                        Naravno da ismevamo jer se načlazio na 30-ak cm od Kuridže i Voldena i svakako je morao videti osim ako je imao suženje svesti koje se dešava kao kad Ferdinand vidi cvet.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Ganac, slobodno možeš nekad zarez da upotrebljavaš umesto zagrada.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Ja sam se isključivo informisao sinoć gledajući utakmicu na AS1 i naravno sve iz glave (nadam se da nisam pogrešio kanal), jednostavno desio se previd i šta više, to ne znači da faula nije bilo i da Novica nije izigravao Kalimera (što i slika pokazuje) inače po tw kruži par objava kako ste oštećena strana u sinoćnoj utakmici od strane sudija.
                            Znamo tj videli smo šta se desilo (bar ja mislim da znam). Niko tebi ne brani da donosiš i iznosiš zaključke (bar se nadam).
                            Naravno da ismevamo jer se načlazio na 30-ak cm od Kuridže i Voldena i svakako je morao videti osim ako je imao suženje svesti koje se dešava kao kad Ferdinand vidi cvet.
                            Pa da, mogao sam i ja reći da se Štimac bunio za bukvalno svaku odluku u prvom poluvremenu, i isto tako skakao, ali to ne bi bilo bitno za samu analizu utakmice, već bi služilo isključivo za provokacije kao i ovo sa Novicom.

                            Rekao sam da mislim da su sudije očajno odradile posao zbog grešaka na obe strane, i apostrofirao dve koje su bitno uticale na meč. Ne mislim da smo izgubili zbog sudija, već zbog vašeg boljeg izvodjenja bacanja i skoka.

                            Ako ćemo suditi po reakciji igrača, Branko Lazić nije napravio faul, ima jedno 10 godina.
                            Last edited by mark !t zer0; 04-02-20, 12:53.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ok, nego ima li istine u tome da je Zagorac naapao Jurasa ili ako kažu nasrnuo na Jurasa u hodnicima Pionira, a da se Novica nije pozdarvio sa MJK odgurujući ga?
                              Sve sa twitera.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Da u pravu ste, i Stimac i Lazic i Sakota, kao i Novica i Trinki zbilja mnogo im sudije dopustaju da im se obracaju i vrse pritisak. Ali nema veze, nije problem, pokrascemo oboje.

                                Comment

                                Working...
                                X