Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Vise fer pleja? Po cemu to? Ogranicen novcem..glupost, ovo je nacijom ograniceno..Brazil jedte bogata zemlja..
    Koji deo tacno ti nije jasan?
    Tu novac ne igra toliko. Kod klubova ce biti najbolji onaj ko ima vise para, a kod reprezentacije onaj ko ima vise talenta, sto i jeste u biti sporta. Brazil iako velika drzava sa resursima je bivsa kolonija sa velikim siromastvom, i ni u cemu ne moze da parira velikim silama i bogatim kompanijama ukljucujuci i sportske klubove... sem u reprezentativnim takmicenjima.

    Comment


    • Originally posted by Ivan9 View Post
      Ja ne znam ko je ludji
      Vi koji ste ispisali ovih 10+ stranica ili ja koji sam citao ove gluposti
      A kad se ovo isto trabunja na reprezentaciji, ne smeta ti?

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Vidjeh nešto i za Kalinića da je prokomentarisao ili podijelio (ako je istina), bravo za Saleta i da to smeće više nikad ne pozove u reprezentaciju.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Ma smetalo bi mi i tamo da se ovoliko raspreda ali tamo nas brzo suzbiju moderatori(na stranu sto je svako vec objasnio svoje stavove i nema sanse da se priblize) i dozvole samo mrvicu ovoga
          Ovde videh 10+ strana i kontam nesto bitno ste kucali cim ima toliko postova....kad ono...vezano za reprezentaciju i selektora i radonju...tako nesto sam ocekivao na temi reprezentacije

          Comment


          • Nastavlja Kalinić borbu sa sobom a ona je uvek najteža, ne posustaj Kalina.
            Uzgred, ne znam da li sam komentarisao tenak, majmun koji je to osmislio će i da uše u tenak. IQ (što neko prokomentarisa) max 20. Idiotluk koji nema veze sa "životom", smejaće nam se vascijeli dunjaluk.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Kalina je baš car..
              Što baš u zejtin, bogohulji se Kalina sa hranom.
              Da je rekao u motorno ulje pa i ajde..

              Nije dobro Kalina snimio da je cev tenka zalivena, ako je bezveze iscimao Irineja da ga umače bolje nek beži..

              Comment


              • Kalina je prilično viralno prokomentarisao ono što niko od javnih ličnosti ne sme.
                Nažalost po njegovu reprezentativnu karijeru uradio je to apsolutno neprihvatljivim rečnikom
                koliko god ova napredno-šipkaška spektakl ujdurma zaslužuje da se jednako pospe fekalijama.

                Comment


                • Najveca glupost tvitera je sto je svakog pojedinca nalozio da javno iznosenje stavova na bukvalno svaku temu ga cini mnogo pametnijim i bitnijim delom drustva, a samo drustvo cini kvalitetnijim. U stvarnosti, drustvo a samim tim i pojedinci su sve zaglupljeniji i zaglupljeniji, a twitter bogatiji.

                  Comment


                  • Auuu koje govance, rekao svoj stav..a on kosarkas..dok keramicari, kondukteri i ostala stoka na vlasti to rade tako sto ulaze u analni otvor predsednika. Zamisli jbte javno je nesto rekao i to se ne podudara sa krmanjonskim stavom cele Srbije koja nije pala u diktaturu i gde je jedan od vecih umova za njih dr vojislav i de nebosha i dr zvezdan..

                    Auuu mojne Kalina..nisi Srbin kao Darko Milicic itd..u 3pm..nemojte nesto javno reci..

                    Budite onakvi kakvi vam kazu da budete...Ziveo Kalina liberalni drugosrbijanac!!!
                    Last edited by LosmiSK; 27-08-19, 13:12.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ulaze i neki treneri... tako pa znamo da je DR Radonjic u odlicnim odnosima sa vladajucom familijom. Nije da nije imao koristi od toga.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Najveca glupost tvitera je sto je svakog pojedinca nalozio da javno iznosenje stavova na bukvalno svaku temu ga cini mnogo pametnijim i bitnijim delom drustva, a samo drustvo cini kvalitetnijim. U stvarnosti, drustvo a samim tim i pojedinci su sve zaglupljeniji i zaglupljeniji, a twitter bogatiji.
                        Drazen bi se slozio sa tobom,verovatno,kao i sa "sibadzijom".

                        Comment


                        • Dobro veče [emoji41]


                          Kliknite na sliku, video je.
                          Last edited by dekkard; 27-08-19, 17:51.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Bilo je to na fudbalu.
                            Ima još jedan mali pored u šuškavcu Voše, ne vidi se tu.

                            Comment


                            • Kažu da Bilja još traži navijača Partizana po stadionu.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Bilja je super lik.

                                Nego Dek hoćeš li da posetiš Zvezdin tenk?
                                Ili ti samo basket pratiš?

                                Comment

                                Working...
                                X