Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Neka vam ga jos puno godina - Vesica ce te slaviti kao sveca.
    Ma koji vesic, covic..njih istorija nece pamtiti...Ali ce pamtiti Radonjica, to tako ide..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Neka vam ga jos puno godina - Vesica ce te slaviti kao sveca.
      Dupe bi dali da sutra ode. Nemoj da se lazemo

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Neka vam ga jos puno godina - Vesica ce te slaviti kao sveca.
        Mislim da ne postoji gora varijanta od one kad nemas niti jednog sponzora, da igras sa juniorima i da ti odnose inventar. Ako nas Covic dovede do toga, u redu, gratis dobili EL, Budiveljnik, nekoliko ABA titula, kupova, kls itd.
        Od Vesica samo perut i aritmiju. Kakav je strucnjak vidimo na kozi Beograda i gondole na Kalisu. Zamisli Rimljane da na koloseum ugrade gondolu, ili na krivi toranj zip ride ili da Veneciju izmjeste na suvo, e to ti je Vesic.
        Partizan se jos oporavlja od silne ljubavi Duloa i ostalih igraca i 7.5 mil duga. Sest godina cistite dugove, tri generalna sponzorstva i jos dva u novcu. Covke duplo veci dug ocistio za 4, da je sposoban - jeste, da ste nesposobni - jeste.

        Comment


        • Samo u Srbiji za lopova i majstora malverzacija mogu da kazu da je sposoban.

          Comment


          • Nemam ja nikakvih iluzija o Čoviću.
            On je stariji od mene možda dvadesetak godina (iskreno nemam pojma koje je godište),
            ali ja duže od njega navijam za Zvezdu.
            On za Zvezdu i ne navija.
            On bi ovo isto uradio i da je Partizan bio u situaciji u kojoj je bila Zvezda pre njegovog dolaska.
            Znači u finansijskom rasulu i bankrotu.
            Idealna prilika za predatora i oportunistu poput njega.
            Bio mu je potreban brend da se izrazim tehnokratski.
            Jer sa lokalnim klubom nije mogao ništa značajnije.
            Za njih niko ne navija.
            Ko ne veruje neka se priseti KK Hemofarma koga je obilato finansirao Babić, koji je jedno vreme bio i predsednik KSJ i sve vreme direktor tog
            farmaceutskog giganta. Nije mogao da parira Partizanu jer niko nije navijao za taj klub.
            Javnost bi zaboleo racku kada ga pokradu, iako je godinama imao ako ne bolji a ono jednako dobar tim kao i Partizan.

            Čović nije više želeo da igra drugorazrednu ulogu, poput tog Babića.
            Zvezda mu je bila sve ono što mu je bilo potrebno.
            Klub za koji navija par miliona ljudi, klub za koji navijaju i mnoge važne ličnosti u političkom, privrednom, i uopšte javnom životu Srbije.
            Sa Zvezdom je korak po korak počeo da gradi ono što mu nikada nije uspelo i nikada nije moglo sa FMP Železnikom.

            Potpuno istu stvar bi uradio i sa KK Partizanom, da je Partizan bio tada u koži Zvezde.
            Sve bi mu to bilo omogućeno.
            I ne bi morao puno da preumi.
            On je ionako igrao za KK Partizan u nekim mladim danima zajedno sa Vujoševićem.
            Zar ne
            Last edited by Jaqen Hghar; 09-04-19, 19:24.

            Comment


            • Ide Valensiji dovro, pratite li grobari..dve pobede vas dele do EL
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Dupe bi dali da sutra ode. Nemoj da se lazemo

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                Originally posted by Victor BG View Post
                Mislim da ne postoji gora varijanta od one kad nemas niti jednog sponzora, da igras sa juniorima i da ti odnose inventar. Ako nas Covic dovede do toga, u redu, gratis dobili EL, Budiveljnik, nekoliko ABA titula, kupova, kls itd.
                Od Vesica samo perut i aritmiju. Kakav je strucnjak vidimo na kozi Beograda i gondole na Kalisu. Zamisli Rimljane da na koloseum ugrade gondolu, ili na krivi toranj zip ride ili da Veneciju izmjeste na suvo, e to ti je Vesic.
                Partizan se jos oporavlja od silne ljubavi Duloa i ostalih igraca i 7.5 mil duga. Sest godina cistite dugove, tri generalna sponzorstva i jos dva u novcu. Covke duplo veci dug ocistio za 4, da je sposoban - jeste, da ste nesposobni - jeste.
                Ako zelite "pomoc drzave", put vam je jasan - PrviBratSrbije ili PrviPomocnikIPreletac u UO sa sirokim ovlascenjima.
                Vremena ponestaje, a magistar nije nista mladji iz dana u dan....
                Naprotiv....
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                  Nemam ja nikakvih iluzija o Čoviću.
                  On je stariji od mene možda dvadesetak godina (iskreno nemam pojma koje je godište),
                  ali ja duže od njega navijam za Zvezdu.
                  On za Zvezdu i ne navija.
                  On bi ovo isto uradio i da je Partizan bio u situaciji u kojoj je bila Zvezda pre njegovog dolaska.
                  Znači u finansijskom rasulu i bankrotu.
                  Idealna prilika za predatora i oportunistu poput njega.
                  Bio mu je potreban brend da se izrazim tehnokratski.
                  Jer sa lokalnim klubom nije mogao ništa značajnije.
                  Za njih niko ne navija.
                  Ko ne veruje neka se priseti KK Hemofarma koga je obilato finansirao Babić, koji je jedno vreme bio i predsednik KSJ i sve vreme direktor tog
                  farmaceutskog giganta. Nije mogao da parira Partizanu jer niko nije navijao za taj klub.
                  Javnost bi zaboleo racku kada ga pokradu, iako je godinama imao ako ne bolji a ono jednako dobar tim kao i Partizan.

                  Čović nije više želeo da igra drugorazrednu ulogu, poput tog Babića.
                  Zvezda mu je bila sve ono što mu je bilo potrebno.
                  Klub za koji navija par miliona ljudi, klub za koji navijaju i mnoge važne ličnosti u političkom, privrednom, i uopšte javnom životu Srbije.
                  Sa Zvezdom je korak po korak počeo da gradi ono što mu nikada nije uspelo i nikada nije moglo sa FMP Železnikom.

                  Potpuno istu stvar bi uradio i sa KK Partizanom, da je Partizan bio tada u koži Zvezde.
                  Sve bi mu to bilo omogućeno.
                  I ne bi morao puno da preumi.
                  On je ionako igrao za KK Partizan u nekim mladim danima zajedno sa Vujoševićem.
                  Zar ne
                  Odlican post

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Ma koji vesic, covic..njih istorija nece pamtiti...Ali ce pamtiti Radonjica, to tako ide..
                    Pored Pesica?
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Pa ti ces bolje zapamtiti Radonjica..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Pa ti ces bolje zapamtiti Radonjica..
                        Zbog?
                        Imam mnogo bolje trenere da pamtim koji su ostavili svoj trag u evropskoj i svetskoj kosarci - kada Dejo Minkenski ostvari bar deo toga, doci ce u razmatranje za "Hall of fame".
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Zbog?
                          Imam mnogo bolje trenere da pamtim koji su ostavili svoj trag u evropskoj i svetskoj kosarci - kada Dejo Minkenski ostvari bar deo toga, doci ce u razmatranje za "Hall of fame".
                          Hall of pain! Zato ga i pamtite

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Ako zelite "pomoc drzave", put vam je jasan - PrviBratSrbije ili PrviPomocnikIPreletac u UO sa sirokim ovlascenjima.
                            Vremena ponestaje, a magistar nije nista mladji iz dana u dan....
                            Naprotiv....
                            Pa ja to znam, na zalost je tako. Vidjeli ste licno na primjeru Vujosevica, zahvalnica Pekovica i molbi publici, ponocnih twitter izleta Ostoje.
                            Samo sto se ja ne bih gadio na pare i pomoc pa sve i da ispunimo uslove. Budimo realni, sa Ostojom vam je bolje nego sa Pekovicem i Danilovicem

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Zbog?
                              Imam mnogo bolje trenere da pamtim koji su ostavili svoj trag u evropskoj i svetskoj kosarci - kada Dejo Minkenski ostvari bar deo toga, doci ce u razmatranje za "Hall of fame".
                              Sve napisao kolega Pancev..

                              Postali ste zvanicno Sledeca sezona...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by darko pancev View Post
                                Hall of pain! Zato ga i pamtite
                                Pain? Vas bol se jos uvek ne povlaci koliko je duboko usadjen.
                                Originally posted by Victor BG View Post
                                Pa ja to znam, na zalost je tako. Vidjeli ste licno na primjeru Vujosevica, zahvalnica Pekovica i molbi publici, ponocnih twitter izleta Ostoje.
                                Samo sto se ja ne bih gadio na pare i pomoc pa sve i da ispunimo uslove. Budimo realni, sa Ostojom vam je bolje nego sa Pekovicem i Danilovicem
                                Ko to spori?
                                Vracamo se polako, sporije no sto bi ova mladjana Grobarija zelela, ali vracamo se bez:
                                1. Prodaje kluba i njegovog identiteta.
                                2. Zablude da je placebo ono za sta navijamo od malihh nogu.
                                3. Moracete da zivite sa tim - prvo u svoj brlog, pa onda komentarisati ono oko tora.
                                Dotle, nemam nista protiv da Vam Gazda "isteruje pravdu" na bilo kom kanalu: ako vam je to identitet i modus vivendi - neka vam ga.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X