Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Moja je nesto bolesljiva, a ovome zet cvrsto drzi djevrek u dzipu - kada treba da se prebija novinar, vreme je najvazniji faktor.
    Pozdravite vasu tastu...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Imaju oni više trenera bez rominga moraš da budeš precizniji. Ne pomaže ni da kažeš da su bili ili jesu selektori. [emoji41]

      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post

        Ne, ovaj ima previše kose. [emoji41]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Vucko glavni skaut kluba

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Nikola Bulatovic: osudjen za silovanje maloletnice koja je dosla da ga intervjuise kao kosarkasa Gazdinog kluba je uporediv sa ovim?
            Vama je glavni argument moralnosti 2007 i Vrsac, a u medjuvremenu:
            1. Ni Dule, ni Danilovic nisu vise u klubu.
            2. Od tada je proslo preko 10 godina i jos uvek vam je izgovor za sve sto numete da uradite.
            3. Obratite se Gazdi za pitanja Oklen para za igrace, koja je svrha sina jedinog i Vojvode, a i vecitog pomocnika trenera naprasno proglasenog u novog Ranka Zeravicu na Vasoj klupi i pitajte ga jedno, mnogo vaznije pitanje:CUI BONO? (U CIJU KORIST?), cemu sluze sve njegove svadje sa svim i svakim?
            Toliko za pocetak...
            Taj Bulatović je komšo igrao i za Partizan, vi ste postali Andrejeva prćija i kuma mu Nedića.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • .

              Comment


              • Verni do groba Vucicu i SNS

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Joj, ovo Basketland?

                  Comment


                  • Napusta se koncept dervisa...vazal je isplativije...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by Cooper View Post
                      .
                      To je slika pre nego što ga je Nebojša iscippelirao i poslao u Partizan. Imašli gde sliku Nedovića i Ostoje (bez Andreja ili Aleksandra)?
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Kalinić sns bot. Sada je sve jasno. Najveća sramota u istoriji ovog kluba i SD koja je nosila dres. Ne sećam se drugog igrača. Nadam se samo da će KK Crvena Zvezda ako ima i malo pameti ovaj Čović da se oglasi i da se ogradi o glupavih izjava svog bivšeg igrača.

                        Neka se stidi ako ima obraza ali on ni ne zna čega bi trebao da se stidi

                        Comment


                        • Sve je opet tačno rekao. Teška je glupost reći da je SNS ili bilo čiji bot, čovek je esencijalno građanski vaspitan i zdravorazumski priča. Ništa manje ni ne očekujem od nekoga ko je igrao i navija za Zvezdu. To je uvek bio umiveniji deo Srbije.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Ne razumem što pominješ N. B ali kad već insistiraš[emoji848]. Video sam ga i u Nišu... sedeo je pored terena, valjda kao gost KSS-a.

                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Ma njima ne treba niko sami sebe pljuju i sramote

                            Comment


                            • Kol'ko je propao ovaj Kuper. Unisti ga juzni front i fegi. Nekad je imao bar ponekad taj vrcavi humor sad nista...ravna linija...samo ukopava (hehehe ) i sebe i tim za koji navija. Ne znam da li je do mene ili i Kronos popusta...koliko sam primetio vrti samo 3 slike/animacije sta god da mu se kaze(ona sa peharima, covic i brat bez licne karte ali iz drugg ugla i ono fmp-u niko nece zabraniti....). Sta god mu rekao, oko god cega zapocne rasprava znas da ce zakaciti jednu od ove 3. Na svakoj strani, unazad 20-30 strana, ima bar jedna od ove 3 slike

                              Momci ja ne znam da li vi kapirate da je kod vas u klubu limar, verni vucicev SNS vojnik, da je direktor kijanovic, kucni prijatelj vucica i kum manje poznatog vucica, da je glavni operativac nedic, osoba koja moze da izmuze drzavni novac dok jos nisi ni otvorio usta da progovoris koliko ti treba. Alek nema blize saradnike od tih koje je vama prosledio, sto samo znaci da mu je mnogo stalo do KKP. Pa pored silnog posla koji obavlja da bi celoj Srbiji bilo bolje(u cemu je narocito uspesan) on bre stize i da zove limara i da zajedno raspravljaju oko igraca u timu i ko kako igra i gde vam fale pojacanja.

                              E sad znajuci sve to( a verujem da znate jos i vise ) sta vas dvojica uradite, zakacite sliku andreja sa covicem. Eto sto posten covek ne prilazi fegeltiji i tim njegovim profilima na cemu vec, njegov nedostatak inteligencije kao crna rupa isisava od svojih vernih pratilaca. Sve vas pretvara u njega

                              P.S.
                              Kad ste vec poceli sa ovim slicicama mogu li i ja samo jednu:
                              predsednik i direktor - direktor i predsednik

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X