Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    Prvacima drzave ...
    Kakva drzava - takav i prvak. ...
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Kakva drzava - takav i prvak. ...
      idi u lijepu vasu ako ti ovde ne valja ...

      Comment


      • Originally posted by Cooper View Post
        Za koga ti navijaš?
        Za mene je ocigledno ZA koga navijam. Za tebe je ocigledno PROTIV koga navijas.

        Comment


        • Pretpostavljam da si navijač nekadašnjeg ILR

          Comment


          • I onda nasta muk...muk jbt i samo, kao iz daljine da se cuje krenu aaaAAA...i pretvori se u zaglusujucu buku i lavinu istine Tegijevih pobornika...i nastavi kao pri docecima najveceg sina nasih naroda: Tegi, Tegi...a za njim kao tutanj kakve oluje Coper...Coper...
            Briljantan kao i uvek.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Kakva drzava - takav i prvak. ...
              Jó reggelt neked, szomszéd.
              Last edited by kronostime; 23-09-18, 09:31.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Mnogo mi se vise svidja ovogodisnja Zvezdina ekipa u odnosu na onu od prethodne godine.Bas su pogodili sa strancima.
                Ima da nas pune sa centra nerealno ali dobro,dako se obistini vise ta najava da dovodimo peticu,Sofro kaze da su petorica u opticaju.
                Onaj Ojo dobar igrac,valjao bi nam bas.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Mnogo mi se vise svidja ovogodisnja Zvezdina ekipa u odnosu na onu od prethodne godine.Bas su pogodili sa strancima.
                  Ima da nas pune sa centra nerealno ali dobro,dako se obistini vise ta najava da dovodimo peticu,Sofro kaze da su petorica u opticaju.
                  Onaj Ojo dobar igrac,valjao bi nam bas.
                  Žemo, dogovorićemo se, cijena prava sitnica, za milion i 350k vaš je.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Žemo, dogovorićemo se, cijena prava sitnica, za milion i 350k vaš je.
                    Ne znam valjalo bi,sta su za nas te pare,to je sitnica.Dok je izvjesnog mnogo puta pomenutog gospodina na forumu(nije Bokan) mi mozemo sve.
                    Last edited by E1_PG; 23-09-18, 10:03.

                    Comment


                    • Kronose ostao si mi dužan za Reglanda i tajm aut, stvarno me zanima šta je bilo.

                      Comment


                      • Originally posted by la haine View Post
                        Kronose ostao si mi dužan za Reglanda i tajm aut, stvarno me zanima šta je bilo.
                        U prvoj utakmici (Olimpija), Tomic ga podigao kao djace pred tablu da objasni saigracima koje su akcije.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Twisteru oce bit te petice,ti si tamo u upravu znas ti to sigurno.
                          Last edited by E1_PG; 23-09-18, 10:25.

                          Comment


                          • Naravno da će biti, sa ovim što imate se ne ide ni u FIBA Champions League. E sad veći je problem to što slobodnih, a dobrih petica nema, nisu ni jeftini ti igrači, moraćete dobro da rizikujete.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              U prvoj utakmici (Olimpija), Tomic ga podigao kao djace pred tablu da objasni saigracima koje su akcije.
                              Da nije bila izmena, uobičajeno je kad idu na TO da sednu igrači koji će ući u igru nakon TO? Možda je pogrešno shvatio da ostaje u igri, pa mu je ovaj rekao da ustane jer će biti zamenjen.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Da nije bila izmena, uobičajeno je kad idu na TO da sednu igrači koji će ući u igru nakon TO? Možda je pogrešno shvatio da ostaje u igri, pa mu je ovaj rekao da ustane jer će biti zamenjen.
                                Ustade i odrecitova pesmicu pred celim razredom.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X