Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
    Sine nisam ja 2018. došao do saznanja o Vučeliću,
    nego jedan vaš prominentni moderator očigledno (ne)svesno ne zna ništa o njemu,
    nego samo kao nedužnom direktorčiću RTS-a i to devedesetih.
    O Čoviću sam sve rekao godinama unazad.

    Smiri se malo,
    Ne pratiš o čemu se piše nego uskačeš u vatru kao Indijanac.




    Pa ti si mene kvotovao (prvi post na prethodnoj strani) sa nekim nebuloznim komentarom kako nego glasno ćuti za Vučelu.
    To što se tebi ne sviđa moje mišljenje o liku i koja ruši tvoju mantru, to je drugi par opanaka.

    Comment


    • Ne nosim opanke.

      Comment


      • Originally posted by bounty hunter View Post
        Izmislio je da Vujošević pljuje svoje igrače koji traže zarađene pare.
        Konkretno u slučaju Bertans radilo se o zahvalnosti, a ne o novcu. Bertans je dobio raskid ugovora na štetu kluba (nešto slično kao ovaj Janković) zbog neisplaćenih plata, a Vujošević je mislio da bi zbog zahvalnosti za sve učinjeno trebalo da ode uz obeštećenje (kao Lovernj kome su isto bili dužni). Sve je bilo dogovoreno sa Galatasarajem, ali je Berta dobio raskid i otišao. Vujoševiću mogu svašta da pripišu, ali ne i to da se nije borio da njegovi igrači dobiju novce. Uostalom, može se svakodnevno pročitati šta bivši igrači govore o njemu.

        E sad, ovde se izgleda većina napaja informacijama sa RSB-a i nije ni čudo da je priča za Duleta da pljuje igrače koji su tražili pare. To se izgleda tamo ritualno udara glavom u zid i ponavlja kao mantra svaki dan.
        Ko se napaja sa informacijama sa RSB-a? Budi jednom posten a ne ostrascen i napisi spisak igraca koji su vas BAT-ovali svih ovih godina. Kazi mi kog je od njih Dule Vujosevic zastitio zbog tog poteza? Za kog je rekao (kao sto kaze za sebe), da je on te pare posteno zaradio i da treba da mu budu isplacene? Ili je uvek bilo "svi znamo u kakvoj je situaciji klub, ne treba tako, neki postuju to sto je klub uradio za njih itd itd." Znaci gomila snishodljivih komentara u kome je svako ko je trazio pare pogresio i nije bio karakter. A gle cuda svi koji su oprostili jesu karakteri. Jesu kurac...

        Jel pamcenje toliko kratko da se ne seca ni Milutinova i price "Njemu je Partizan dao sve osim tih para..."? Jel sam i to izmislio.

        Daj bre nemoj da smo deca. Jeste ovo deponija o teme i prosipaju sve svakakve bljuvotine. Ali ako ce da me uzimas u usta bar budi malo argumentovan. Da Dule Vujosevic je dobar trener. Takodje je Dule Vujosevic los covek, manipulator i pre svega pulsar jedne negativne energije i mrznje vezane za kosarku kod nas. I to nema veze sa Zvezdom samo, vec svakog kluba koji je ikada hteo da se bavi istom i nasao mu se na putu.

        Comment


        • Ma partizan ima dva aktivna bana, plus 4 koja su u opticaju..Vilson,Muric itd...ima ih dosta..ja ne znam kako oni dovode igrace uopste...to ono sto sam gledao pre par dana..sad kad vide ostali, sjatice se svi, hehe
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Gospodin Radović pomaže koliko može.

            Comment


            • Zanimljivo da to nase novine nisu prenele...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Ko se napaja sa informacijama sa RSB-a? Budi jednom posten a ne ostrascen i napisi spisak igraca koji su vas BAT-ovali svih ovih godina. Kazi mi kog je od njih Dule Vujosevic zastitio zbog tog poteza? Za kog je rekao (kao sto kaze za sebe), da je on te pare posteno zaradio i da treba da mu budu isplacene? Ili je uvek bilo "svi znamo u kakvoj je situaciji klub, ne treba tako, neki postuju to sto je klub uradio za njih itd itd." Znaci gomila snishodljivih komentara u kome je svako ko je trazio pare pogresio i nije bio karakter. A gle cuda svi koji su oprostili jesu karakteri. Jesu kurac...

                Jel pamcenje toliko kratko da se ne seca ni Milutinova i price "Njemu je Partizan dao sve osim tih para..."? Jel sam i to izmislio.

                Daj bre nemoj da smo deca. Jeste ovo deponija o teme i prosipaju sve svakakve bljuvotine. Ali ako ce da me uzimas u usta bar budi malo argumentovan. Da Dule Vujosevic je dobar trener. Takodje je Dule Vujosevic los covek, manipulator i pre svega pulsar jedne negativne energije i mrznje vezane za kosarku kod nas. I to nema veze sa Zvezdom samo, vec svakog kluba koji je ikada hteo da se bavi istom i nasao mu se na putu.

                Ma meni je jasno zašto ti i slični imate takvo mišljenje o Vujoševiću... i zašto sve što ima veze sa njim primate tako nakaradno.
                Objasnio sam ti u onom gore postu šta je poenta u onom - neko je Lovernj, a neko je Bertans. Izgleda da opet nisi razumeo ili zbog predrasuda nisi želeo da razumeš. Daću ti nagoveštaj - radi se o zahvalnosti, ne o novcu.
                Imaš na netu toliko o tom slučaju, nađi, pročitaj i pokušaj da budeš neostrašćen. Isto tako imaš da pročitaš šta njegovi bivši igrači kažu o Vujoševiću, pa i taj Bertans.
                Danas ga obišao Greg Popović. On ne zna da je ovaj "los covek, manipulator i pre svega pulsar jedne negativne energije i mrznje vezane za kosarku kod nas". Izgleda ne čita RSB.

                A sad me sačekaj na krivini i banuj negde...

                Comment


                • Originally posted by bounty hunter View Post
                  Ma meni je jasno zašto ti i slični imate takvo mišljenje o Vujoševiću... i zašto sve što ima veze sa njim primate tako nakaradno.
                  Objasnio sam ti u onom gore postu šta je poenta u onom - neko je Lovernj, a neko je Bertans. Izgleda da opet nisi razumeo ili zbog predrasuda nisi želeo da razumeš. Daću ti nagoveštaj - radi se o zahvalnosti, ne o novcu.
                  Imaš na netu toliko o tom slučaju, nađi, pročitaj i pokušaj da budeš neostrašćen. Isto tako imaš da pročitaš šta njegovi bivši igrači kažu o Vujoševiću, pa i taj Bertans.
                  Danas ga obišao Greg Popović. On ne zna da je ovaj "los covek, manipulator i pre svega pulsar jedne negativne energije i mrznje vezane za kosarku kod nas". Izgleda ne čita RSB.

                  A sad me sačekaj na krivini i banuj negde...
                  Ma samo guraj. Ja sam kreten sto sam uopste pokusao da diskutujem. Ali dobro bar sam zahvalan kao Lovernj sto si mi otvorio oci.

                  Ti ces sam vec da se pobrines za ban. Ove gluposti sa RSBom su ti odlicna uvertira.



                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                  Comment


                  • Jbg sad, umesto izvinjenja pretnja banom.
                    Nije lepo.

                    Comment


                    • Originally posted by Cooper View Post
                      Jbg sad, umesto izvinjenja pretnja banom.
                      Nije lepo.
                      Za sta izvinjenje? Lik me dva puta proziva da sam lik koji se hrani informacijama sa RSB-a a ja treba da se izvinjavam. Uz sve to ja nigde nisam pomenuo Bountija, vec pricao samo o Vujosevicu. I ja da se izvinjavam.

                      Brate vas dvojica ste stvarno jaka ekipa, ne znam sta da dodam. Ti si firestarter i podbadac koji baci sibicu pa se skloni sa strane i gleda kako sve gori, a on je moralna gromada koja etiketira i objasnjava sta i kako. Lepo sam rekao, nista tu ne treba neko vama da preti. Znate jako dobro sta radite. A ako mislite da vas neko penali bez razloga ili zato sto ste Grobari, slobodno overite ban history

                      Comment


                      • Čekaj, ko je bacio šibicu da DV pljuje svoje bivše igrače kad traže svoje pošteno zarađene pare od kluba, a posle sam kmeči da im se iste isplate?

                        I to na osnovu izjave koji veze nema sa platama.

                        Bounty ti lepo objasni (ja sam te ostavio da se mučiš) a ti njemu umesto hvala i izvini DV pretiš banom.

                        Mojne te fore.

                        Lepo se izviniš i idemo dalje.

                        Comment


                        • Originally posted by Cooper View Post
                          Čekaj, ko je bacio šibicu da DV pljuje svoje bivše igrače kad traže svoje pošteno zarađene pare od kluba, a posle sam kmeči da im se iste isplate?

                          I to na osnovu izjave koji veze nema sa platama.

                          Bounty ti lepo objasni (ja sam te ostavio da se mučiš) a ti njemu umesto hvala i izvini DV pretiš banom.

                          Mojne te fore.

                          Lepo se izviniš i idemo dalje.
                          Ajde setaj. Izjava Lovernj - Bertans itekako ima veze sa kmecanjem i parama. Cak i u tvom kvazi objasnjenu da se radilo o obestecenju za klub. Zar se tu ne radi o parama? Ako igrac odabere sta je najbolje za njega u tom trenutku i raskine ugovor, on je znaci nezahvalan. Iako je ispostovao taj ugovor u potpunosti. Dakle nemoj da se pravis naivan.

                          A to sta ti mislis da neko treba da uradi, realno napravi svoj mali svet i oko njega zid pa radi sta hoces tamo.

                          Ban je pomenut iskljucivo zbog licnih napada i RSB govnarija koje pokusava da servira, koje btw ocigledno i ti podrzavas i nemas problema sa istima. Kao sto rekoh, izbacite spisak ko vas je sve batovao i navedite igrace koje je licno Dule Vujosevic branio zbog istog postupka i onda mozemo da pricamo. Dotle uzivajte u toj basni koju vam debeli prodaje decenijama...

                          Comment


                          • Uzgred zaista mi nije jasno zašto neko ko navija za Partizan čita bilo šta sa nečega što se zove RSB.
                            Ja nikada nisam u životu otišao na taj sajt.

                            Na ovom forumu imam 14 upisa na temi KK Partizan (lično sam mislio da je mnogo manje) i to poslednji post 18,02.2018.
                            Na temi FK Partizan imam jedan jedini post 24.10.2016.
                            Ne kažem da treba da se svako drži svog threada, daleko bilo, nego naprosto ne želim
                            na Partizanovim threadovima da učestvujem u raspravama zbog kojih mogu da budem banovan ili optužen da potpaljujem vatru.

                            Sve rasprave sa Partizanovim navijačima i ostalima vodim na zajedničkim/neutralnim temama.

                            Šta god je grobarski pandan tom RSB, ne znam ni da postoji, a ne da ga posećujem i čitam šta ko tamo pripoveda.

                            Comment


                            • Nisi u pravu.
                              Rsb prenose svi ostali mediji.
                              Juče blic , pre neki dan telegraf, a ranije i mozzart, mondo i svi ostali.
                              To je dobro finansirana trovačka zajednica koja distribuira gluposti svim ostalim medijima u cilju povećanja mržnje prema Partizanu.

                              Samo kucaj na Guglu i videćeš ko je i šta prenosio.
                              Ranije je to sve finansirao Vesić, dok sada i Čović učestvuje u tome.

                              Što se pandana sa crno bele strane tiče, to postoji ali niko ne prenosi i poptuno su zanemarljivi.

                              Evo gore na premeru moderatora si video kako jedan spin deluje. Niti je znao o čemu DV priča niti kojim povodom. Verujem da ne čita taj RSB kao što ga ne čitam ni ja, ali problem je što je to opasna medijska hobotnica koja svoje pipke pruža do dnevnih novina, poznatih portala...

                              Tako da hteo ili ne hteo naletiš na njihov trgovački spin i ako ne uključiš mozak dobije se šta su i želeli.

                              Comment


                              • Ja očigledno živim u nekoj medijskoj pećini,
                                kada nisam upoznat sa tim uticajnim internet sajtom.
                                Elem, nebitno.
                                Tokom devedesetih još uvek je Radio Beograd 2 bio stanica koja nije bila pod
                                direktnom šapom SPS mašinerije.
                                U jednoj emisiji je gostovao Dragoljub Žarković, tada i sada glavni urednik "Vremena".
                                Uključivali su se u emisiju slušaoci, i u jednom trenutku, javi se jedan žučni besednik,
                                i nazva Vreme najgorim imenima, izdajnička novina i sve tome slično.
                                Žare, kakvim ga je Bog dao, mirnim tonom se obrati tom slušaoci pitavši ga:
                                "Zašto onda kupujete Vreme, ako tako mislite o nama'"
                                Slušalac: "Ja nikada u životu nisam kupio to đubre"
                                Žare: "Pa, zašto nas onda čitate? "
                                Slušalac: "Ja to izdajničko đubre nikada nisam ni držao u ruci, a kamoli čitao"
                                Žare: "Pa, kako onda znate da smo izdajnici i đubrad?"

                                Tako i ovo.
                                Vi ne čitate RSB, ali ga čitate citiranog sa nečega što opet ja ne čitam "Blic" , "Telegraf" ili šta već rekoste.

                                Jedino što čitam je četvrtkom "Vreme", ostala navika još od 1990.
                                I subotom kupim vikend izdanje Danasa, zbog Kišjuhasa, i nekolicine saradnika.
                                Last edited by Jaqen Hghar; 17-08-18, 23:38.

                                Comment

                                Working...
                                X