Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Hahhaha. Kako te nije sramota da lazes bre.

    Pa samo si trubio o tome kako cemo lagano da uzmemo ABA titulu da nam nema ravnih. Pa jel treba da vadimo poruke sada, da ne pricam sta si pisao o ekipi Buducnosti. Ajde jednom pokazi trunku ljudskosti i kazi da si fulao. Ko bre pokrao, daj ne zamajavaj.

    Ti, Samo Zvezda i Mikara ste trubili o Plej Offu EL i sl. Iako je bilo jasno da za njega imamo 0.00001% sanse od samog starta sezone...
    Ajde nađi gde sam pričao o plejofu EL. Pričao sam da je ova sezona šta uradimo - uradimo, spominjao 12-14 pobeda i da to neće biti dovoljno za plejof, i eto pogrešio za jednu pobedu, to priznajem.
    ABA je pokradena, da nisam gledao pa da mi prodaješ bajke.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Hahhaha. Kako te nije sramota da lazes bre.

      Pa samo si trubio o tome kako cemo lagano da uzmemo ABA titulu da nam nema ravnih. Pa jel treba da vadimo poruke sada, da ne pricam sta si pisao o ekipi Buducnosti. Ajde jednom pokazi trunku ljudskosti i kazi da si fulao. Ko bre pokrao, daj ne zamajavaj.

      Ti, Samo Zvezda i Mikara ste trubili o Plej Offu EL i sl. Iako je bilo jasno da za njega imamo 0.00001% sanse od samog starta sezone...
      Teško da ima mojih postova o PO EL ,čak ih nema ni o sigurnom osvajanju Aba .O krađi u finalu ima ...to i dalje mislim

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ajde nađi gde sam pričao o plejofu EL. Pričao sam da je ova sezona šta uradimo - uradimo, spominjao 12-14 pobeda i da to neće biti dovoljno za plejof, i eto pogrešio za jednu pobedu, to priznajem.
        ABA je pokradena, da nisam gledao pa da mi prodaješ bajke.
        Aj citaj selektivno jos malo. Sramota kako si poceo lingurski da se ponasas. Pa lepo sam napisao da si tvrdio da cemo da se prosetamo ABA ligom. Ajde kazi da nisi?

        Mozda sam omasio za Samo Zvezdu, ali ti i Mikara ste redovno kalkulisali sta nam treba da udjemo u 8. Mozda nije niko od vas rekao, ulazimo sigurno ali ste non-stop kenjali o tome da moze da se dobije ovo ili ono, nije daleko i sl.

        Uz sve to jos uvek nisi progutao ponos i bar za Alimpijevica da kazes nesto.

        Kao sto rekoh, krajnje lingurski...

        Comment


        • Pogrešio si i za mene, to je sve što ću ti reći.
          Nije meni cilj tebe da ubedim nego ljude koji čitaju forum i ne uključuju se, svako od njih će se setiti mojih reči koje sam spomenuo u prethodnom postu, i to je to.
          Kao što se ja sećam ko je spominjao pet pobeda, ko je spominjao "da je u ovom trenutku teško zamisliti ali bi možda mogli do 7,8,9 pobeda" itd itd.
          Ne menjam svoje mišljenje o Alimpijeviću, kao što ne menjam svoje mišljenje o Zvezdi u zavisnosti od toga ko je vodi,.bilo na mestu trenera bilo na mestu direktora kluba, čvrsto sam uveren da je tu svako da bi dao najbolje od sebe kako bi klub zabeležio najbolji rezultat, i to se nikad neće kod mene promeniti.
          Po tome zavidim partizanovcima, jer oni nikad ne pljuju svoje na taj način kao Zvezdini navijači, ma koliki krševi bili od igrača ili trenera.
          Ali, ova sezona je bio svojevrsan lakmus papir ko je "pravi" a ko ne, samo zato je bila korisna ako ni zbog čega drugog.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Jebi ga ne vredi. Ispada da je bolje da covek bude zaludan i da arhivira postove kao LosmiSK i da ih onda requotuje ljudima posle par meseci i da se seiri. Izgleda da jo to nekima jedini nacin...

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Pogrešio si i za mene, to je sve što ću ti reći.
              Nije meni cilj tebe da ubedim nego ljude koji čitaju forum i ne uključuju se, svako od njih će se setiti mojih reči koje sam spomenuo u prethodnom postu, i to je to.
              Kao što se ja sećam ko je spominjao pet pobeda, ko je spominjao "da je u ovom trenutku teško zamisliti ali bi možda mogli do 7,8,9 pobeda" itd itd.
              Ne menjam svoje mišljenje o Alimpijeviću, kao što ne menjam svoje mišljenje o Zvezdi u zavisnosti od toga ko je vodi,.bilo na mestu trenera bilo na mestu direktora kluba, čvrsto sam uveren da je tu svako da bi dao najbolje od sebe kako bi klub zabeležio najbolji rezultat, i to se nikad neće kod mene promeniti.
              Po tome zavidim partizanovcima, jer oni nikad ne pljuju svoje na taj način kao Zvezdini navijači, ma koliki krševi bili od igrača ili trenera.
              Ali, ova sezona je bio svojevrsan lakmus papir ko je "pravi" a ko ne, samo zato je bila korisna ako ni zbog čega drugog.
              Teško da bih mogao bolje od ovoga [emoji122][emoji122][emoji122]

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Tacno tako Manny, treba ih poslati od avgusta do dana danasnjeg da citaju i da se sportski uzdizu. Zajedno sa ovim sto sam pocistio za finale EL....Relativno sam zasluzan sto se forum digao na visi nivo
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Jebi ga ne vredi. Ispada da je bolje da covek bude zaludan i da arhivira postove kao LosmiSK i da ih onda requotuje ljudima posle par meseci i da se seiri. Izgleda da jo to nekima jedini nacin...
                  I Losmi je jedan od onih koji je pisao da sigurno uzimamo Aba...

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Jesam, mislio sam da je to nemoguce. Buducnost je limitirana sa ovim timom kao terasa ali NC sa njegovim igricama se zaigrao..I lose uticao na tim..to je tako..Alimpije jeste teski krs, ali igraci su hteli, borili se...ali prevelik im se pritisak stvorio mislim. Alimpije+Covic=izgubljena titula...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      .
                      Kao što se ja sećam ko je spominjao pet pobeda, ko je spominjao "da je u ovom trenutku teško zamisliti ali bi možda mogli do 7,8,9 pobeda" itd itd.
                      Ne menjam svoje mišljenje o Alimpijeviću, kao što ne menjam svoje mišljenje o Zvezdi u zavisnosti od toga ko je vodi,.bilo na mestu trenera bilo na mestu direktora kluba, čvrsto sam uveren da je tu svako da bi dao najbolje od sebe kako bi klub zabeležio najbolji rezultat, i to se nikad neće kod mene promeniti.
                      Po tome zavidim partizanovcima, jer oni nikad ne pljuju svoje na taj način kao Zvezdini navijači, ma koliki krševi bili od igrača ili trenera.
                      Ali, ova sezona je bio svojevrsan lakmus papir ko je "pravi" a ko ne, samo zato je bila korisna ako ni zbog čega drugog.
                      Paralelni univerzumi izgleda. Ako je ovo bilo najbolje od Zvezde i sve od igraca, trenera i uprave, onda da predjemo na bocanje. Ova sezona je sujetni hir nekoga ko misli da je vazniji od svih drugih. Jedna klasicna javna masturbacija, koja je skrenula u deluzije kada je sve krenulo nizbrdo. Ono sto je zalosno je da Coviceva crta o tome da nikada nece da prizna kad zasere se prenosi i na deo navijackog korpusa. To se vidi kao legitiman nacin da se odgovori na kritiku. A to je jadno i bedno, a i ne vodi nigde. Na sranjima i greskama se uci, a ne da seva sujeta.

                      A sto se tice lakmusa, to je tek prica za sebe. Meni je drago sto ce se ta "prava" ekipa iskristalisati i da bar imamo jasno uputstvo sta ne treba biti. Sipka, deluzija, sovinizam i nacionalizam, veciti izgovori i sve ostalo sto ide s tim. Onog dana kad kritika bude dobrodosla od strane kluba, kao motivacija i alat za napredovanje i razvoj, onda ce i Zvezda da krene da bude ozbiljan klub. To vazi naravno i za sve ostale iz Ex-Yu, nije tu Zvezda usamljeni primer. Dok je merilo ko je bolji i veci navijac vezano za broj pojavljivanja u Pioniru, slihtanja gazdi, prolivene krvi i sl. bicemo tu gde jesmo.

                      I da misljenja treba da se menjaju, jer smo razumna bica. Protiv srca i ljubavi se cesto ne moze, i niko ne moze nikom da oduzme pravo da voli neki klub. Ali to sta mislim o njemu, makar bilo krajnje jadno i tuzno nekada, ne znaci da taj klub ne volim. Da me boli kurac za njega, bio bih indiferentan.

                      Comment


                      • Nikakav hir, nikakva sujeta i ostali epiteti. Bivsem treneru je ponudjen masan ugovor, data najsira ovlascenja sve sto je bilo u moci kluba. Da zadrzimo igrace nije bilo realno, da plate ne kasne, nije realno... Cekalo se suvise dugo na odgovor i ostali smo zateceni svi. Za to malo vremena sastavili smo tim od finansija sa kojim mozemo da zivimo.

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Paralelni univerzumi izgleda. Ako je ovo bilo najbolje od Zvezde i sve od igraca, trenera i uprave, onda da predjemo na bocanje. Ova sezona je sujetni hir nekoga ko misli da je vazniji od svih drugih. Jedna klasicna javna masturbacija, koja je skrenula u deluzije kada je sve krenulo nizbrdo. Ono sto je zalosno je da Coviceva crta o tome da nikada nece da prizna kad zasere se prenosi i na deo navijackog korpusa. To se vidi kao legitiman nacin da se odgovori na kritiku. A to je jadno i bedno, a i ne vodi nigde. Na sranjima i greskama se uci, a ne da seva sujeta.

                          A sto se tice lakmusa, to je tek prica za sebe. Meni je drago sto ce se ta "prava" ekipa iskristalisati i da bar imamo jasno uputstvo sta ne treba biti. Sipka, deluzija, sovinizam i nacionalizam, veciti izgovori i sve ostalo sto ide s tim. Onog dana kad kritika bude dobrodosla od strane kluba, kao motivacija i alat za napredovanje i razvoj, onda ce i Zvezda da krene da bude ozbiljan klub. To vazi naravno i za sve ostale iz Ex-Yu, nije tu Zvezda usamljeni primer. Dok je merilo ko je bolji i veci navijac vezano za broj pojavljivanja u Pioniru, slihtanja gazdi, prolivene krvi i sl. bicemo tu gde jesmo.

                          I da misljenja treba da se menjaju, jer smo razumna bica. Protiv srca i ljubavi se cesto ne moze, i niko ne moze nikom da oduzme pravo da voli neki klub. Ali to sta mislim o njemu, makar bilo krajnje jadno i tuzno nekada, ne znaci da taj klub ne volim. Da me boli kurac za njega, bio bih indiferentan.
                          U više navrata si pogrešno protumačio moj post, pa da objasnim dodatno: ne mislim da je ono što je u klubu najbolje što klub može da ima, već da oni koji su u klubu, bilo kakvi da su, izvlače maksimum iz sebe za dobrobit kluba.
                          Drugo, ne doživljam kao hir kada te država uslovi da prodajom igrača rešiš nagomilani dug. Zašto su kasnile plate u prethodnim sezonama? Ko finansira klub? Da li ijedan klub u EL rešava ove stvari na isti način kao mi?
                          Ovo oko učenja na lošim iskustvima drugih ili našim se slažem.
                          Još jedna pogrešna interpretacija (ili te ja nisam dobio shvatio) je ovo koji su "pravi". Pa mi, ovde koji pišemo bi trebali da budemo pravi. Stvari koje si spomenuo a tiču se nacionalizma/šovinizma (iako ga ovde itekako ima samo neko neće ili ne želi da ga prepozna, pitanje je zašto) smo apsolvirali i javno smo osudili takvo ponašanje.
                          Kritika je dobrodošla, ona koja je dobronamerna, a ne ona koja se instalira da destabilizuje klub. Možemo da se složimo da je nekad teško razlučiti šta je zla namera a šta paranoja (mada ovde baš i ne, poprilično su providni čak i smešni pojedini pokušaji). Što se tiče toga "ko je veći zvezdaš" ta priča je poprilično besmislena i više služi za sprdnju nego za bilo šta drugo.
                          Ovaj tvoj poslednji pasus je suština cele priče i ono o čemu pričam sve vreme, ljubav i emocija prema klubu. Premalo ili je ne vidimo uopšte a vidimo samo mržnju. Ali ne prema Zvezdi, nego prema sopstvenim životima i onda je najlakše optužiti nekog random sportistu što nije onakav kakvog smo ga zamišljali. Jer nam život nije takav kakvog smo ga zamišljali.
                          Last edited by dekkard; 21-05-18, 22:21.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Cuj nikakav hir, pa valjda ta uprava posle 4-5g El, love, prodaje igraca i punih arena trebala da obezbedi nesto....xD Dobar je on predsednik,samo sto ne zna da plati igraca...to je samo zato sto hoce da radi sam i da bude okreuzen ljudima koji su tanki za taj posao. Normalno da bi mu se pripisale sve zasluge. Da je Alimpije osvojio ABA ligu, rekao bi on..eto moze i bez DR, imamo sistem...itd...

                            Da se razumemo, ona sezona sa Mwilom je bila zenit, sledeca je bila odlicna isto ali cim je doslo do korekcije u sastavu i moranja da se da dinar vise, dolazi kolaps..jednu je izdrzao,drugu nije...

                            Imaju dva coveka monopol u drzavi, jedan je menadzer i bole ga patka za rezultate a drugi ima dva kluba....nije nesto tesko..ali dosta se zezno sa otimanjem kkp igraca, radicevic, jj,rakicevic...Oni kad su otimali,otimali su top igrace, mi neki daj boze aba nivo...treba mu pomoc, ako ne prihvati nekog...to je kraj...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Cuj nikakav hir, pa valjda ta uprava posle 4-5g El, love, prodaje igraca i punih arena trebala da obezbedi nesto....xD Dobar je on predsednik,samo sto ne zna da plati igraca...to je samo zato sto hoce da radi sam i da bude okreuzen ljudima koji su tanki za taj posao. Normalno da bi mu se pripisale sve zasluge. Da je Alimpije osvojio ABA ligu, rekao bi on..eto moze i bez DR, imamo sistem...itd...

                              Da se razumemo, ona sezona sa Mwilom je bila zenit, sledeca je bila odlicna isto ali cim je doslo do korekcije u sastavu i moranja da se da dinar vise, dolazi kolaps..jednu je izdrzao,drugu nije...

                              Imaju dva coveka monopol u drzavi, jedan je menadzer i bole ga patka za rezultate a drugi ima dva kluba....nije nesto tesko..ali dosta se zezno sa otimanjem kkp igraca, radicevic, jj,rakicevic...Oni kad su otimali,otimali su top igrace, mi neki daj boze aba nivo...treba mu pomoc, ako ne prihvati nekog...to je kraj...
                              Ko jos voli da plati radnika?

                              Oko ovog otimanja igraca mesas babe & zabe. Mi za razliku od njih, nismo otimali igrace koji su pod ugovorom, registrovani za drugi klub i zbog toga se zakazivale i odrzavale sednice u ponoc.

                              Napisao, drNC je prvo uspesno podavio ove sa tamne strane brda u (sportski) mulj koji su oni stvorili i dugo niz uspesno odrzavali, potom u nedostatku suparnika, i sam zavrsio na dnu sa istim. Malo se preracuno pre pocetka sezone, malo je nedostajalo srece (ko je spomenuo Lesora? ) i malo mnogo vise znanja, mooda, sportske drskosti i bezobrazluka, sve ono sto ovaj tim nema.

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                U ABA vas je Dzikic iskusno preveslao
                                U Aba smo pokradeni trecu utakmicu i to odavno nije bilo takve kradje ,,,jos od vremena stipanja sudija ,trojki Drobnjaka iz auta i ostalo ...ali i poreed toga zasluzila je Buducnost da osvoji tu nema dileme ..bili su bolji cele godine .....nemoj prozivati Dekarda za ono sto nije rekao ..top 8 EL ...to je tvoja izmisljotina i laz

                                Comment

                                Working...
                                X