Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobio je i više.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Baš se i nisu ispromašivali™, u pitanju je jedan od najrenomiranijih košarkaških portala. Najveći ugovor koji je neki košarkaš dobio u Srbiji, drugi nije ni blizu ovog.
      Irelevantno je, samo ne mogu da dozvolim da kazes zvanicna informacija "rodjeni". Jednostavno tako nesto ne odgovara istini.
      Ja sam siguran da ce da igra za preozbiljne novce, ali ne znam koliko tacno. Kao sto to za sada niko ne zna. Neka bude i 5m ako ces se ti bolje osecati.

      Comment


      • Po meni, nije u redu da se dva kluba finansirana od strane drzave toliko razlikuju u budzetu i to na stetu onog koji igra EL i ima tripletu iza sebe.
        Nije u redu da klub koji igra FIBA ls ima veci budzet od kluba u EL, nije u redu da clan go SNS sjedi kao direktor kluba i dovodi privatnim avionom trenera cija plata iznosi 600k. Takodje nije u redu da se jednom Parahuskom daje plata od 575k i da Rashon Thomas ima 550k a da nas najbolji igrac ima 450k.
        Nije u redu da mi vec 10 godina igramo EL i ne mozemo da dobijemo budzet veci od 8m a vama ce u jednoj godini prebaciti 10 i to je samo početak.
        Ponavljam, isti finansijer!
        Da ste privatnici pa da Vam se cestita ali sam ubjedjen da više necete pjevati Vucicu pederu!
        Nije apathejd niti ste pastorcad ikada bili, lagali su vas oni koji su vas krali.
        Ne trazim da mi imamo više iako je logicno sto zbog broja navijaca (birackog tijela) sto zbog takmicenja u kom nastupamo, samo da bude jednako. I ako je ikako moguce transparentno.

        Comment


        • Transparentno ,ta rec kod grobara ne postoji!
          Sada ce da ljube skute bolesnog vodje i da mu klicu a to ce da ih kosta najvise od svega!
          Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

          Comment


          • Samo da napomenem jos jednu stvar,kontaktiran je Slukas i to na visegodisnji ugovor a cenubolje da ne pominjem jer se bojim da ce me banovati! U pitanju su nerealno velike pare ,prilicno vece nego za Pantera!
            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

            Comment


            • Originally posted by jordan loyd View Post
              Samo da napomenem jos jednu stvar,kontaktiran je Slukas i to na visegodisnji ugovor a cenubolje da ne pominjem jer se bojim da ce me banovati! U pitanju su nerealno velike pare ,prilicno vece nego za Pantera!
              Kada je potpisao Robija trebalo je svakom biti jasno da će budžet biti brutalan, on osim sa KKP na početku uvek je imao otvoren račun za pojačanja.
              I opet na svakom od tih projekata je morao proći ciklus da bi postigao uspeh, ovde se želi samo jedna stvar na prečac (bez obzira na njegove izjave) a to je devlastiranje Zvezde. Pravi uspeh sledi u trećoj godini (ako ostane finansijer na vlasti). Sada su mi sve nade uperene u Đikija.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Ovo što KKP sprovodi, ja sam godinama govorio da može da se sprovede, taj nivo budžeta, da bi Zvezda bila konkurentna za EL titulu, a svi su se sprdali. Sad vidite koliko je lako.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ово што се дешава са ККП...То је најбоља могућа ствар која је могла да се деси ККЦЗ и сваком Звездашу!Да сам бирао Леброна у Звезди или ово сад,без двоумљења би изабрао ово што се дешава!

                  Доста људи који су из разно разних разлога били резервисани према ККЦЗ су ми рекли не само да ће прате сваки ове сезоне,него чак се спомињу и сезонске!Подршка ће бити никад већа!

                  Овим се само показало ко је ко!Не само да ти људи нису опозивија за коју се престављају,него су буквално највеће подгузне муве ове власти!Почев од спортских секција,па до целе трибине!Оно што пратим,гробаре које познајем...Велика већина њих се разочарала у Жељка и згадио им се ККП!На крају сезоне,кад Жељко буде одлазио из ККП без резултата,не упирући прстом у лепог Ацу (јер је познато како је Жељако хвалио Ердогана и зна Желимир од кога зависе паре),тек ће тад овај остатак гробара да се разочара у све!

                  Ово је нешто најлепше што смо ми навијачи Звезде могли да доживимо!Да се истина оголи ко коске,да сва могућа бахатост ове власти буде изражена кроз клуб који си не стиди ничега!Данас је изашла вест како је ФКЦЗ довела првог нападача за плату од 420.000 годишње...Марко Марин је примао 800.000 фиксно и са бунусима је то ишло до 1.1М годишње и то кад је ФКЦЗ ушла у ЛШ и узела 25М само од кфалификација,не рачунајући карте и паре за освојене бодове у групи!

                  И онда се дешава да клуб који је 7 у некој распалој Аба лиги,који је Мега отресла у полуфиналу КЛС лиге доведе играча од 1.5М годишње!Све би се то некако могло лепше упаковати да су барем били у прва четири у лиги,ал ово...Ово је толико пресмешно и врећање здравог разума!Ал' ако мене питате,желим им да доведу и Леброна Џејмса!

                  Само једна за Жоца и друштво са Дедиња...

                  "Опозицијо" моја, да смо се раније срели "Опозицијо" моја ,толико тога нас дели!

                  Нисмо исти!

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Karma ne casi casa. Milijarde dajte Partizanu. Samo napred. Napravite jos razdora u repki. Danilovic je jebao majku KKP a sad presao na repku. Bljuc

                    Odjebite od naseg Dobrica samo. Pokupite sve ove druge raspadace iz repke. Nosite na kilo.

                    Tako vam je kad se stoka istripuje da zna nesto o kosarci. Ne idi Nebojsa, makar igrali sa juniorima! Ne daj da i nas klub preuzme bagra! Toliko od mene posle ove sramote.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Nemanja = obraz i poštenje



                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Da nije Kupera bilo bi dosadno na forumu, Zek je platio ili poslao poruku Žocu (ovo je moj zaključak) da igra pod Žocom. Kaže Žoc ne zove dva puta, naravno kada poštuje neparan broj (voli čovek poker) tri puta, pet puta..Čak je i Panter imao milionipo razloga da veruje u ideju koju Žoc ili kako mi volimo Robija implementiira.
                        Kaže sede on i Savić u kafiću i biraju... rumen ko bulka..
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Ganac, šali se Kuper.

                          Znam ga ja sa drugog foruma. Ovde dolazi i uglavnom je neozbiljan.

                          Znam da van foruma mu je neprijatno zbog ovolike pomoći države, čak verovatno razmišlja i da ne prati svoj klub.

                          Comment


                          • https://sportklub.rs/kosarka/aba-lea...askih-klubova/

                            Ником није јасно шта се дешава и који су мотиви преласка у ККП хахахахахха

                            Comment


                            • https://sportklub.rs/kosarka/aba-lea...askih-klubova/

                              Ником није јасно шта се дешава и који су мотиви преласка у ККП хахахаххахахахах
                              Ово је једна од јачих ставри која се десила ККЦЗ!Нема више шта ми да их откривамо и демантујемо,сад инфо излазе саме!

                              Пантер одбио 900.000 од Арманија (учесник Ф4) и тражи више пара а на крају се одлучио за ЕК...Који ли је разлог?!

                              Аврамовић имао понуду из ЕЛ,одликује се за ЕК...

                              Лендејл имао понуде из ЕЛ(играч тима који је играо Ф4 и имао просечно 10 поена у ЕЛ)и одлучи се за ЕК...
                              ​​​​​​



                              Comment


                              • Svako cudo 3 dana. Skapirali smo da je Partizanu dat budzet medju top5 u Evropi. Beogradski izbori moraju da se dobiju po svaku cenu. Imajuci u vidu da u Bg 50% stanovnistva navija za Partizan, jasno je koliko je ovaj potez promisljen. Videcemo sta ce se desiti na kraju sezone, kad izbori budu zavrseni. Pogotovo ako ih nekim slucajem izgubi. To ce biti bas zanimljivo. Mada i pobeda na izborima Partizanu ne garantuje kontinuitet. Bilo kako bilo, nije zdrava prica i misim da se nece zdravo zavrsiti po Partizan.

                                Inace, napomena za moje Zvezdase koji nisu iz bg. Nemojte da se cudite, jer u vasim gradovima 20-30% svega navija za Partizan. U Bg jeste odnos 50-50%. Ima mnogo razloga, ali ne bih o njima. Da ne ispadnem sovinista i veliki Srbin.

                                Comment

                                Working...
                                X