Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Citiram: "najveci budzet u istoriji Partizana". Po prijavljenom budzetu ste imali 9.4m$ ovaj su vam vracali na doradu ali i dalje respektabilnih 3.5m€ za plate, aplauz za aparthejd.
    Saberi plate: Parahuski, Peiners, Angola, Jankovic... Ima njih jos sto nisu posteno lupnuli loptom o parket i plate ovih sto igraju + ove sezone ste vrhunski posao napravili prodajom Waldena i dovodjenjem CMM
    Aparthejd

    Comment


    • Hvala O'Stoji za pokretanje pitanja drzavljanstva za Voldena. Evo nadam se da smo se oduzili pobedom protiv Mege. Sada su vam vece sanse za top8.

      Sad malo ozbiljno iako nije mesto za ozbiljno(a ni vreme):
      Sto se tice budzeta vec sam prikazivao na osnovu zvanicnih podataka iz predatih bilansa, da je razlika u prihodima KKCZ i KKP 1% ili 2% kada se oduzme Zvezdi prihod od EL. Znaci evroligas i kupoligas dobijaju identican novac od drzave iako igraju razlicita takmicenja(posto ne znam odakle bi drugo sposobne uprave dobijale novac, odnosno odakle im prihodi drugo).
      Slazem se ja da KKCZ ima bolje igrace ali KKCZ dobija na ime ucesca(i pobeda) u EL najmanje 1 milion godisnje tako da to pored atraktivnosti takmicenja(i privlacenja boljih igraca zbog svetla pozornice) olaksava dovodjenje 2 EL igraca.
      Kada nasem timu oduzmes Lojda i Dzonija nije to neka razlika u igrackom smislu u odnosu na vas tim. To je svakako uspeh O'Stoje jer ovakvu situaciju KKCZ nikada nije imala u svojoj istoriji igrajuci slabije takmicenje.

      Comment


      • Sve ste u pravu, ali treba razumeti grobare. Oni vole svoj klub ‘unatoc’ svemu. I mi smo se lozili na kojekave projekte ‘evropska zvezda’ i 15 godina smo bili klub sledeca sezona. Nismo odustali. Sad je vreme da oni 20ak godina okaju grehe pa idemo ispocetka.
        Last edited by Storm; 02-02-21, 08:58.

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Pa za mir u regionu je od istinske važnosti da Partizan ispadne i ne izbori PO. Ovako, da je situacija drugačija, ko bi skinuo vašeg vladara sa Pinka, Hepija, Prve...upljuvao bi se od objašnjavanja kako je njegov tim pokraden, kako država razbija kasicu-prasicu i dvori se Partizanu, a okreće leđa njemu i FMP-u...

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
          B1:Naravno i prepoznata je sličnog konteksta izjava vašeg bivšeg sveznadara.
          A naravno sada će pičkoustog da smeni alkatraz i principi...


          B2:Što je inače i činjeno konstantno od 2000 do 2011/12 godinu...
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Uvek sam se borio protiv zlog Dula da se stvori jednaka konkurencija...ona Sarceva fraza nismo isti je skroz pogresna.

            Tuzno je da i trafiku vodi Ostoja...ova zemlja je dotakla dno..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              Ovaj sastav koji je usao u februar jednostavno i nije za plejof EC i ABA.

              Izgleda da je korona kriza udarila samo na JSDP.
              FK nema pojacanja, KK nema pojacanja, jednostavno su zavrnuli slavinu i oterali ono malo privatnih sponzora.

              U nastavku cemo imati 3 juniora i gledati kako da ustedimo jos neku platu.
              Tuga.
              Odlazak Mekintajera i Gordića? Kako je došlo do toga i zašto nema adekvatnih zamena?

              "Sportski sektor nije uspeo da dovede na vreme igrače. Sekli smo ugovor igračima za koje se misli da su remetilački faktor, a nismo doveli pojačanja. Pre svega odluka da odu Gordić i Mekintajer je odluka trenera i sportskog sektora. Nisam ja doneo tu odluku. Uprava tada nije ograničavala sportski sektor da dovedu zamenu. Nismo rekli da nemamo novac. Nego ljudi nisu uspeli da nađu. Videćemo na kraju sezone. Svako će platiti cenu. Nije to ni bitno, nego ko će rešavati te probleme".

              Comment


              • Originally posted by Cooper View Post
                Ovaj sastav koji je usao u februar jednostavno i nije za plejof EC i ABA.

                Izgleda da je korona kriza udarila samo na JSDP.
                FK nema pojacanja, KK nema pojacanja, jednostavno su zavrnuli slavinu i oterali ono malo privatnih sponzora
                .

                U nastavku cemo imati 3 juniora i gledati kako da ustedimo jos neku platu.
                Tuga.
                Ivica Iliev: Mislili su da nam gori, a nama finansije nikad bolje! Sadik realno donosi bar 13.000.000 evra "

                Comment


                • Hahahahhaha ne moz coek jednu da slaze odmah pisani demanti iz kluba

                  Comment


                  • Podrška za Ostoju. Rezultati nisu najbolji, ali se vidi želja da se radi i da se stvari postave na zdrave osnove.
                    Sledeće sezone će biti bolje.

                    Comment


                    • Originally posted by Cooper View Post
                      Eto i zvanicno smo popunili mesta za ABA i EC sa momcima od 17 i 18 godina, cak njih 5 komada.

                      Toliko o pojacanjima i buszetu za plate.
                      Opet sam bio u pravu.
                      Odlična vijest. Partizan je najveće uspjehe postigao razvijajući mlade igrače Danilović, Đorđević, Bogdanović, Lovernj,...
                      Treba se vratiti na taj put. Dosta je bilo igre sa skupim akvizicijama.

                      Comment


                      • Originally posted by forum1nick View Post
                        Odlična vijest. Partizan je najveće uspjehe postigao razvijajući mlade igrače Danilović, Đorđević, Bogdanović, Lovernj,...
                        Treba se vratiti na taj put. Dosta je bilo igre sa skupim akvizicijama.
                        Skupim tipa Cirbes, Ročesti (a da on je jeftin), Vilijama, Lojd... tim putem nikada nismo išli jer nismo imali toliko banki da bi lovili proverene kapitalce.

                        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • @forum1nick je veoma nadahnut ovih dana. Raduje me to.
                          Zadovoljstvo je citati njegove postove

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Skupim tipa Cirbes, Ročesti (a da on je jeftin), Vilijama, Lojd... tim putem nikada nismo išli jer nismo imali toliko banki da bi lovili proverene kapitalce.

                            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                            Pa upravo zato i kažem da je za Partizan dobro da se okrene tom juniorskom kadru. Ljubav, familija, avangarda...

                            Comment


                            • Originally posted by forum1nick View Post
                              Pa upravo zato i kažem da je za Partizan dobro da se okrene tom juniorskom kadru. Ljubav, familija, avangarda...
                              Bolje i to nego lažni UPPR, lažni klub...

                              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Samo više ne petljajte sa Igokeom ili Zepterom...
                                Samo juniori!

                                Comment

                                Working...
                                X