Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro dobro - ajde vidimo se u pricaonici ili negde drugde ....
    Budite mi svi pozdravljeni.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Hvala Kronosu na toploj dobrodoslici i Bojani, kao i svima vama na podrsci.

      Mnogo tenzije nepotrebne na forumu i ja sam se prijavio da se to malo ispegla i da olabite malo od Kronosa. Da momak je Grobar i voli da podjebava ali su pocele blago receno teorije zavere o tome sta on radi. Nisam ovde da izigravam klasicnog pandura pa me ne terajte da to budem.

      Ne vrsite pritisak na mene u startu da menjam neke modovske odluke i sl. Pricacu ovih dana sa Kronosom i Bojanom da predlozim neke stvari, znacete kad se dogovorimo.

      Opet hvala svima.

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
      Dobro dosao, prava odluka takodje podrzavam tvoj stav i oko Kronosa koji skroz ok radi ovaj posao koji nije lak uopste. Pisite o sportu i daj da spistimo tenzije koje nemaju veze sa njim.

      Comment


      • Može jedno pitanje za vas ovde? Koliko vas gleda i navija za FK Crvena Zvezda? Pogledate li nekad neki meč? Ja razumem da ne pišete na fudbal pdf, to razumem, ali me zanima bacite li kad pogled na fudbal? Mali off

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Može jedno pitanje za vas ovde? Koliko vas gleda i navija za FK Crvena Zvezda? Pogledate li nekad neki meč? Ja razumem da ne pišete na fudbal pdf, to razumem, ali me zanima bacite li kad pogled na fudbal? Mali off
          1-2 [emoji3].

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Može jedno pitanje za vas ovde? Koliko vas gleda i navija za FK Crvena Zvezda? Pogledate li nekad neki meč? Ja razumem da ne pišete na fudbal pdf, to razumem, ali me zanima bacite li kad pogled na fudbal? Mali off
            Zar ti ne rece da neces pisati ovde dok je Omic u KKCZ?
            I cemu trovanje sa decenijski trulim domacim fudbalom?
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Fudbal ne pratim od kad su oterali Stojkovica...Tu je vec opasan kriminal, liga bez broga..Mogu da odigraju sa partizanima ligu dva kluba 10 meceva u sezoni i to je to...Dva kluba dobiju sve, ostali patku i onda se raduju tituli kao nekom cudu....Isao sam na Marakanu pre dosta ali od Pixija ih ni ne gledam...niti navijam...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Nije tukao sudije, ali novinare jeste + zetko ga dovezao i oslobodjen i pored video snimka? Koga zajebavas? Miloseviceva pudlica je za zadnjih 30 godina toliko zasrala da je 5 zivota u monastvu, postu i pokajanju ne bi izvadilo od kotlica, posto od ovozemaljskih vlasti nema vajde.
                Zamisli da u manastir posaljes Dulenceta i Covu..haos.
                Njih dvojicu ni u pakao i to bi razjebali.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Može jedno pitanje za vas ovde? Koliko vas gleda i navija za FK Crvena Zvezda? Pogledate li nekad neki meč? Ja razumem da ne pišete na fudbal pdf, to razumem, ali me zanima bacite li kad pogled na fudbal? Mali off
                  Oni su dosadni....stalno pobedjuju, evo i sada u NS vode 2:1
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Zamisli da u manastir posaljes Dulenceta i Covu..haos.
                    Njih dvojicu ni u pakao i to bi razjebali.
                    Komso, kakve su Vladike i Igumani - njih dvojica su jos i iskusenici.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Skoro sam gledao duel kod Olje Beckovic....Dulo nosi naslovnu Kurira, a Cova mashe nekim fasciklama.....Duel traje od pionirske lige Beograda, lol...''

                      Pisaj me ako se takav duel desio negde u svetu ikada...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Zar ti ne rece da neces pisati ovde dok je Omic u KKCZ?
                        I cemu trovanje sa decenijski trulim domacim fudbalom?
                        Ja zaboravio. Neka sad mogu da pišem izgubili smo titulu to mi je duševna kompenzacija. Drago mi je baš. Da se razbije mit zvani Čović spasioc.

                        Nego me interesuje pitam gledaj koliko cigana niko fudbal ne prati to mi nije jasno.

                        Plus sam ti ovde na meti mogu brzo da odletim na 30 dana ovde po tvom tumačenju pravila, da ako i ovde ne nadješ nešto.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Još te sprečava da mi odgovoriš na treći put postavljeno , isto pitanje [emoji8]

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Odgovori sebi na neka pitanjca, pa postavljaj drugima.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Ja zaboravio. Neka sad mogu da pišem izgubili smo titulu to mi je duševna kompenzacija. Drago mi je baš. Da se razbije mit zvani Čović spasioc.

                            Nego me interesuje pitam gledaj koliko cigana niko fudbal ne prati to mi nije jasno.

                            Plus sam ti ovde na meti mogu brzo da odletim na 30 dana ovde po tvom tumačenju pravila, da ako i ovde ne nadješ nešto.
                            Samo za sovinizam i brojanje krvnih zrnaca.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Može jedno pitanje za vas ovde? Koliko vas gleda i navija za FK Crvena Zvezda? Pogledate li nekad neki meč? Ja razumem da ne pišete na fudbal pdf, to razumem, ali me zanima bacite li kad pogled na fudbal? Mali off
                              Ja sam poslednji put pratio Zvezdu kad je Slavisa Stojanovic bio trener.. Onda ludi Terza otera onakvog coveka i dovede Lalatovica..

                              Ove godine sam pokusao da odgledam mec protiv Kelna i jos neki mec u Evropi koni nam je mnogo znacio(zaboravih sada ko je bio protivnik), i nisam izdrzao duze od 10 minuta.. Opasan smor gledati FK CZV

                              Comment


                              • Ma ono nema dodirnih tačaka sa šovinizmom ono je politizacija i sagledanje iz političkog konteksta i u političke svrhe, ali nebitno.

                                Elem slobodno posetite temu najvećeg brenda na ovim prostorima FK Crvene Zvezde. Da svi sportski kolektivi pa i Zvezdini stanu na jednu steanu, sa Balkana, a FKCZ na drugu, prevagnuće tas sa FKCZ po veličini.

                                Comment

                                Working...
                                X