Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cooper View Post
    Mene interesuje ko je podigao Borišu?
    Blamirali ste se sa nekakvim dogovorom i otkupnom klauzulom, pa mućak.

    Ipak kad se podvuče crta, Boriša je za ovih 5 godina ugovora uzeo lepe pare, preko milion evra, a ništa nije vratio, ništa doneo i sad zvanično posle drafta i mahanja peškirom može da ponese naziv najveće promašene investicije u istoriji domaće košarke.
    Jel'?
    Boriša je osvojio:
    Prvenstvo Srbije - 3 (TRI) puta,
    ABA ligu - 3(TRI) puta,
    Kup Radivoja Koraća - 1(jedan) put,
    Super Kup ABA - 1(jedan) put.

    Sad napiši ti tvoje, koji su zarađivali po MILION, I šta osvojiše unazad PET GODINA.

    * možeš da upišeš sve, i promašene i ne promašene VAŠE investicije, mogu i treneri.
    Last edited by Пера Ложач; 19-11-20, 17:25.

    Comment


    • Originally posted by Пера Ложач View Post
      Jel'?
      Boriša je osvojio:
      Prvenstvo Srbije - 3 (TRI) puta,
      ABA ligu - 3(TRI) puta,
      Kup Radivoja Koraća - 1(jedan) put,
      Super Kup ABA - 1(jedan) put.

      Sad napiši ti tvoje, koji su zarađivali po MILION, I šta osvojiše unazad PET GODINA.

      * možeš da upišeš sve, i promašene i ne promašene VAŠE investicije, mogu i treneri.
      Pera Božić. Ups on nije u zadnjih 5 jera.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Полако браћо,Загорац тек надолази!!!Узданица репрезентације и носилац будући!!!Још 2 године писхичке припреме,па још 7 година физичке и ето га у НБА!То вам је топ проспект!Само не стиже да тренира јер је посветио читању литературе Шарл Бодлера и обилсаку ГТР изложба у Кадињачи...

        Comment


        • Originally posted by Монтепаски View Post
          Полако браћо,Загорац тек надолази!!!Узданица репрезентације и носилац будући!!!Још 2 године писхичке припреме,па још 7 година физичке и ето га у НБА!То вам је топ проспект!Само не стиже да тренира јер је посветио читању литературе Шарл Бодлера и обилсаку ГТР изложба у Кадињачи...
          Jebi ga, naravoučenije je: mora nešto da osvoji. Nije fora da ima MILION a da ne osvoji ništa.
          Takvih tamo ima svake sezone po 5-6.

          Comment


          • Znaci kada neki trener bude razmatrao i skautirao Borisu , jedan od argumenata zasto da ga dovede, u tom nekom timu (nebitno na rang) ce da bude da ovaj zna kako se osvajaju trofeji..... Mislim...... Covjek je jos mlad i niju mu kasno da proba da pronadje sebe ali u drugom klubu i drugoj atmosferi...a i da je klub pametan da ga da na pozajmicu, da se makne malo od kuce, od majkine kasike....da osjeti da za zivot treba borba... Svaki klub je u istom problemu sa svojim talentima..kako dozirati njihove uloge u skladu sa godinama i sta ako ne bude sve kako se ocekivalo....

            Comment


            • Uzeo Kuzmic sve, pa ga ne bih u tim zvao [emoji1]

              Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

              Comment


              • https://www.instagram.com/p/CH0acbFp..._web_copy_link
                Ово вам се зове бескичмењак и човек без образа!Годину дана прозива његовог оца,навијаче Звезде како им је легенда Албанац а онда шаље поруке!

                Сви су они грађени на калуп исти!Као и њихов алхемичар!Од хваљења Вучића и Синише Малог,до опозиције...
                Од вређања оца дотичном играчу на националној основи и прозивања навијача Звезде,до слања честитки!

                Comment


                • Originally posted by Lion View Post
                  Pa i nije. Ne teraju se u svim zemljama sportski treneri jer imaju kriticko misljenje o vladajucem rezimu. Postoje civilizovane drzave, a postoji i npr. Turska gde nba kosarkas Kanter vise ne sme ni da udje u zemlju jer se drznuo da kaze nesto sto se ne svidja Erdoganu.
                  А годину дана пре него што је отеран хвалио Вучића како је велики државник,Синишу Малога и остале...Ево и сад хвали истакнутог члана СНСа а са друге стране напада његовог газду...Побркан народ...

                  Исто тако не постоје земље где је услов да играш за репрезентацију да играш за ККП или Ватерполо клуб партизан...Сложићемо се да је и то политика?
                  Нит је КК Црвена звезда имала Милорада Додика,Ивицу Дачића у кошаркашком клубу...

                  Comment


                  • Šššššššš
                    O tome se ne priča

                    Comment


                    • Navikli smo mi i da igramo sa tri igraca protiv ove Zvezde,valjda ce ta korona da ima toliko milosti da nam ostavi tri igraca.

                      Comment


                      • Јел то оно кад је алхемичар повлачио екипу са терена ,па враћао па онда ваши навијали дошли из наше клупе и гађали наше играче столицама па су наши морали у партер Б да беже?

                        Беше добро време...Тад вас не би ни Лејкерси садашњи добили у Пиониру...Тад се могло како се хтело

                        Comment


                        • Ili vreme kad ste našeg glavnog trenera gađali urinom, drmali koševe i svašta po nešto.
                          Nemoj to zaboraviti kad kreneš da nabrajaš.
                          Al se nikad nije moglo, ko u današnje neko čudno doba, da dovodimo nove skupe akvizicije kad nam se ćefne. I u to vreme koje ti pominješ nije nosilo tako nešto niti je bilo moguće.
                          No. Nema sutrašnja tekma ništa sa tim. Niste vi krivi što nam se glavni i jedini šuter povredio na treningu. Što nam je bitan šraf Jaramaz ozleđen već neko vreme i što smo evidentno promašili sa Mikom.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                          Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 22-11-20, 17:45.

                          Comment


                          • To je jedan jedini slucaj u kosarci kad sam ja video da igraju petorica protiv trojice,toliko nas gurale sudije da nas sa tri igraca ostavise.

                            Comment


                            • Pod 1. Urinoterapija ima sve više pristalica. Ko zna, možda je taj ko je gađan bio nešto prehlađen a naši iz kopa rešili da mu dodaju dozu za terapiju.
                              Pod 2. Tražite još uvek od Vujoševića duplikate ključeva od stanova vaših bivših igrača. (zna se kome se daju ključevi od stana, jel da?)
                              Ama nije čudno kada igraju 3 na 5, lične greške, prljava igra, etc...ali je čudnije kada igraju 8 na 5.
                              Last edited by nebitan; 22-11-20, 19:00.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                To je jedan jedini slucaj u kosarci kad sam ja video da igraju petorica protiv trojice,toliko nas gurale sudije da nas sa tri igraca ostavise.
                                Jel se ti uopšte sećaš te utakmice?

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X