Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo je tako, da nije tako misliš da ga ne bi razapeli ko što pegla on ove dilere?
    Tako je, 1/1.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
      Jedna tuzna prica , znam momka iz cg reprezentacije ,promaklo mi je da bio kapiten juniora kkcz

      https://youtu.be/laVHX2jVtT8
      Jadan decko, nisam znao za ovo, secam ga se iz juniorskih dana u Zvezdi i obecavao je dosta.

      Comment


      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
        Jedna tuzna prica , znam momka iz cg reprezentacije ,promaklo mi je da bio kapiten juniora kkcz

        https://youtu.be/laVHX2jVtT8
        Baš me je potreslo, da li ga iko iz Zvezde posećuje, kontaktira...
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Rekao je da ima kontakte sa bivšim trenerom iz Zvezde.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Jesu godinama su na parketu pokazivali koliki su krimosi,za svakog ima crno na belo kako je zaradio pare.
            Jedino se slazem za Pekovica,covek je svoje pare odlucio da ulozi u kriminal.
            Само што Даниловић шиба толико да Чеда може да му позавиди!Човек је институција,кум га искасапио ножем...Мора да му кум није био на часовима љубави!А што се алхемичара тиче,распитај се мало одакле му џип који је слупао и ко му га је дао...Има један чика,који је у дилу са Даниловићем и алхемичаром тапкао карте и сезонске(које му управа да за џабе)навијачима партизана...Па је настао ''мали'' проблем да су спонзори и врх државе тражили карте за Ф4,а тај чика тражио да продаје обичним навијачима та 3 пута већу цену!Па су после бацане сезонске на паркет и сечен су...И да Даниловић има своје паре,не би тај сад био на челу КСС

            И није проблем зарадити,него је проблем продавати маглу о часовима љубави,апархејдну и никад тежем финансијском стању а овамо примати 3 плате(ккп,јсдп и цска)...

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Rekao je da ima kontakte sa bivšim trenerom iz Zvezde.
              To sam čuo iz priloga, nisam se dobro izrazio jer sam mislio na upravu. Sve jedno, zaista je ovo potresno.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Ovi:

                Bljuzgavac javno prizna da je ucenjivao igrace i uzimao im pare preko drugara sa malim celom i velikim vratovima. Samodoprinos za drugare koje policija maltretira za tako neke trivijalne stvari kao sto su ubistva, pljacke i dilovanje droge. Nikom nista. Javno prizna da je ubicama i mafijasima davao preko kluba opravdanja da bi izbegli tuzioce za krivicna dela koja su pocinili?? Nikom nista. Da je uzimao karte sa blagajne i posle te karte preprodavao preko drugara. Naravno nikom nista. Pseto jedno mafijasko.
                Doduse, koliko sam video po forumima i takav je nekima idol, takoreci legenda.

                Comment


                • Jbg, svinja je prosla onako kako je zasluzila.

                  Comment


                  • Pazi ovako i FK i KK Partizan,Zvezdu drze kriminalci sa tribina,nisu oni navijaci kluba kao mi ovde oni su kriminalci koji uzimaju procente od prodaje svakog igraca,nebitno je Zvezda ili Partizan,to njih i ne interesuje,tako u isto vreme mogu biti i tzv. navijaci Zvezde i neke banditske grupe tzv.Partizanovih navijaca.
                    Kako njima jedan Danilovic i Vujosevic mogu da se suprotstave,pa nikako,ubili su nam bre Brkica ispred hale,o cemu mi to pricamo,nije sigurno naisao slucajni prolaznik i odlucio da ubije Brkica,pa sad nemoj da im das da tapkaju karte,procente od transfera,a predsednik kaze da drzava nema snage da se obracuna sa njima.
                    Sa Covicem je vec druga prica koju svi znamo,mocan covek i s one strane zakona.

                    Comment


                    • Originally posted by Borca View Post
                      Jadan decko, nisam znao za ovo, secam ga se iz juniorskih dana u Zvezdi i obecavao je dosta.
                      Sto jadan, ova prica nije tuzna nego inspirisuca. Ovaj decko je toliko pun pozitivne energije da se vidi da mu ta nesreca nece bitno poremetiti zivot, sto se ne moze reci za neke druge koji imaju drugaciji pristup zivotu. Svaka njemu cast i da ga sto vise ima u medijima da bi inspirisao ostale ljude koji neke daleko benignije situacije dozivljavaju tragicno.

                      Comment


                      • Jadan u smislu sta ga je snaslo, a svakako da treba da ima pozitivnu energiju posto mu je zivot bio u opasnosti ali je sada ceo zivot pred njim.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Sto jadan, ova prica nije tuzna nego inspirisuca. Ovaj decko je toliko pun pozitivne energije da se vidi da mu ta nesreca nece bitno poremetiti zivot, sto se ne moze reci za neke druge koji imaju drugaciji pristup zivotu. Svaka njemu cast i da ga sto vise ima u medijima da bi inspirisao ostale ljude koji neke daleko benignije situacije dozivljavaju tragicno.
                          Je l' bi voleo ti da ti amputiraju nogu ako smatraš da ti to neće bitno poremetiti život ?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Pazi ovako i FK i KK Partizan,Zvezdu drze kriminalci sa tribina,nisu oni navijaci kluba kao mi ovde oni su kriminalci koji uzimaju procente od prodaje svakog igraca,nebitno je Zvezda ili Partizan,to njih i ne interesuje,tako u isto vreme mogu biti i tzv. navijaci Zvezde i neke banditske grupe tzv.Partizanovih navijaca.
                            Kako njima jedan Danilovic i Vujosevic mogu da se suprotstave,pa nikako,ubili su nam bre Brkica ispred hale,o cemu mi to pricamo,nije sigurno naisao slucajni prolaznik i odlucio da ubije Brkica,pa sad nemoj da im das da tapkaju karte,procente od transfera,a predsednik kaze da drzava nema snage da se obracuna sa njima.
                            Sa Covicem je vec druga prica koju svi znamo,mocan covek i s one strane zakona.
                            Друже,немаш ти појма...Ти си исти као и Вујошевић ''Ја сам чуо то,ал не знам да ли је истина,ал од проверених људи сам то чуо(Тегелтија),тако да је сигурни истина и ако немам доказа за то и никад нисам видео''!

                            Гледај ти своје двориште и своје легенде,о нашем немаш појма као ни твој ментор и генерал!Свака ваш тврдња и ''истина'' је везана за теорију завере...Буџет 14М хахахах...И онда вам момак(Шарац уписан на форуму) до детаља све изнесе,буквално сваку измену која се појави,сваки динар,сваку инфо и покаже вам како везе са истином ваше приче немају!Ал ви наставите даље!Гледам оног сендвичара Тегелтију како вас искусно фарба да би скренуо пажњу са проблема у којима се налази ваш ККП и како би прикупио симпатије да га не нападају да је СНС...Почео човек да се бави убиствима навијача,фудбалом,Косовом,Црном Гором а везе са животом нема!Ал хоће то кад су ти извори момци из патера који 38 минута псују целу фамилију противничким играчима а 2 минута навијају за партизан...Па од њега то стигне до Алехмичара,па онда и Алхемичар умислио како се разуме у све(као што је мислио да се разуме у економију и пословање,па вас завио у црно,само се о томе не прича јер је он ''велики генерал'') и тако полако крене да губи кредибилитет код навијача партизана

                            Што би момак са клипа који је неко окачио горе рекао ''Боље да овде станемо''...

                            Comment


                            • Ja sad nesto kontam da im sekac nije ni prvi a verovatno ni poslednji svercer kokaina ili ti moderno osoba upletena u organizovanu mrezu narkotika. Pa njih je i 1991/1992 finansirao radojica nikcevic, DEA bila raspisala poternicu za njim. Covek sedeo sa pablom eskobarom na redovnoj bazi. Pa onda onaj kum(sto je oterao malog od palube u rumuniju) najveceg balkanskog trgovca kokainom... Sve neki "egzoticni" predsednici.

                              Comment


                              • Tegeltiju ne gledam,nemam SOS kanal,ali ne zivim na marsu,dobro znam ko je ko u ovoj drzavi i kako funkcionise administrativni aparat,nije ni cudo sto nam takvi vode klubove i "navijanje".

                                Comment

                                Working...
                                X