Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nekome je legenda i Al Kapone.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Dobro, barem nije iskoristio i ovu priliku da pomene VelikoSgpsku politiku i VelikoSgpski svijet, sto inace retko propusta...
      Ali je zato govorio o "Ubermenschu" ima deo gde kažekupljanje nepresušnog vrela domaćih talenata superiornog stasa, hrabrosti i mašte"
      Meni ovo deluje previše narcisoidno i vuče u nešto vrlo retrogradno.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
        Ja nigde nisam rekao da u Partizanu nisu SNS cinovnici poput tog Ostoje,ali Covic je jedna druga sorta,dobio je dva kluba od predsednika drzave kako se ne bi mesao u politiku,jedna Zvezda je ugasena da bi Covicu napravili njegovu zvezdu i navijace koji su mu falili u FMP-u.
        Danilovica sa svim milionima koje je zaradio zabole za politiku,radio je sto je u interesu Partizana,Vujosevica je taj Vucic oterao iz Partizana,znamo i kako,rezultat toga je i Ostoja u klubu i Partizan koji ne moze da pridje evroligi,nema vise srpskih igraca u klubovima,reprezentativaca,talenata,sve sto se gradilo 40 godina u Partizanu preko noci je nestalo,a Coviceva Zvezda nije nastavila gde je Partizan stao,drzavna lova se trosi na Amerikance a ne na stvaranje reprezentativaca Srbije.

        Ajmo malo ponovo negde na obnovu gradiva.

        "Nova Zvezda' kako sledbenici Tegija zovu ovu sadasnju Zvezdu se desila 2011 godine u Avgustu. Vucic je postao PPV a Toma grobar predsednik drzave 2012 godine. Sto nas dovodi do zakljucka da je predsednik nam drzave bio onaj isti koji je zavrtao rukave u Areni i pevao KKP pesme zajedno sa drugom od preko Drine koji su gle cuda jos 2007 godine napravili zajednicki klub , da ne kacim citate vaseg tadasnjeg predsednika kluba ali ukratko glasi" od sada smo IGokea i Partizan jedan klub". Te 2010 kada se nikad manjim budzetom islo na F4 a na uvodnim spicama najave utakmica tog istog KKP je bilo 10 drzavnih sponzora, navijaci KKCZ si pratili na portalima kako im neko odnosi koseve sa Kalemegdana jer je neki igrac dobio sudski spor za 30.000 eur duga . Igraci nisu imali sponzora na dresu niti je lekarska sluzba imala bandaze za igrace. I ti sada nama pises da je nad vama aparthejd sa Trinkijerijem i trogodisnjim ugovorim i dovodjenje EL trenera kao zamene a mi u poslednje 3 godine postavljamo pocetnike na klupi posle Radonjica, izuzev Sakote koga izvlacimo iz penzije i lagodnog zivota u Atini. I za to nam je trebalo mesec i nesto dana, plus nas taj isti Filipovski odjavio prosle sezone jer mu cena bila previsoka za nas.


        Oterao ga je Radonjic u cuvenoj polufinalnoj seriji kada je izgubio dve mece lopte kuci pred 8000 svojih navijaca sa sve Milutinovim, Pavlovicem, Macvanom, Akojonom itd. Oterali su ga isti oni koji jos uvek sede u klubu, isti oni koji i dalje vuku plate od te iste drzave samo sto sada se oni pitaju kako ce da se dele pare a ne kao 13 godina zaredom gde se ljubav nije davala za dzabe. Danilovic ga oterao a koliko ste bili opozicioni tada vidimo i po tome ko je dobio drugi mandat u KSS. Ako je zvalavi oterao Vujosevica iz KKP posle te sezoone, sto ga nije oterao godinu pre toga kada je Nolan Smith pogodio, da li ga je oterao Vucic i iz Cska ili ga je Putin oterao sto je od 2000 godine jedan jedini put CSKA nije prosao ni grupe. Ko ga je oterao iz Limoza ( Makron) iz Bosne ( Izetbegovic), evo sada se udomio u KLuzu, ne vidim zasto ga niko od El velikana ne angazuju ako mu je vec ovde zabrannjeno da radi .Covek ima zdravstvenih problema i ne moze vise da vodi nijedan klub i nema nikakve veze sa zabranama rada u Srbiji.

        Hocemo li sada da vadimo igrace sadasnje reprezentacije ko su i odakle i gde stvoreni od tog istog drzavnog novca jel cemo se prebrojavati?

        Bolje nemoj da ja vadim , uzmi sam prebroj pa cemo videti koliko je izaslo iz sistema KKCZ ili Covicevog Fmpa a koliko iz KKP koji je bio uboga sirotinja svih ovih godina pa su Paige, THomas, Mika, REdiing i na kraju i sam Trinkijeri ostavili veliki pecat na stvarnje srpskih igraca za reprezentaciju.

        Pozdrav.

        Comment


        • Covic i Milo su braca blizanci po nacinu obracuna sa protivnicima. Oboje su lopovi na kvadrat. Politicari nesposobni da rade za narod. Bokana mi ne dirajte pocecu da budem njegov bot kad vidim koliko je odje Covicevih botova.

          Dovoljno je vidjeti nacin ,kao sto rekoh , za ovu dvojicu gorepomenutih i ne treba se obazirati na to sto pricaju tj lazu. Proizvodnja atmosfere linca, klevete , i svakakve manipulacije kako bi protivnika ubacili u blato, degradirali jer su njih dvoje dovoljno kompromitovani.

          Comment


          • Treba li stvarno da ti nabrajam same legende kosarke koje je Partizan stvorio,mozemo i od vremena od kada je Vujosevic trener Partizana.
            U poslednjih 10 godina Partizan kao ni ova Zvezda ne stvara igrace za reprezentaciju,zadnji reprezentativci su bili oni koje je Muta napravio u Radnickom pa su onako kolektivno presli u Covicev klub.
            Za to sto su vam odnosili koseve ko je kriv,ko vas pljackao,Partizan ili Vesic i ta ekipa?
            Nije tacno da niste imali para,uzimali ste titule sa Lucicem na klupi,neki sistem ste gradili sa Sagadinom,Pesica za trenera,ali nista to nije moglo da funkcionise zbog lopova u vasoj upravi.
            Sto se tice Vujosevica ko nije hteo sponzorima da dozvoli da daju pare u KK Partizan dok je Vujosevic u klubu?
            Kad je odradjena ta zajebancija sa gasenjem Zvezde i pravljenjem ove Coviceve Zvezde nije bitno,ko god da je bio na vlasti dozvolio je to.
            Da li je Partizanu obecana hala za final four 2010,gde je ta hala?
            Ja nigde nisam rekao da u Partizanu sada nema para nego da je sveden na evrokup tim,i nemoj molim te da mi pricas kako je ovaj Covicev klub evroligaska sirotinja,bar 5 puta je skuplji od najskupljeg tima Partizana u evroligi.

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Covic i Milo su braca blizanci po nacinu obracuna sa protivnicima. Oboje su lopovi na kvadrat. Politicari nesposobni da rade za narod. Bokana mi ne dirajte pocecu da budem njegov bot kad vidim koliko je odje Covicevih botova.

              Dovoljno je vidjeti nacin ,kao sto rekoh , za ovu dvojicu gorepomenutih i ne treba se obazirati na to sto pricaju tj lazu. Proizvodnja atmosfere linca, klevete , i svakakve manipulacije kako bi protivnika ubacili u blato, degradirali jer su njih dvoje dovoljno kompromitovani.
              Na avatar da ga stavis! Jel renovirao Moracu? Jel doveo extra igrace za EL? Jel uzeo titulu? Jel i sad ima respektabilan tim?
              Mozda jeste lopina al za Budućnost odradio posao realno.

              Comment


              • Задња је била Мутина генерација?ОК,ајмо онда о вашем стварању играча...
                Богдановић-Житко баскет(дошао у јуниорима у партизан)
                Милутинов-Хемофарм(играо за први тим Хемофарма)
                Драган Милосављевић-Раднички(играо за први тим Радничког)
                Милан Мачван-ФМП,Хемофарм,Макаби(за сваки од та три тима игра пре партизана)
                Лучић-Суперфунд(са 19 година дошао у партизан,нешто не зна да се од 19 године креће са тренирањем кошарке и да је могао да проће ''чувену'' школу ккп)
                Радуљица-први тим ФМП,Ефес(тек онда дошао у ккп)
                Нзм ко је још од ''институције'' имао значајну улогу у репрезентацији у у последњих 5 година и ко је сад од тих ваших у репрезентацији...Тако да од ваших талената(изворна школа ккп) могу у обзир да дођу Михаило Андрић и Божа Бабовић...Кад причамо о тој ''чувеној'' школи!

                Ко је вас пљачкао,Звезда или Дуле Вујошевић и Даниловић?Како ти да после свих тих успеха,после играња Ф4,продаје играча за велике паре,распродаје целог тима после Ф4,тако одједном доће дуг од 4-6 милиона евра?!Јел вас и тад држава урушавала?Јел и тад Човић био крив?Јел Вучић крив зато што велики алхемичар неће да плаћа пенале Мишку због кашњења плате Милутинову,него се води оном ,,Ко си бре ти да ми теби плаћамо што ти по закону дугујемо?!Ми само пре Партизан и ''инситуција'',платићемо ако ми оћемо!'' па онда ти пенали оду преко 100 000 евра дуга према Милутинову?Јел тај Алхемичар кад се вратио у ККП по најтежем тренутку,дао себи плату између 250 000-350 000,још је примоа паре од ЦСКА,још као председник ЈСДП?Јел и тад био апархејд?
                Јеста,имали само лопове у управи,као што је имамо један Хемофарм кога сте ви угасили...Видели људи да је сулудо да бацају паре кад се другима не да да освоје...

                Та прича спонзори и ККП...О томе боље да се ћути!Живели сте на сиси државе више него ико од 2000 до 2014!И онда кад је неко добио слично(и мање) него ви,креће одмах хистерија!Од браће Карић која су вас спонзорисала,до државе Србије,до Милета Ронхила и привреде Републике Српске!Да вам није било Милета Ронхила,не би ви ни 2013 узели Аба лигу!

                Сад није битно ко је дозволио ту зајебанцију?Хахахах...То сте ви,класика!За све ваше неуспехе крив Човић,Вучић,Арапи,марсовци...А момак горе ти лепо написао све,и онда кад увидите како то што причате нема нигде везе(власт 2011 није био Вучић),онда иде она,,Ма нема везе,неко је крив!''

                Јел сад и Звезда крива што је вам неко обећавао халу?Обећавали су и нама 2009 нови стадион и шта сад?Хоћемо сад због једног Ф4 да правимо халу?Јел добила Звезда у ватерполу базен кад је 2013 освојила титулу првака Еврропе?Није!Јел јој обећано?Јесте!Што ви нисте као ''институција'' изашли са неким пројектом за ту халу и покренули ту причу?Лакше је функционисати као и цео ваш систем ,,Лези лебу да те једем''...Што би се ми потрудили кад ће то држава да нам среди?На 'изволте!

                5 пута скупљи од најскупљег тима у Евролиги ККП није тешко бити сад,јер садашњи тим ККП је можда скупљи него рецимо неки Ефес или Макаби 2007!Некада је Зидан прелазио за 50 милиона евра из Јувентуса у Реал,а данас сваки други играч у фудбалу вреди 50 милиона евра...Некада је код мене у крају акција пљескавица+помфрит+кока кола била 220 динара,а сад је 400...Ново време,нове цене!Сад један Дангубић има плату већу него цео тим Звезде 2010 године заједно!

                Док ви живите у неким митоманским причама и бајкама,време иде...А како време иде,све се више открива како је ''институција'' функционисала!Класика је то код вас гробара,ударате једни на друге и износите прљав веш а успут су се све свемирске силе ''удружиле против вас''!То што Дангубић од 300 000 не може да се састави са собом...Ма за то је Вучић крив!Можда му је Весна дала неки отров кад је одлазио из Звезде па је заборавио да игра кошарку?!Ма пиши тако,сигурно је то!Него ајмо ми да певамо Радету инстаграм Загорцу!

                Comment


                • Jedna tuzna prica , znam momka iz cg reprezentacije ,promaklo mi je da bio kapiten juniora kkcz

                  https://youtu.be/laVHX2jVtT8

                  Comment


                  • Partizan ako je i finansiran to je i zasluzio rezultatima,sampion evrope,tri puta final four,a Covicev klub nicim to nije zasluzio.
                    U Zvezdu su dosli ti igraci kao reprezentativci iz Radnickog,a Bogdanovic je kao junior dosao iz Zitko basketa tako da to nije isto,i ne mozemo da pricamo o igracima ako si se juce rodio,Djordjevic,Danilovic,Paspalj,Divac,Grbovic,M iroslav Pecarski,Zeljko Obradovic,Slavisa Koprivica,Stragi Stevanovic,Beric,Brkic,Lukovski,Cubrilo,Radosevic, Tepic,Tripkovic,Pekovic,Velickovic,Bogdanovic...su samo neke od legendi KK Partizan koje ja pamtim,a znam i da su Kicanovic,Dalipagic igrali u Partizanu,mnoge od ovih igraca je napravio Dule Vujosevic
                    Danilovic nije sigurno pokrao KK Partizan,dovoljno je zaradio od kosarke za tri zivota,za razliku od Covica za koga je jasno kako je dosao do love.
                    Nije tacno da je samo Partizan finansiran od drzave,pomenuo sam projekte sa Sagadinom,Pesicem,pare su nestale iz Zvezde.
                    Drugom mozes ti te price o siromasnoj Zvezdi,koliko je Partizan toliko ste i vi bili na drzavnoj sisi,neko je ulagao u igrace a neko u Covicev,Vesicev dzep.

                    Comment


                    • Danilović je teški krimos. Kao i Vujošević. Kao i Tomašević. Kao i Peković. Kao i Bokan. Kao i Čović.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Danilović je teški krimos. Kao i Vujošević. Kao i Tomašević. Kao i Peković. Kao i Bokan. Kao i Čović.
                        Cisto da ostane zapisano, da se ne brise...izbaci to iz sebe brate moj
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Jesu godinama su na parketu pokazivali koliki su krimosi,za svakog ima crno na belo kako je zaradio pare.
                          Jedino se slazem za Pekovica,covek je svoje pare odlucio da ulozi u kriminal.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Cisto da ostane zapisano, da se ne brise...izbaci to iz sebe brate moj
                            Ali Čović nema nikakvu kriminalnu radnju u sportu za razliku od prethodno pomenutih.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ustvari tu jedino on ima kriminalnih djela u bilo kojoj sferi...

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Ali Čović nema nikakvu kriminalnu radnju u sportu za razliku od prethodno pomenutih.
                                Uh brate.....cekaj, stani....ne bih ulozio pare na to
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X