Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://twitter.com/avodzobi/status/1304129486162722817

    Posto je FI komsija najzad postao javan ali ga slabo mediji prenose, neka ovde pokupi info koliki je dug po APRu, posto se KKCZ FI skicirao sve do Nebojse Popovica, evo malo i uvida u KKP

    Comment


    • Sarac nisam naviako na tebe da prenosis polovicne informacije. Nije dug najbitniji. Ima u izvestaju i bitnijih stvari da se procita. Kao npr:
      Prihod KKP u 2019god BEZ 2 najveca sponzora je 545.219.000din odnosno 4.620.500€ ili 5.563.459$. Kada dodas i ova 2 najveca sponzora budzet opusteno ide na 7,5-8 miliona €. Razbija Kijanovic drzavno-privatnu kasicu
      Potrosili su u 2019god 601.311.000din odnosno 5.095.856€ ili 6.135.826$. Od toga za plate 378.133.000din odnosno 3.204.517€ ili 3.858.500$. SAMO za plate.
      213.635€(257.233$) je prosecna plata racunajuci i klince koji igraju za sitninu

      Lepo nema sta. A igraju EC. Da je nas ovako mrzela drzava...
      Mada ne znam sta ce ovi postovi u pomracenju kada su javno prezentovane cinjenjice, nisu nagadjanja

      Comment


      • Originally posted by Ivan9 View Post
        Sarac nisam naviako na tebe da prenosis polovicne informacije. Nije dug najbitniji. Ima u izvestaju i bitnijih stvari da se procita. Kao npr:
        Prihod KKP u 2019god BEZ 2 najveca sponzora je 545.219.000din odnosno 4.620.500€ ili 5.563.459$. Kada dodas i ova 2 najveca sponzora budzet opusteno ide na 7,5-8 miliona €. Razbija Kijanovic drzavno-privatnu kasicu
        Potrosili su u 2019god 601.311.000din odnosno 5.095.856€ ili 6.135.826$. Od toga za plate 378.133.000din odnosno 3.204.517€ ili 3.858.500$. SAMO za plate.
        213.635€(257.233$) je prosecna plata racunajuci i klince koji igraju za sitninu

        Lepo nema sta. A igraju EC. Da je nas ovako mrzela drzava...
        Mada ne znam sta ce ovi postovi u pomracenju kada su javno prezentovane cinjenjice, nisu nagadjanja

        Mnogo sam zauzet ovih dana ali u ime svih forumasa ti se zahvaljujem na dodatnoj analizi i na ulozenom vremenu da rasclanis jos neke brojke. Naravno, reci ce da ni ovaj izvestaj nije tacan.
        Nisam zeleo na komsijskoj temi da kacim, neka zive u svojoj istini i dalje.

        Comment


        • A de su dugovi igracima, trenerima, BAT, minus u 2020???

          Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

          Comment


          • Ne kapiram zasto se sad ne porede budzeti i plate sa jadnim francuskim ili nemackim klubovima kao sto su se poredili kada je izasao FI od KKCZ???
            Sramota vas?
            Nije sramota biti bogat.

            Pitanje za one koji prate duze kosarkasku scenu na ovim prostorima. Da li je neki klub koji je igrao EC, ikada imao ovakav budzet za plate? Vise od 3,2 miliona € za plate a igra EC? Ja se ne secam a imam prilicno godina...

            Comment


            • Originally posted by Ivan9 View Post
              Ne kapiram zasto se sad ne porede budzeti i plate sa jadnim francuskim ili nemackim klubovima kao sto su se poredili kada je izasao FI od KKCZ???
              Sramota vas?
              Nije sramota biti bogat.

              Pitanje za one koji prate duze kosarkasku scenu na ovim prostorima. Da li je neki klub koji je igrao EC, ikada imao ovakav budzet za plate? Vise od 3,2 miliona € za plate a igra EC? Ja se ne secam a imam prilicno godina...
              Imala je KKCZ u vreme Sagadina, Zezelja i Vesica svakako ove cifre , mozda i vece ako bi se uporedila vrednost Eur tada i sada.

              Nego mislim da u ovu cifru nije ukljucena Trinkijeva plata jer je on placan direktno preko jednog od sponzora koji je to radio direktno a ne preko racuna kluba.

              Comment


              • Svi junaci nikom ponikoše i u Panonsko more pogledaše.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Realno dug je koliki se najavljivao.
                  Slusali smo price o brisanju duga KKP kao pokojne Zvezde, ali eto dokaza da je stari dug i dalje tu.
                  Tako da imamo samo 1 klub kome su vlasti brisali dug na nelegalan nacin.

                  Sa druge strane mi smo na 7 i po milki duga, vi na 6 i po, za klub koji je aktivan samo 5 sezona napredujete bas muski
                  Predvidjam da nas prestizete sa godinu dana, jer kako ste i sami napisali, brljotine iz 2020. tek stizu za objavu, a tu ste zasrali mozda i najvise u ovom delu Evrope.

                  Tako da ne bih ja potezao ovu temu da sam na vasem mestu, ali dok je Cove i ovaca bice i sisanja

                  Comment


                  • Pa igrala je Zvezda pre par sezona EC i cifre nisu bile nista manje. Sad ne znam jel ovo bruto ili neto ) i kad se kaze 2019 da li se misli na sezonu ili kalendarsku godinu i na koje sve plate se misli.

                    Ne znam ko sta hoce da dokaze..da je neko veca a neko nesto manja kucka rezima ) tu mislim na klubove...tj uprave da budem bas precizan

                    Dok god ne bude privatizacije oba kluba ce biti mesto za lopove, stranacka potkusurivanja, ''porodicne'' koncepte...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Sasvim je sigurno da nijedan klub, ne iz Srbije, nego i regiona, nije imao ovoliki budžet igrajući drugorazredno evropsko takmičenje kao što je imao Partizan.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Vjerujem da dosta toga zavisi i od sposobnosti uprave.

                        Comment


                        • Svaki navijac i ljubitelj kk C. Zvezda kupovinom više proizvoda i pretplatnih karata moze da pomogne klub i ublazi ovu tiraniju koju prezivljava šampionski tim u odnosu na rivale.
                          I ove sezone će šampion regiona imati manje finansije od pojedinih klubova koji igraju nizerazredno takmičenje.
                          Zato, uzinat "Zvezda je život..."

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            Realno dug je koliki se najavljivao.
                            Slusali smo price o brisanju duga KKP kao pokojne Zvezde, ali eto dokaza da je stari dug i dalje tu.
                            Tako da imamo samo 1 klub kome su vlasti brisali dug na nelegalan nacin.

                            Sa druge strane mi smo na 7 i po milki duga, vi na 6 i po, za klub koji je aktivan samo 5 sezona napredujete bas muski
                            Predvidjam da nas prestizete sa godinu dana, jer kako ste i sami napisali, brljotine iz 2020. tek stizu za objavu, a tu ste zasrali mozda i najvise u ovom delu Evrope.

                            Tako da ne bih ja potezao ovu temu da sam na vasem mestu, ali dok je Cove i ovaca bice i sisanja
                            Ma pusti ti kkcz .Mi bar znamo kako se to rešava...


                            Ovo je izjava vašeg predsednika data prošle godine , negde u ovo vreme .Ovo čak i ti ne možeš da objasniš

                            "Godinu smo završili pozitivno, Skupština KK Partizan je usvojila odluku o finansijkom izvještaju za 2018. godinu u kojoj je klub poslovao pozitivno i bio u plusu od 21.339.080 dinara. Politika sadašnje uprave je da klub posluje finansijski pozitivno. Imamo dovoljno loših skustva od trenutka kada smo preuzeli klub u stanju u kojem je bio. Podsjetiću, imali smo dug od 7.136.000 eura i sa tim teretom se borimo i dalje. Prije nekoliko mjeseci, kada smo radili presek stanja, dug Partizana je iznosio 3,8 miliona eura, dok sada iznosi 2,7 miliona eura", rekao je Mijailović.

                            Comment


                            • Stvar je u tome da se potroši više nego što potroši jedini regionalni evroligaš a dovedu se prosečni igrači, prosečni trener se plati brdo para, napravi se ogroman minus za kratko vreme i niko za to ne odgovara jer je klub i njegov predsednik deo političkog vrha.
                              Može komunizam da izađe iz države ali iz crno belog kluba očigledno nikad.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • После кажу у Србији се лоше живи,а овамо прелива,нова кола се возе (шкоде,ренџери,јагуари),узима се Арена на 5 година(и то "опозиција" у дилу са озлоглашеним СНС Грбом)!Запамти те,Грба неће више гостовати на сос кошу,ал ће зато на ТВ Партизан у арени бити ко инвентар!Кад буде требало да се плати рачун,,Мики,веруј ми на реч,биће кинте...Уосталом,ко сте ви да нама из ккп тражите паре,какве везе има што вам дугујемо???"
                                Само је бито још јаче волети партизан ,а рачуне ће држава платити!

                                Comment

                                Working...
                                X