Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije da branim porodicu covic ali ipak cu da je malo branim. Moj surak nije uzeo litar dizela ali zetonja koliko znamo jeste....

    Cuj cerka da bude predsednik kluba..ovaj iz FMP-a...

    Ovo je u Srbiji normalno, nece tu niko nista reci..prvi smo, drzava baca pare nemilice i sta koga briga za ovu porodicu...da, mozda jednom bude pravne drzave pa se nesto i ispita u ova dva vodeca kluba i pohapse ljudi zbog toga, ali to se nece desiti...

    Mora da je vecina koji pevaju Milo lopove, pevaju Covicu legendo...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Nije da branim porodicu covic ali ipak cu da je malo branim. Moj surak nije uzeo litar dizela ali zetonja koliko znamo jeste....

      Cuj cerka da bude predsednik kluba..ovaj iz FMP-a...

      Ovo je u Srbiji normalno, nece tu niko nista reci..prvi smo, drzava baca pare nemilice i sta koga briga za ovu porodicu...da, mozda jednom bude pravne drzave pa se nesto i ispita u ova dva vodeca kluba i pohapse ljudi zbog toga, ali to se nece desiti...

      Mora da je vecina koji pevaju Milo lopove, pevaju Covicu legendo...
      Sto se tice zetonje brzo kod Tegija na jos jedno podsecanje jel uzeo zetonja pare ili ne? Ja nemam zeta, ali u dve firme u kojima sam radio, na svim pozicijama su bili ljudi od poverenja da ne kazem familija. To mogu svi ovde da potvrde koji imaju bilo kakve veze sa privredom i radom u preduzecima, na zalost ti si kao i tvoj miljenik free lanceri pa ne znate kako je raditi kod nekoga. Nesto slicno kao i predsednik nam drzave ono radna knjizica izgubljena negde neoverena kao i vojnicka bukvica NLO.

      Sutra cu svoju firmu svakako prepustiti mojoj cerki koja ako Bog da sutra polaze poslednji ispit na Ekonomskom fakultetu u BG, to je meni licna satifakcija i prilika za veselje, a ovaj reality izmedju KKP i KKCZ je samo pokazatelj u kakvom bolesnom drustvu zivimo. Zato uskoro Work and Travel ne samo za mene vec i family moju, DOSTA JE BILO ( NEMA VEZE SE RADULETOM)

      Comment


      • Ostoja u ofanzivi...

        Comment


        • КК коалиција Југословенског друштва и Милогораца на апаратима [emoji23]

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Sto se tice zetonje brzo kod Tegija na jos jedno podsecanje jel uzeo zetonja pare ili ne? Ja nemam zeta, ali u dve firme u kojima sam radio, na svim pozicijama su bili ljudi od poverenja da ne kazem familija. To mogu svi ovde da potvrde koji imaju bilo kakve veze sa privredom i radom u preduzecima, na zalost ti si kao i tvoj miljenik free lanceri pa ne znate kako je raditi kod nekoga. Nesto slicno kao i predsednik nam drzave ono radna knjizica izgubljena negde neoverena kao i vojnicka bukvica NLO.

            Sutra cu svoju firmu svakako prepustiti mojoj cerki koja ako Bog da sutra polaze poslednji ispit na Ekonomskom fakultetu u BG, to je meni licna satifakcija i prilika za veselje, a ovaj reality izmedju KKP i KKCZ je samo pokazatelj u kakvom bolesnom drustvu zivimo. Zato uskoro Work and Travel ne samo za mene vec i family moju, DOSTA JE BILO ( NEMA VEZE SE RADULETOM)
            Ovo je kljuc svega....nije njegova. Odgledas Tesnu kozu i vidis kako je u nasim firmama od tada do danas...Kao na slavu da si dosao. Prvatno i drustveno ili drzavno..prosto nije isto.

            Tako i Krkobabic zaposli praunuka zato sto mu veruje....


            Pokusao sam ja i sa drugarima itd...ali ne ide, uzimam kvalitet zato sto tu mogu da zaradim vise i lakse, kvalitetnije radim.....Zaposlio bih svoje ali samo ako znaju da rade kvalitetno.


            Blago tebi sto ides....mozda te i posetim pametno iskreno da ti kazem...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • LMFAO.jpg

              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Ostoja u ofanzivi...

                Misliš na screen shotoove tel prepiske Oja i NN ( pretpostavljam da se radi o Minji , menadžeru) i tužbi N.Čičića protiv Čovića ? Čekamo odgovor

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Misliš na screen shotoove tel prepiske Oja i NN ( pretpostavljam da se radi o Minji , menadžeru) i tužbi N.Čičića protiv Čovića ? Čekamo odgovor
                  Aha....

                  Comment


                  • Sad će odgovor samo da se završi trening utakmica

                    Comment


                    • Originally posted by Nas View Post
                      Dokle se ide u odbrani voljenog "gazde", ovo je nerealno... Nije Zvezda njegov privatni klub, ovo ako je tacno je bukvalno uvaljivanje pola familije na drzavnu sisu. Cinjenica da u Srbiji postoje ljudi koji ce ne samo da cute na to, nego cak i da opravdavaju je zaista porazavajuca.

                      Tuzno je to sto je nekima ocigledno ceo smisao navijanja za Zvezdu to da budemo bolji od Partizana i da su zarad toga spremni da zmure i na ovakva bahacenja i lopovluk. Bas ne cenite sopstveni klub, a ni sebe kao navijace istog... Da je to makar onaj Partizan od pre 10-ak godina, biti bolji od njih bi znacilo i da smo medju boljima u Evropi, ovako mereci se sa njihovom urusenom verzijom i jureci da budemo prvi u svom selu, automatski sebi spustamo plafon... Onda nije ni cudo sto su nam rezultati u Evropi znacajno losiji nego pre 3-4 godine, kada nam je glavna opsesija postala kako da doakamo "zagrebackom klubu na celu sa limarom", ili koje vec infantilne RSB uvrede se ovih dana koriste za vecitog rivala.
                      Ej, ni najmanje mi ne smeta sve dok funkcionise.

                      Comment


                      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                        Aha....

                        Mislio sam da ne komentarišem ali vidim "zanimljiv" video na zvaničnom sajtu fkp . Izgleda da komšijski fk i kk vode ljudi koje bi poželeo svako ko nije navijač Partizana .

                        KKP , osim što je otkrio" toplu vodu" ,kako NČ nije baš idealan lik za pregovore sa igračima , direktno priznaje , da još od januara imaju kontakte sa Ojom ...direktno ili preko menadžera . Ali šta da se radi kada lična mržnja nadvlada razum
                        Last edited by Samo Zvezda; 04-09-20, 13:50.

                        Comment


                        • Veruj mi nisu ni ovi vasi nista bolji,politika je usla u sport,samo im je bitno da sto vise love pokradu. Nema tu emocija,ljudskosti,pa bar je taj Odzo bio u Covicevom klubu,nije on bio dzak para nego covek,uzasno mi je kad smrt jednog coveka prebaci Covic na prepucavanje sa Ostojicem,ne vidis neku tugu za covekom,saosecanje sa porodicom,nema emocija kod Covica,samo pare.

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Mislio sam da ne komentarišem ali vidim "zanimljiv" video na zvaničnom sajtu fkp . Izgleda da komšijski fk i kk vode ljudi koje bi poželeo svako ko nije navijač Partizana .

                            KKP , osim što je otkrio" toplu vodu" ,kako NČ nije baš idealan lik za pregovore sa igračima , direktno priznaje , da još od januara imaju kontakte sa Ojom ...direktno ili preko menadžera . Ali šta da se radi kada lična mržnja nadvlada razum
                            Video sam ovo sto su okacili na zvanicnom twiter nalogu FKP.
                            Da hoce ove uprave u FKP i KKP da im pozive bar jos 100godina. Doduse SNS im je poslao svoje najbolje ljude, nisu oni krivi sto nema boljih.

                            Covic i Terzic....hm bolje da ocutim nego da dobijem ban. Jedan i drugi koriste KKCZ i FKCZ da bi ucvrstili i razvili privatne poslove(Terzic cak nije ni simpatizer Zvezde vec okoreli grobar) ali Covic je dr mr za sve ostale sportske radnike u SRB sto se tice kosarke.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Ne zelim polemiku, sta god da napisem bice da branim porodicu Covic, cisto me zabole, svakako nisam clan familije, smatram da svakako ima boljih strucnjaka od ovih sto rade u klubu a deo su familije, evo u mojoj firmi su radili i clanovi uze familije, verujem da je bilo i boljih od njih ali znam da me moj shurak za 15 godina rada u firmi nije ukrao nijedan litar dizela, niti napravio nijedan falsh racun za putarinu kao sto svi ostali profesionalci van porodicne linije radili. Znam koliko je moj otac presao km uzduz i popreko ove zemlje da resava probleme u bilo koje doba dana ili noci itd. Znam reci ce te, moja je firma a KKCZ nije Coviceva, o toj temi u nastavku.

                              Pa bih samo pitao ako ste vec toliki navijaci naseg KKCZ, sto se niste bunili kada su ovi isti pojacani bivsim zetom vodili klub dok je legendolu bio trener i igrali sve nase legende . Jel tada nije smetalo ili niste znali ko su gore pomenuti likovi?Ili ste i vi bili opijeni samo da se KKP skine pa sta ima veze sto je Davor direktor i zajebava se na twiteru, sto zetonja glumi managera , sto Vesna sedi u lozi. Tada nista nije smetalo, ni Filip u FMPu, ne znam sem bivseg zeta, gde se i sta promenilo personalno od tog vremena, da sada smetaju i cudite se , a tada ste svi bili Kostunice? Ovde bih morao da ubacim klip NIkole KOje iz Lepa Sela sa 50 godina ste karali najbolje ribe, vozili najbolja kola, a sada kada se ona stvar ne dize vise ajde da se igramo postenja. Pa sto niste onda to radili nego sada ste nasli da se bavite postenjem.........

                              Sledece leto izborna skupstina, dovoljno je ovde ljudi i na drugim forumima da se stvori masa da se familija smeni i postave posteni i kosarkaski znalci odavde , pa ovde sam procitao da znanje par vas sa ovim budzetom sto ima KKCZ da bi imali par F4 do sada. Naravno na cisto znanje i bez pomoci vase uze familije.

                              3.2.1

                              Comment


                              • Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X