Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa lako je provjeriti da li je Sunturlic sestric gospodje Covic...vjerovatno jeste ali koga briga ,to su stvari unutar kkcz. Meni vise zanima situacija izmedju kkcz,kkp i kkfmp, jer prijeti da nam unisti zajednicku stvar. I stvarno to treba sredjivati.

    Comment


    • To nije bitno, znas li ti gde smo bili 2011?????

      Pa tebe to zanima, nas ova druga stvar. nij to stvar kkcz...dok god nije privatno vlasnistvo a ni tad....

      Pa ovo ako j tacno, to je gore jbte EPS-a...tamo bar ima vise slava, ovde se ide samo na jednu..

      Ljudi ovde nista ne kopcaju i dzaba sve...
      Last edited by LosmiSK; 02-09-20, 23:02.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ma ajde , navijaci sve popuse, zarad uspjeha kluba. Mozda ima i neke subvencije na porodicna gazdinstva....salim se naravno. Resavajte to sami. Volio bih da cujem misljenje i kako da kazem Coviceve struje medju navijacima na forumu, oni su ipak brojniji

        Comment


        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
          Ma ajde , navijaci sve popuse, zarad uspjeha kluba. Mozda ima i neke subvencije na porodicna gazdinstva....salim se naravno. Resavajte to sami. Volio bih da cujem misljenje i kako da kazem Coviceve struje medju navijacima na forumu, oni su ipak brojniji
          Cekaju novo saopstonje ili RSB ekspertizu pa ce doci da kazu svoje misljenje..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ne znam sta se iscudjavate,nema tu nista cudno,zar nije rekao da moze da nazove klub kako hoce,a vama ako se ne svidja Filip pravite svoj klub. Samo iz ovih recenica mozes da zakljucis da je Zvezda njegov privatni klub,kao sto je i FMP, moze mu se.

            Comment


            • Za Filipa je sve jasno, mada su pojedinci i to pokusavali da opravdaju... Sada su ga kao sklonili u FMP i niko ga vise ne pominje, nema veze sto ga kako god okrenes i dalje Zvezda placa.

              Za ex zeta je sve bilo zvanicno, tako da je i to tacno... Medjutim, ovo za zenske clanove porodice, Sunturlica i Toskovica su makar za mene novi momenti, ako je i to tacno, onda je ovo neverovatno bahacenje, bezobrazluk, a Boga mi i lopovluk. Cuj sada cu da branim jadnog Covica od opasnog Tegeltije, umesto da se pozabavim time da li taj isti Covic uvaljuje celu familiju na Zvezdin budzet i tako izvlaci ozbiljne parustine iz kluba.

              Comment


              • Originally posted by Nas View Post
                Valjda je bitnije da li je ovo boldovano iz saopstenja tacno ili nije... To bi nase navijace itekako moralo da zanima, jer ako je zaista tacno, onda to nije nikakvo "udaranje na porodicu", nego raskrinkavanje nepotizma epskih razmera. U tom slucaju je potpuno nebitno da li je to na videlo izneo neko "nas", ili neko "njihov", mnogo bitnija je sustina napisanog.
                Tako je, bitnije je čiji je sestrić Šunturlić nego ko je kriv za Odžovu smrt.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Bože me sačuvaj pojedinih delova saopštenja.

                  Najtužnije od svega je što se koristi smrt jednog dobrog čoveka za međusobno prepucavanje dvojice idiota.

                  Jadno al nisam iznenađen. Takvima ništa nije sveto.
                  Last edited by Karamazov; 03-09-20, 09:03.

                  Comment


                  • Bukvalno...Umesto da naprave bunu sto Ojo nij jos poslat u Nigeriju koliko znam. Necemo vise o tome, bar ne ovde...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Popusi ga Ostoja na staru foru. Opet ga izlevatio te je u zvanicno saopstenje kluba iznjeo stvari koje ne može da dokaže.
                      To ko je u kakvim vezama me najmanje zanima, ja da vodim firmu radili bi mi svi iz porodice, znam koliko su strucni i sposobni i znam da me nece pokrati i izdati.
                      Sad ce ga ovaj iscimati na sud da dokaze, ovaj ce se praviti lud i eto zarade ciste.
                      E sad ovo prepucavanje moze obojici da se odbije o glavu, Ostoji jer je vrh SNS a ispada glup a Covicu jer od SNS zavisi finansiranje.
                      Uglavnom sam saglasan da se Ojova smrt mogla spreciti strucnim radom. Zasto je bio u trenaznom procesu, dal na svoje insistiranje ili mu je "savjetovano". Sve ce to istraga utvrditi al cim se Ostoja ovako upecao znaci da tu nisu čista posla.

                      Comment


                      • Originally posted by Nas View Post
                        Za Filipa je sve jasno, mada su pojedinci i to pokusavali da opravdaju... Sada su ga kao sklonili u FMP i niko ga vise ne pominje, nema veze sto ga kako god okrenes i dalje Zvezda placa.

                        Za ex zeta je sve bilo zvanicno, tako da je i to tacno... Medjutim, ovo za zenske clanove porodice, Sunturlica i Toskovica su makar za mene novi momenti, ako je i to tacno, onda je ovo neverovatno bahacenje, bezobrazluk, a Boga mi i lopovluk. Cuj sada cu da branim jadnog Covica od opasnog Tegeltije, umesto da se pozabavim time da li taj isti Covic uvaljuje celu familiju na Zvezdin budzet i tako izvlaci ozbiljne parustine iz kluba.
                        Tako nam je uvijek na raspolaganju da tovari kada treba, ali samo ako je sa druge strane renimirani stručnjak. [emoji23][emoji23]

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          To ko je u kakvim vezama me najmanje zanima, ja da vodim firmu radili bi mi svi iz porodice, znam koliko su strucni i sposobni i znam da me nece pokrati i izdati.
                          Dokle se ide u odbrani voljenog "gazde", ovo je nerealno... Nije Zvezda njegov privatni klub, ovo ako je tacno je bukvalno uvaljivanje pola familije na drzavnu sisu. Cinjenica da u Srbiji postoje ljudi koji ce ne samo da cute na to, nego cak i da opravdavaju je zaista porazavajuca.

                          Tuzno je to sto je nekima ocigledno ceo smisao navijanja za Zvezdu to da budemo bolji od Partizana i da su zarad toga spremni da zmure i na ovakva bahacenja i lopovluk. Bas ne cenite sopstveni klub, a ni sebe kao navijace istog... Da je to makar onaj Partizan od pre 10-ak godina, biti bolji od njih bi znacilo i da smo medju boljima u Evropi, ovako mereci se sa njihovom urusenom verzijom i jureci da budemo prvi u svom selu, automatski sebi spustamo plafon... Onda nije ni cudo sto su nam rezultati u Evropi znacajno losiji nego pre 3-4 godine, kada nam je glavna opsesija postala kako da doakamo "zagrebackom klubu na celu sa limarom", ili koje vec infantilne RSB uvrede se ovih dana koriste za vecitog rivala.

                          Comment


                          • Само да прокоментаришем ово наглашавање партизана "породична фирма".
                            Да ли у Италији неко зове Јувентус породичном фирмом јер су у власништву породице Ањели или пак Пао. Ваљда је нормално све то тамо, уместо да се стиде и црни и црвени што су државни трошак и да направе корак ка приватизацији они се такмиче ко ће више пара да потроши и то државних наших.
                            Треба да је срамота и један и други клуб са овим нападањем и пуцањем у празно ако имаш нешто оптужи ако немаш оптужи ове што нападају за клевету.

                            Comment


                            • Originally posted by Nas View Post
                              Dokle se ide u odbrani voljenog "gazde", ovo je nerealno... Nije Zvezda njegov privatni klub, ovo ako je tacno je bukvalno uvaljivanje pola familije na drzavnu sisu. Cinjenica da u Srbiji postoje ljudi koji ce ne samo da cute na to, nego cak i da opravdavaju je zaista porazavajuca.

                              Tuzno je to sto je nekima ocigledno ceo smisao navijanja za Zvezdu to da budemo bolji od Partizana i da su zarad toga spremni da zmure i na ovakva bahacenja i lopovluk. Bas ne cenite sopstveni klub, a ni sebe kao navijace istog... Da je to makar onaj Partizan od pre 10-ak godina, biti bolji od njih bi znacilo i da smo medju boljima u Evropi, ovako mereci se sa njihovom urusenom verzijom i jureci da budemo prvi u svom selu, automatski sebi spustamo plafon... Onda nije ni cudo sto su nam rezultati u Evropi znacajno losiji nego pre 3-4 godine, kada nam je glavna opsesija postala kako da doakamo "zagrebackom klubu na celu sa limarom", ili koje vec infantilne RSB uvrede se ovih dana koriste za vecitog rivala.
                              +1m

                              Ne bih tu nista dodava. Dovoljno je procitati ovu stranu i dovoljno.
                              Last edited by LosmiSK; 03-09-20, 16:39.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ne zelim polemiku, sta god da napisem bice da branim porodicu Covic, cisto me zabole, svakako nisam clan familije, smatram da svakako ima boljih strucnjaka od ovih sto rade u klubu a deo su familije, evo u mojoj firmi su radili i clanovi uze familije, verujem da je bilo i boljih od njih ali znam da me moj shurak za 15 godina rada u firmi nije ukrao nijedan litar dizela, niti napravio nijedan falsh racun za putarinu kao sto svi ostali profesionalci van porodicne linije radili. Znam koliko je moj otac presao km uzduz i popreko ove zemlje da resava probleme u bilo koje doba dana ili noci itd. Znam reci ce te, moja je firma a KKCZ nije Coviceva, o toj temi u nastavku.

                                Pa bih samo pitao ako ste vec toliki navijaci naseg KKCZ, sto se niste bunili kada su ovi isti pojacani bivsim zetom vodili klub dok je legendolu bio trener i igrali sve nase legende . Jel tada nije smetalo ili niste znali ko su gore pomenuti likovi?Ili ste i vi bili opijeni samo da se KKP skine pa sta ima veze sto je Davor direktor i zajebava se na twiteru, sto zetonja glumi managera , sto Vesna sedi u lozi. Tada nista nije smetalo, ni Filip u FMPu, ne znam sem bivseg zeta, gde se i sta promenilo personalno od tog vremena, da sada smetaju i cudite se , a tada ste svi bili Kostunice? Ovde bih morao da ubacim klip NIkole KOje iz Lepa Sela sa 50 godina ste karali najbolje ribe, vozili najbolja kola, a sada kada se ona stvar ne dize vise ajde da se igramo postenja. Pa sto niste onda to radili nego sada ste nasli da se bavite postenjem.........

                                Sledece leto izborna skupstina, dovoljno je ovde ljudi i na drugim forumima da se stvori masa da se familija smeni i postave posteni i kosarkaski znalci odavde , pa ovde sam procitao da znanje par vas sa ovim budzetom sto ima KKCZ da bi imali par F4 do sada. Naravno na cisto znanje i bez pomoci vase uze familije.

                                3.2.1
                                Last edited by Šarac; 03-09-20, 17:10.

                                Comment

                                Working...
                                X