Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    A Cedevita je napravila iskorak napred fuzijom sa Olimpijom.
    Alimpijević je mlad trener koji još uči, kao Božić, Čanak,Milojević, Jovanović...
    Drugim rečima, piškaj se.
    Nije to nikakav iskorak, vec su ugasili izvorni klub i fuzionisali se, promenili drzavu i cuveni PIB...Bukvalno si ugasio klub.

    Alimpijevic je uspeo sto retko kome uspe a jeste da sa EL timom izgubi od Gordica i Ivanovica...i dobije otkaz u prvom aganzmanu a drugi je trajao jos krace. Tj najkrace je trajala njegova karijera.


    Slobodan si da nastaviš praćenje EL i ABA, te da nas izvestiš ko je u EL šampion za sezonu 19/20 i da li će Partizan igrati EL pošto će biti proglašen za pobednika ABA lige u sezoni 19/20.
    Takođe, slobodno možeš da nam ukažeš ko to igra u nekom timu ISO košarku, pošto po tebi Stratos to ne igra, zašto je Halid odlično rešenje za Zvezdu iostali biseri iz tvoje nepresušne riznice.

    To za EL sam mislio i nemam nikakv veze sa poimanjem kosarke...Za Halida sam ti i tad pisao da je to jedino sto si pogodio u zivotu na ovom forumu, imas istoriju pa mozes videti..uvek sam ga smatrao losim igracem i nepotrebnim ..

    Stratos je odlican suter pre svega suter a ne ISO igrac..dobar spot up suter koji zna i sebi da kreira a i drugima...

    Na stranu sto si ubdjeivao da Hemofarm i Vrsac nisu iste ekipe..Da ne idem dalje o JJ tandemu i ostalim stvarima koje si pisao.
    Last edited by LosmiSK; 28-07-20, 10:50.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • U redu je, ne bih te više zadržavao.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Kazes ne znamo koliku je platu imao Milko a onda citiras izjavu Covica za njegovu platu.

        Da te podsetim a ako te ne mrzi potrazi malo u arhivi ovog foruma da sam ja pisao koliko platu ima Milko, znaci u eur. A potvrda mog pisanja je doslo i zvanicno kada nas je Batovao, i to mozes isto negde da iskopas u arhivama gde se kroz tuzbu videlo koliko smo ostali duzni od zvanicnog ugovora.
        Eh sada ja tebi postavljam pitanje, zasto bi Covic rekao tacnu cifru za Milka koja se posle par godina i potvrdi a u istoj izjavi lagao za Peru Antica i ostale igrace na koje se ti podsmevas, kao i na sve plate koje ja okacim ovde ako tebi nisu po volji.

        samo sa ovog profila mozes dobiti
        Opet menjas temu, pisem ti kako nisi pljuvao Gista vec samo Bjelicu i to sa razlogom je tad Covic sve izjavio kad je bio osramocen. Sve te cifre su poprilicno upitne. Ne bih se hvalio ni sa Anticevih 150k posto nas je kostao svega.

        Gista nisi opljunuo zato sto je ono za Bjelicu sluzilo kao pljuvaje Radonjica i opravdanj za nesretnog Alimpijevica.

        Kad vidim da klub zvanicno izbaci cifru i plate onda cu verovati. Covicu ne bih verovao da je sad dan.....
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          U redu je, ne bih te više zadržavao.
          Pa i ne treba da me zadrzavas. https://www.alo.rs/sport/kosarka/ced...om/232433/vest samo treba da procitas vesti i da se vratis u realnost

          https://www.mozzartsport.com/kosarka...o-otkaz/318031 cak i u ruskoj zabiti gde je -30 leti su skontali za 80 dana kakva je prevara Alimpijevic

          Ovo za Snajdera je tek biser..mada ih imas koliko hoces. Objasnio sam ti sve za Albu, ako te jos sta zanima bolje pitaj, nego da se blamiras


          Cek,cek, ovo je ipak najveci blam...

          https://www.telegraf.rs/sport/322525...-milan-popovic
          Last edited by LosmiSK; 28-07-20, 11:01.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ok je stvarno, sve su svi razumeli i podsetili se.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Opet palo fabricko?

              Comment


              • I mali i veliki servis. [emoji23]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • https://nova.rs/kosarka/partizan-crv...-finansiranje/

                  Nekoliko milijardi dinara iz tekuće budžetske rezerve potrošeno je ove godine "na neopravdan način", ukazao je Fiskalni savet u najnovijem izveštaju - između ostalog i za finansiranje košarkaških klubova Crvena zvezda i Partizan, koji su u januaru na ovaj način od države dobili 70 miliona dinara.

                  Pavle Petrović, predsednik Fiskalnog saveta Srbije u razgovoru za Nova.rs ukazuje da se budžetska rezerva godinama trošila za plaćanje rashoda koji nisu bili ni hitni, ni prioritetni. Ceo intervju pročitajte u našoj rubrici BIZNIS.
                  Na ovaj način su novac dobijali i sportski klubovi?

                  Od početka godine novac iz republičke budžetske rezerve trošio se i za uplate Gradu Beogradu u iznosu od 470 miliona dinara, 190 miliona za pomoć društvima i udruženjima u Crnoj Gori, 180 miliona dinara Olimpijskom komitetu za pripremu za Olimpijske igre u Tokiju 2021, oko 100 miliona dinara sportskim klubovima – košarkaši klubovi Partizan i Crvena zvezda, Sportsko društvo “Radnički” i drugo.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    https://nova.rs/kosarka/partizan-crv...-finansiranje/

                    Nekoliko milijardi dinara iz tekuće budžetske rezerve potrošeno je ove godine "na neopravdan način", ukazao je Fiskalni savet u najnovijem izveštaju - između ostalog i za finansiranje košarkaških klubova Crvena zvezda i Partizan, koji su u januaru na ovaj način od države dobili 70 miliona dinara.

                    Pavle Petrović, predsednik Fiskalnog saveta Srbije u razgovoru za Nova.rs ukazuje da se budžetska rezerva godinama trošila za plaćanje rashoda koji nisu bili ni hitni, ni prioritetni. Ceo intervju pročitajte u našoj rubrici BIZNIS.
                    Na ovaj način su novac dobijali i sportski klubovi?

                    Od početka godine novac iz republičke budžetske rezerve trošio se i za uplate Gradu Beogradu u iznosu od 470 miliona dinara, 190 miliona za pomoć društvima i udruženjima u Crnoj Gori, 180 miliona dinara Olimpijskom komitetu za pripremu za Olimpijske igre u Tokiju 2021, oko 100 miliona dinara sportskim klubovima – košarkaši klubovi Partizan i Crvena zvezda, Sportsko društvo “Radnički” i drugo.


                    I kakav si ti izveo zakljucak iz ove vesti?
                    Da li su KKP I KKCZ dobili po 70 miliona ili zajedno 70 miliona? Da li je to mnogo ili malo po tvom misljenju?
                    Ako su dobili po 70 miliona to je negde oko 500.000 eur, a opet izvuci iz mojih upisa da sam u sklopu naseg budzeta pisao da toliko dobijamo od grada. Da li si hteo da napises da li je to puno ili malo za jedan dvomilionski grad kojeg cine 60 % navijaca KKCZ? Ja onda kao navijac KKCZ mogu da kazem da nije u redu da i KKP dobije istu cifru kao i mi jer igramo znacajnije takmicenje od njih i da je vise navijaca naseg kluba punilo taj budzet od njihovog.

                    Da li imas zamerke u tom tekstu na iznos koji je u vreme Korone dat za obnovu Hrama Sv Save od preko 1.2 mlrd dinara, verovatno bi ateisti imali ogromne zamerke na ovu cifru koja je data.
                    Da li si video da je 180 miliona datu u Cgoru , pitam se ja kao gradjanin Beograda koji puni taj isti budzet zasto bi moje pare u tom iznosu isle u Cgoru gde rukovodstvo te drzave gleda na nase sunarodnike dole kao gradjane drugog reda.
                    Mozda si hteo da naglasis da je grad dao i pare SD Radnickom. Sta je poenta tvog posta, objasni nam? .

                    Ili si opet demantovan kada se objavi zvanicna cifra a Nova Rs koja je postala samo Informer i Pink samo suprotne boje sto ne istraze jos neke stvari do kraja nego udara na najmanju mogucu cifru koja je izasla iz budzeta grada a tice se sporta.

                    A jos nesto posto ti mnogo kukas na gasenje klubova u unutrasnjosti, ne mozes mi ubediti da tvoj grad NSad ne moze iz budzeta da izdvoji deo za jedan klub da se takmici na vrh nivou. Ista prica i za NiS, KG, Uzice.
                    Last edited by Šarac; 28-07-20, 14:29.

                    Comment


                    • Šarac, upotrebi nekad znakove interpunkcije, pre svega znak pitanja, ljubi te brat.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post

                        I kakav si ti izveo zakljucak iz ove vesti.
                        Da li su KKP I KKCZ dobili po 70 miliona ili zajedno 70 miliona. Da li je to mnogo ili malo po tvom misljenju
                        Ako su dobili po 70 miliona to je negde oko 500.000 eur, a opet izvuci iz mojih upisa da sam u sklopu naseg budzeta pisao da toliko dobijamo od grada. Da li si hteo da napises da li je to puno ili malo za jedan dvomilionski grad kojeg cine 60 % navijaca KKCZ, pa ja onda kao navijac KKCZ mogu da kazem da nije u redu da i KKP dobije istu cifru kao i mi jer igramo znacajnije takmicenje od njih i da je vise navijaca naseg kluba punilo taj budzet od njihovog.

                        Da li imas zamerke u tom tekstu na iznos koji je u vreme Korone dat za obnovu Hrama Sv Save od preko 1.2 mlrd dinara, verovatno bi ateisti imali ogromne zamerke na ovu cifru koja je data.
                        Da li si video da je 180 miliona datu u Cgoru , pitam se ja kao gradjanin Beograda koji puni taj isti budzet zasto bi moje pare u tom iznosu isle u Cgoru gde rukovodstvo te drzave gleda na nase sunarodnike dole kao gradjane drugog reda.
                        Mozda si hteo da naglasis da je grad dao i pare SD Radnickom. Sta je poenta tvog posta, objasni nam .

                        Ili si opet demantovan kada se objavi zvanicna cifra a Nova Rs koja je postala samo Informer i Pink samo suprotne boje sto ne istraze jos neke stvari do kraja nego udara na najmanju mogucu cifru koja je izasla iz budzeta grada a tice se sporta.

                        A jos nesto posto ti mnogo kukas na gasenje klubova u unutrasnjosti, ne mozes mi ubediti da tvoj grad NSad ne moze iz budzeta da izdvoji deo za jedan klub da se takmici na vrh nivou. Ista prica i za NiS, KG, Uzice.
                        Neverovatan si, samo sam postavio vest da su KKCZ i KKP dobili samo u Januaru vetar u ledja od te po tebi simbolicne sume da premoste Stimca, Pantera, Kakadua i ovog iz Kolumbije...


                        Novi Sad je ostao u KLS-u sa sve nesretnim Mutom....dace nesto malo vise para ove godine i ako prosle nije bilo malo para, bar ne toliko da ispadnu....

                        Ocigledno lobi Mega-FMP nije dao da drugi timovi porastu...zato su onda izmislili ABA2 i da pravila ne vaze pa je bio zakinut Borac a one sezone tamo Radncki i Vosa kad su joj zabranili da igra ABA ligu za 100k evra...

                        Mnogo se pravis naivan...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Jesu li pare obelezene pa je ta uplata od grada za ta tri igraca ili su u sklopu godisnje donacije koji grad daje najpopularnijem klubu koji igra najvaznije takmicenje posle NBA?
                          U poslednjih 8 godina , sedmi nastup, da li je to dovoljno bilo da grad da i neke vece pare jer grad Beograd je na mapi Evrope sto se tice kosarke, a jedan Rim, Budimptesta, Bec, Bukurest, Varsava, i ostali mnogo veci gradovi nema ih ni na google u vezi kosarke. Sta mislis koliko bi para dali ovi gradovi da moze neko ih iz njihovog mesta da igra ovo takmicenje, sa koliko bi pomogli nekom svom klubu?

                          KKCZ ove sezone je samo u El imalo oko 170.000 gledalaca kuci, Neka je svaki pojedinac potrosio 10 eur na svakoj utakmici ( zbir ulaznice, goriva, pice, hrane) , to je 1.700.000 eur x 20 % , to je 340.000 eur samo na ime PDV vraceno u budzet grada/republike. A verujem da je potroseno mnogo vise, ali dzabe sa ja trudim da ti objansim ekonomske pojmove da te pare nisu samo tek tako date u vetar i da se nisu vratile nazad istom "dobrocinitelju"
                          Kako ce se vratiti u budzet 180 miliona za organizacije u CGori? O 1.2 mlrd za Hram da ne pokrecem temu.

                          Vise vredi 70 miliona u KKCZ i u KKP nego 700.000 u neki KK Vojvodina ako nemaju ambicija da mrdnu dalje od zonske lige Futoga.
                          Last edited by Šarac; 28-07-20, 14:30.

                          Comment


                          • Naslov dosadašnjeg dela predsezone

                            GROBARE ĆE OVO ZABOLETI: Trinkijieri nije otišao u Minhen zbog para, više bi zarađivao u Partizanu!


                            https://hotsport.rs/2020/07/27/groba...o-u-partizanu/
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment




                            • Di su nasi novci. Pa ne moze to tako kako ti mislis Sarac. Sve pare u Beograd a onda vi vratiite 7% i guzite se a dok stigne do nas to bude 2%

                              Te pare su samo deo, tu je i drzava i sto svi moraju da finansiraju jedna od dva kluba. Pa gde si ti video naftu u Srbiji?
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Jbg, najviše se isplati ulagati u Beograd. Beograd donosi ukupno pola državnog prihoda godišnje.
                                Kad neki drugi grad bude bio blizu toga onda će pare ići tamo.Zvezda i Partizan su višedecenijski brendovi, klubovi sa tradicijom i ogromnom bazom navijača i normalno da će biti finansirani od strane države sve dok su državni.
                                To je svakom pravom navijaču ta dva kluba jasno. Čak je prilično šizofreno da kao navijaš za neki od ta dva kluba a zalažeš se da se ukine njihovo finansiranje.
                                To što oni toliko dobijaju je prost princip ponude i potražnje. Nikog ne zanima Vojvodina ili Borac, ni ljude u tim sredinama. I oni navijaju za Partizan ili Zvezdu.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X