Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cooper View Post
    to je to

    B A H A T O

    ali nicija nije do zore...
    Imamo budzet 30M i imacemo takav budzet narednih 25 godina. Eto, sad mozes da kukas nad sudbom kletom do mile volje.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Imamo budzet 30M i imacemo takav budzet narednih 25 godina. Eto, sad mozes da kukas nad sudbom kletom do mile volje.
      Boli njega stojko koliki je Zvezdin budžet. Njemu je važno da Partizai nema budžet ali da pobeđuje Zvezdu.
      Dečko koga su maltretirali dok je bio mali i zavrtali mu uši nekom drži vakelu.
      Doduše ni sada nije odrastao ali barem se ne upišava u gaće, mada je ove nedelje pustio dva puta. Danas sa CMM i pre neki dan kad mu o'šo kovrdžavi !

      Comment


      • Originally posted by Cooper View Post
        to je to

        B A H A T O

        ali nicija nije do zore...
        Nije to ni blizu kada je jedan klub igrao prvu ligu bez sponzora na dresovima, a jedan drugi dovodio igrače uz odluke KSS.
        E to je pravo BAHATO... Moglo se [emoji6]

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Mene samo zanima jedna stvar da mi odgovore ovi iz KKP posto znaju sve:

          Trinkiju je po ugovoru trebalo da pripadne 550 k, Ostoja mu nudio smanjenje na 500 k, on je odbio i otisao u Bayern

          Znaci KKP ima u svom budzetu 500 k za plate prvog trenera, posto Scepa ili bilo koji drugi koji vam se nudi nije u tom rangu gde cete ovaj iznos da preusmerite jer ga ocigledno imate cim je Trinkijeri odbio tu milostinju od 500 k za godinu dana.

          Drugo, tvrdili ste da ste peti po budzetu u ABa ligi bili prosle sezone, kako komentarisite to da vam dolazi najbolji igrac iz ekipe koja ima veci budzet od vaseg,svakako imao vecu platu od vaseg playa koji je otisao tako sto je platio da pobegne, i zasto covek pri cistoj svesti napusta klub koji je bogatiji od buduceg ga igra istu ligu i to za upola manje para nego prosle sezone jer vam je budzet duplo manji po pisanju dobro obavestenih navijaca forumasa KKP?
          I kako to da svuda spinuju da ce im ukupan budzet biti oko 3 miliona a dovodi se najbolji play lige jer po pisanju komsija Wolden je losiji od CDM a nikako mi onda nema logike da Wolden je skuplji kada postane nas clan, a pri tom je losiji igrac i iz kojih para su produzeni ugovori Paige (3 godina) Jaramazu, Zagorcu, Mozliju, Jankovicu, Trifunovicu 4 godine .

          Hvala unapred
          Kodi navija za Partizan od malena i rešio je zbog toga da igra za slavu, BUS plus klopu i stan...tričavih 500/600 evrića na mesečnom nivou.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Cooperu Tegi brate, hoćemo na ručak kod Matijaša, častim za Pangosa?


            Sent from my iPhone using... using my brain cells

            Comment


            • ali preko 14 miliona evra budžet, to mnogo i za fudbal.

              i cigani se i dalje više raduju odlasku Trinkijerija.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Ma nije 14 miliona, da budemo iskreni...u nezvaničnom razgovoru sa jednom osobom bliskoj Ćokiju dobio sam info da je budžet 24 miliona evra uz dogovor da vlada obezbeđuje čarter letove do destinacija koje nemaju direktnu vezu sa BG.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Krece nova desetogodisnja dominacija Zvezde. Dace bog i A licenca naredne godine na cemu se uveliko radi. Postali smo dominantni to je svima jasno. Igraci placaju obestecenje Partizanu da predju kod nas. Nudi nam se Gordic, Mekintajer kacio grb Zvezde na insagram ali je procenjeno da prvo mora na kaljenje godinu dana.
                  Zvezda-Srbija jasno svima je

                  Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Imamo budzet 30M i imacemo takav budzet narednih 25 godina. Eto, sad mozes da kukas nad sudbom kletom do mile volje.
                    A moze ovo i da objavi u onoj super gledanoj emisiji sto ima. Bilo je i ludjih stvari tamo

                    Comment


                    • Budzet bi trebao da im je manji za nekih 10-20% u odnosu na proslu sezonu zbog devalvacije novca tokom korone krize.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Mene samo zanima jedna stvar da mi odgovore ovi iz KKP posto znaju sve:

                        Trinkiju je po ugovoru trebalo da pripadne 550 k, Ostoja mu nudio smanjenje na 500 k, on je odbio i otisao u Bayern

                        Znaci KKP ima u svom budzetu 500 k za plate prvog trenera, posto Scepa ili bilo koji drugi koji vam se nudi nije u tom rangu gde cete ovaj iznos da preusmerite jer ga ocigledno imate cim je Trinkijeri odbio tu milostinju od 500 k za godinu dana.

                        Drugo, tvrdili ste da ste peti po budzetu u ABa ligi bili prosle sezone, kako komentarisite to da vam dolazi najbolji igrac iz ekipe koja ima veci budzet od vaseg,svakako imao vecu platu od vaseg playa koji je otisao tako sto je platio da pobegne, i zasto covek pri cistoj svesti napusta klub koji je bogatiji od buduceg ga igra istu ligu i to za upola manje para nego prosle sezone jer vam je budzet duplo manji po pisanju dobro obavestenih navijaca forumasa KKP?
                        I kako to da svuda spinuju da ce im ukupan budzet biti oko 3 miliona a dovodi se najbolji play lige jer po pisanju komsija Wolden je losiji od CDM a nikako mi onda nema logike da Wolden je skuplji kada postane nas clan, a pri tom je losiji igrac i iz kojih para su produzeni ugovori Paige (3 godina) Jaramazu, Zagorcu, Mozliju, Jankovicu, Trifunovicu 4 godine .

                        Hvala unapred
                        Nije ni ovo najcudnije. Meni je recimo jos neverovatnija situacija da ni jedan drugi klub nije skuplje platio njihovog igraca od njih. Zamisli da je KKCZ bila najbolji klub u EL do prekida takmicenja. Koliko bi mi mogli igraca da zadrzimo??
                        Seti se samo situacije kada smo bili 8-mi u EL. Bukvalno su otisli svi igraci osim Lazica. Bukvalno. Cak i za jednog Mitrovica koji je pola sezone bio povredjen nismo mogli da dobacimo bar do pola njegovog novog ugovora.

                        Kako je moguce da ni jedan drugi klub nema vise novca da ponudi njihovim igracima od njih?

                        Doduse ni ti ni ja necemo dobiti odgovore na ova sasvim jednostavna pitanja. Logicki je nemoguce objasniti bez otkrivanja stvarnog budzeta....

                        Comment


                        • Bara se isušuje, krokodili se počinju međusobno jesti...
                          Kokice i zatamnite svjetla...

                          Comment


                          • Okrenite RTS1, idu Povratak otpisanih.

                            Epizoda - Zlato.

                            Comment


                            • Covic je nuspojava. Zbog Danilovica i Duska Vujosevica. Morali smo vecim govnetom da pobedimo vasa govna. Ne mozes lepo sa govnom. Ne ide.
                              Last edited by Storm; 01-07-20, 10:39.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Krece nova desetogodisnja dominacija Zvezde. Dace bog i A licenca naredne godine na cemu se uveliko radi. Postali smo dominantni to je svima jasno. Igraci placaju obestecenje Partizanu da predju kod nas. Nudi nam se Gordic, Mekintajer kacio grb Zvezde na insagram ali je procenjeno da prvo mora na kaljenje godinu dana.
                                Zvezda-Srbija jasno svima je

                                Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                                Gde si bre Lazo, nema te ko sezonskog gripa...pa se onda javiš. Daće bog i prvorođeni da se desi tim redosledom kao što si naveo.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X