Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad vec postajes slican kao i on. I pored ove tvoje statistike meni je jasno sto je trajno banovan. Ako te vec interesuje sve to raspravi sa moderatorom na PM pa se izdopisujte, nema potrebe i ti da djubris.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Sad vec postajes slican kao i on. I pored ove tvoje statistike meni je jasno sto je trajno banovan. Ako te vec interesuje sve to raspravi sa moderatorom na PM pa se izdopisujte, nema potrebe i ti da djubris.
      Cuo si sta je covek rekao, ako ti je do moderisanja prijavi se. Inace me zaobidji sa svojim komentarima u kome odredjujes ili zabranjujes gde ce ko da pise.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by magnetius View Post
        Ako ti je do moderisanja prijavi se. Inace me zaobidji sa svojim komentarima u kome odredjujes ili zabranjujes gde ce ko da pise.
        Ne odredjujem niti zabranjujem nista, nego samo kao korisnik citiram i tumacim sta pise u pravilima....sto se ostalog tice u pravu si, iskljucujem se iz diskusije.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Ne odredjujem niti zabranjujem nista, nego samo kao korisnik citiram i tumacim sta pise u pravilima....sto se ostalog tice u pravu si, iskljucujem se iz diskusije.
          Originally posted by mmajstor View Post
          Sad vec postajes slican kao i on. I pored ove tvoje statistike meni je jasno sto je trajno banovan. Ako te vec interesuje sve to raspravi sa moderatorom na PM pa se izdopisujte, nema potrebe i ti da djubris.
          Jedno je da citiras pravila i imas misljenje da je DG zasluzio trajan ban, sasvim drugo je tvoja zelja da zaustavis svaku raspravu o moderaciji. Zasto se na ovoj temi raspravlja o odlukama moderatora je greska moderatora koji nije prebacio postove na odredjenu temu za to. Bas cu sad posle 5 strana rasprave da idem na drugu temu i nastavljam tamo gde nema nijedan noviji post.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • magnetiuse tj. canariane - na pitanje zasto dekkard nije banovan trajno, a sto bez prestanka trazis, ti je vec odavno odgovoreno. Dekkard je kaznjavan kad je bilo osnova za to, a tvoje stalkovanje istog nece promeniti nista sto se toga tice. Zato, ako zelis da pises o kosarci - pisi o kosarci, a ne o dekkardu. Kriiterijum je isti za sve.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Preteran je ban Dubioznom. Nije trebao biti trajni.
              Obzirom kakav je Kronos moderator ako bi trazili slicnog sa nase strane trebao bi Dekkard biti moderator.
              Mada sam ja vise da mi sa nase strane nadjemo nekog ozbiljnijeg. Idealno bi bilo da se Ganac opet aktivira. On je jedini stvarno bio moderator(svaka cast Bogiju i Kronosu ali njih dvojica su navijaci, nisu moderatori)

              Neki drugi esalon moderatora bi mozda bili Dubiozni i cannarian. Mada za njih dvojicu ne znamo unapred kakvi bi bili. Deluju kao osobe koje bi se drzale pravilnika. Deluje mi da bi mozda bili i prestrogi. Mada posao moderatora nije lak i treba dosta fleksibilnosti i ljudskih vestina inace i bez zezanja niko ovde nece ostati da pise.

              Comment


              • Nije goblin zasluzio trajni.. Korektan forumas.

                Ban je bio bez upozorenja... Mislim da je samo jednom banovan zbog ometanja mpderacije, i iznenada trajni.. Apsolutno nezasluzeno. Nije bilo ni vredjanja, ni neprikladnih komentara, nicega sto bi se moglo okatakzerisati za ban..
                Moram reci da sam veoma, veoma razocaran. Nas ruzan osecaj kad takav forumas popije trajni.. Ajde da je on neki jebivetar koji pise gluposti i zagadjuje forum, nego ozbiljam forumas..
                Nadam se da ce Kronos prepraviti sa trajnog na vremenski.

                Comment


                • Evo kandidature za moda i od mene, kad svi beze od nje.

                  Comment


                  • Ajde posto se Manny kandidovao da se napravi neka anketa na kosarkaskom pdf-u i da se glasa.
                    Evo, ja prvi dizem ruku.
                    Pre svega jako korektan i nepristrasan forumas, a uz to mozda i najstrucniji forumas ove igre pod obrucima.
                    Napraviti anketu sa njim i jos nekim ljudima koji su izrazili zelju.
                    Posteno.

                    Comment


                    • I ja bih glasao za Manua ako dodje do toga, sjajan forumas koji poznaje kosarku, takodje jedan od onih retki koji su bili za Gosa pre Rocestija a i covek je korektan bez istorije banovanja tako da uz Kronosa moze on da bude.

                      Comment


                      • Originally posted by magnetius View Post
                        Sta fali promeni?



                        Tema je moderacija, ako pise na drugim temama to je prekrsaj. Moderator ga upozorava da vise nece da mu prebacuje post, ako on nastavi banuje ga.



                        Ok, stalno banovan, da vidimo sta kazu brojke:

                        Sa kosarkaskog podforuma, banovi:

                        Mrkela i dekkard po 15 dana
                        dekkard, 10 dana
                        canarian, 15 dana
                        Jimi22, 30 dana
                        Jimi22, 15 dana,
                        Dubiozni goblin, 15 dana
                        canarian, 15 dana
                        Ica i pancev, 10 dana
                        pancev, 15 dana
                        dekkard, 30 dana
                        dubiozni goblin, 15 dana
                        Jimi22 - 30 dana
                        kendrik - 30 dana
                        dekkard - 1 dan
                        mark it zero - 5 dana
                        Uros - 30 dana
                        Mrkela - 7 dana
                        Dubiozni goblin - 10 dana
                        Jimi22 - 14 dana
                        Jimi22 - 3 dana

                        Sve u svemu, u 2018. godini:

                        Jimi22 - 5 banova i 92 dana u banovini.
                        dekkard - 4 bana i 56 dana.
                        Dubizni goblin - 3 bana i 40 dana ukupno.

                        Zasto je Dubiozni goblin zasluzio trajan ban? Samo zato sto je komentarisao rad moderacije?
                        Bio si banovan vise od mesec dana i hteo bi da budes moderator, mislis li da je to ok po tebi? Onako realno pre ne znam Laze, Manua i jos nekoliko forumasa.

                        Comment


                        • Originally posted by magnetius View Post
                          Kada je poslednji put neko na ovom forumu bio trajno banovan. Pitam jer vodim statistiku.
                          Ako ne racunas duple naloge (a njih bi svakako bilo glupo racunati), onda koliko se ja secam Big Nole - jedan lik koji je Federeru i njegovim navijacima dupe pomerao. A bilo je to odavno, ima sigurno nekoliko godina.
                          Ako se neko drugi seca jos nekog primera neka napise.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            I ja bih glasao za Manua ako dodje do toga, sjajan forumas koji poznaje kosarku, takodje jedan od onih retki koji su bili za Gosa pre Rocestija a i covek je korektan bez istorije banovanja tako da uz Kronosa moze on da bude.
                            Bio sam i ja banovan da se razumemo. Ali ne zbog pristrasnosti i sl, nego klan Bjelica je malo divljao

                            Comment


                            • Originally posted by Guthrie View Post
                              Ajde posto se Manny kandidovao da se napravi neka anketa na kosarkaskom pdf-u i da se glasa.
                              Evo, ja prvi dizem ruku.
                              Pre svega jako korektan i nepristrasan forumas, a uz to mozda i najstrucniji forumas ove igre pod obrucima.
                              Napraviti anketu sa njim i jos nekim ljudima koji su izrazili zelju.
                              Posteno.
                              Ovo da se bold-uje. Da se ne uvredim

                              Plata?Uslovi (radno vreme, godisnji, da li se i koliko placa prekovremeno, rad vikendom, verski i drzavni praznici ). Pa da razmislim i ja o kandidaturi

                              I da, vec imam listu za odstrel

                              Comment


                              • Mislim da je politika ovog foruma (nisam 100% siguran, ali neka me isprave admini i moderatori) da moderator moze postati samo neko ko nikada nije banovan.
                                Po meni je to glupo pravilo, ali verujem da je vazece.
                                Javice se sigurno neko iz moderacije ili administracije da razjasni ovo.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X