Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tacno i nije losa ekipa na KKCZ. Ja nisam zalazio zbog mladjanog mu Losmija i njegovog mu brata od ujne.

    Sarac je l istina da cemo imati dosta kombo igraca? Negde sam procitao, da li RSB ili tako negde, kao dosta kombo igraca 1/2 i jedan cist kec. Da bi mogli da igraju zajedno svi oni i da se rotiraju...

    Comment


    • Kazu da cete ima ti budzet 15 miliona i da vam stizu jos 3 preskupa igraca.
      50 miliona za KKCZ i FKCZ, bruka, a narod gladan.
      Koliko Vucici nemaju srama.

      Comment


      • Ti bre Kuperu sanjas i onda nas ovde jebes sa svojim morama. Mani se corava posla.

        Comment


        • Originally posted by Cassius Clay View Post
          Tacno i nije losa ekipa na KKCZ. Ja nisam zalazio zbog mladjanog mu Losmija i njegovog mu brata od ujne.

          Sarac je l istina da cemo imati dosta kombo igraca? Negde sam procitao, da li RSB ili tako negde, kao dosta kombo igraca 1/2 i jedan cist kec. Da bi mogli da igraju zajedno svi oni i da se rotiraju...
          To mozemo da pisemo na KKCZ topicu, to je ideja trenera, da svi igraci "znaju" sa loptom ( ne vidim kako se Lazic tu uklapa ali ajde).Ne postoji vise cist kec , ono da je operisan od kosa i da samo dodaje. Takvih igraca je jako malo Moka SLavnic style.
          Ja se ne brinem da ce Sasa napraviti ekipu, Covic mu obecao dobar sastav u skladu sa finansijama, a sada vidim da kolega Cooper zna da cemo imati cak 15 miliona budzet pa cemo se valjda nekako u tu cifru uklopiti.
          Oni vec imaju svojih problema, potrosilo se od prosle sezone, osvojili su sve sto su mogli, cak su i u FK klubu bili vrlo uspesni i takodje osvojili sve sto se moglo pa sa punim pravom mogu pred gazdu da traze jos veci budzet, ne znam zasto kuknjava na nas budzet kad vrhovni to ravnopravno rasporedjuje bez obzira sto nase dve sekcije igraju za rang veca evropska takmicenja.

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            a narod gladan.
            Ma nije gladan.

            Krkalo se pogotovo za vreme vanrednog stanja.

            Svako je dodao par kilograma.

            Comment


            • PAR????
              Kako ste uspeli da prodjete samo sa par kilograma???
              Bili na dijeti?

              Comment


              • Originally posted by Ivan9 View Post
                PAR????
                Kako ste uspeli da prodjete samo sa par kilograma???
                Bili na dijeti?

                Comment


                • Originally posted by Cooper View Post
                  Kazu da cete ima ti budzet 15 miliona i da vam stizu jos 3 preskupa igraca.
                  50 miliona za KKCZ i FKCZ, bruka, a narod gladan.
                  Koliko Vucici nemaju srama.
                  Kad je teško tu je Cooper da ohrabri cigane.

                  Posle dva solidna el igrača, Rita, Radanova... tu je Cooper da nas ohrabri sa bar tri bombe

                  Hvala Cooperu [emoji112][emoji112][emoji112]

                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Ma Radanov nece biti ni u 12, a kao supertalenat u 5. godini ugovora kosta skuplje od vecine EC igraca.
                    Upropastili ste momka, ali neka se bar obezbedio finansijski.

                    Ali ima se, moze se.

                    Comment


                    • Originally posted by Cooper View Post
                      Ma Radanov nece biti ni u 12, a kao supertalenat u 5. godini ugovora kosta skuplje od vecine EC igraca.
                      Upropastili ste momka, ali neka se bar obezbedio finansijski.

                      Ali ima se, moze se.
                      Meni se "javlja" da će Aleksa konačno dobiti pravu šansu i naravno da će je iskoristiti...

                      Ima puno kvaliteta a i odoleo je "pohvalama" iz komšijskog tabora





                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Ma Radanov nece biti ni u 12, a kao supertalenat u 5. godini ugovora kosta skuplje od vecine EC igraca.
                        Upropastili ste momka, ali neka se bar obezbedio finansijski.

                        Ali ima se, moze se.
                        A vi ste Pecarskog strpljivo sacekali, pa mora u nasem razvojnom timu da se razvija.

                        Comment


                        • Mislim da je Kuper ljut jer je Radanov odbio da pređe kod njih i to za veći ugovor nego kod nas.

                          Comment


                          • Kuper je ljut zato sto ih demontiramo u kosarci od jbs mi sve ako mogu da se setim, ali rekao bih 2014godine, davno je to bilo.

                            Znam da ga boli i mogu reci da sam sretan sa tim. Da potraje jos toliko, lepo ga je videti ovdei samo nek pise. Pomracenje uma je njegov rejon
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ja bih bio ljut da mi Vucic kupuje titule i maze oci, ovako mi je svaka sportska pobeda Partizana vrednija jer je zaradjena na terenu, a ne van njega.

                              Comment


                              • Originally posted by Cooper View Post
                                Ja bih bio ljut da mi Vucic kupuje titule i maze oci, ovako mi je svaka sportska pobeda Partizana vrednija jer je zaradjena na terenu, a ne van njega.
                                20200625_130145.jpg
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X