Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni vise lici na Zlocmija.

    Comment


    • Остоја Ђордију:
      "И нудим ти се ја, нудим ал ти ме одбијаш"

      Comment


      • Originally posted by Triple View Post
        Остоја Ђордију:
        "И нудим ти се ја, нудим ал ти ме одбијаш"
        U tom slucaju, jebi se i igraj sa amaterima kojima je jedini kvalitet novcanik, a od sporta nista.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          U tom slucaju, jebi se i igraj sa amaterima kojima je jedini kvalitet novcanik, a od sporta nista.
          Што би реко Тифа ДОБРОДОШАО У 21. ВЕК

          Comment


          • Ne lozite se da bilo ko hoce Woldena da uzme.
            Sprdaju se cigani na twiteru u nedostatku drugih zanimacija u zivotu i nabacili i Woldena kao moguca bomba prelaznog roka.

            Niti ce ko da plati za njega obestecenje niti je u bilo kakvim planovima KKCZ.Nama na playu treba igrac EL kvaliteta, a EC playeva ima koliko hoces.

            Lepo je da pisite kao da ga neko zeli posto vidimo da nijedan igrac iz vase sampionske ekipe nije jos uvek angazovan od bilo koje El ekipe pa tako ni Woldenu ta stavka o izlazu za EL ekipe ce biti samo jos jedno slovo na papiru.

            Comment


            • Šarac i sam znaš da je ovo istina

              Comment


              • Šarac pa čoveče. Sumnjaš da se otimaju EL ekipe oko pleja koji u nikad jacoj ABA ima 1,8 asistencija i 1,4 izgubljene lopte sa vise od 21min u igri. Nadjemo jos jednog ovakvog i taman imamo za 3 asistencije po utakmici.

                Comment


                • Ja bih se na vasem mestu pokrio usima da toliko masim u "insajderisanju".
                  Realno, moje pisanje ima dosta vecu tezinu, bar ispadne tacno pola.
                  Vi jedva dobacite do informacije za prodaju karata ili oko plana putovanja.
                  Transferi su vam airball.

                  Videcemo sta ce biti sa Korijem.
                  Pominje se i Zenit.
                  Samo da dodje taj jul...

                  Comment


                  • Pa brate ja bih pre Uskokovica koristio kao drugog pleja nego Voldena. Tabula raza od igraca.

                    Comment


                    • Originally posted by Cooper View Post
                      Ja bih se na vasem mestu pokrio usima da toliko masim u "insajderisanju".
                      Realno, moje pisanje ima dosta vecu tezinu, bar ispadne tacno pola.
                      Vi jedva dobacite do informacije za prodaju karata ili oko plana putovanja.
                      Transferi su vam airball.

                      Videcemo sta ce biti sa Korijem.
                      Pominje se i Zenit.
                      Samo da dodje taj jul...
                      Druze ti svoje insajd informacije su prosuo kod plate Trinkijerija,

                      220 k za godinu dana si tvrdio da ima a da ostatak strucnog staba svi zajedno na gomili imaju u zbiru 7.000 eur.
                      Ne znam da li postujes rad i zasluge vaseg gurua DW ali covek koji se u sve razume na ovom svetu je sam rekao da Trinki ima prekok 550 k godisnje. Uostalom imas kod Zeksa tu izjavu ili ces reci da je to zajebancija.

                      Bolje se raspitaj zasto Ostoja kuka kako je potrosio 10 miliona za jednu godinu za dzabe.

                      U nadi da cete uzeti sigurno pola miliona za Korija budi mi pozdravljen.

                      Comment


                      • Kod nas se zna svaki ugovor u cent, nemamo centrale da spinuju.

                        Navijači su nam najveći sponzori i zato će biti jako teško da zatvorimo budžet za ovu sezonu.

                        Vidite i sami da smo skupe igrače najurili, a da se povezuju sa nama jeftini kao Kori, Markus, Tomas...

                        Comment


                        • Zašto se ne prebacuju i spinovi sa kkcz topika koje nemaju veze sa temom?

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            @LosmiSK

                            Ti ako nisi prepoznao u mom upisu cistu sprdnju ja stvarno tebi ne mogu pomoci.
                            Zabole me uvo odakle ce klub da nadje pare, ako ce da gostuje svaki dan na bilo kojoj Tv i time da obezbedi budzet sto se mene tice moze odmah i u Zadrugu da udje.Sa Kinezima je dogovorio pravljenje kosmickog broda i dobicemo procenat od toga jer je Covic i idejni tvorac ovog robota EME. Sa Rusima je u dilu oko izgradnje juznog toka, i tu imamo %, a sa Montgomerijom ima posebne odnose pa otuda ove amere dobijamo ispod cene.
                            Ja ne vidim tvoje opterecenje sa time kako i koliko cemo mi platiti igraca, onda se ljutis kada kada ti kazem da si produzena ruka Tegija i opterecenost budzetom. Sta tebe licno kosta i opterecuje iznos para koje KK trosi na dovodjenje igraca.
                            Sto se mene tice moze svaki igrac da kosta po miliona eur mesecno, moje je da kupim tu jednu sezonsku, i da deci kada zele da idu kupim kartu. Toliko mene opterecuje klub na godisnjem nivou, ali ako si toliko socijal demokrata i toliki borac za socijalnu pravdu pa druze imao si 23 partije ove godine na izborima, sto se nisi prijavio i izborio za svoj program da drzava ne finansira vise sport u Srbiji i da se uloze pare u nesto pametnije ali me se otkaci vise sa javnim prozivkama pogotovo ovde,a na twiteru me pitas tajno sta se desava.

                            Zajebi me vise, ovo mesto je za zajebanciju a niciji zivot ovde ne zavisi od toga da li ce KKCZ da potrosi 1 ili 100 miliona eur ove godine.


                            @za ostale forumase,

                            Zaobidjite me sa pp pitanjima, imate LOSMISK on i ovako i onako sve zna pa se sa njim konsultujte a ja svakako iskreno nista ne znam .
                            Cekamo pocetak lige pa se vidimo u Pioniru/Areni ako dozvole publiku, ako ne bice ovde navijanja.
                            Divim se tvojim zivcima da na svaku njegovu glupost odgovaras. Ajde da ga nisi 100x demantovao za skoro sve sto je lagao. Ne znam odakle ti snaga.
                            Covjek je pola foruma protjerao.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Odgovorio sam vec nasem drugu koji se brine za budzet Srbije i penzionere i odakle nam pare.

                              Posto nismo zavrsili proslu godinu, nismo ni potrosili sve pare zbog racionalnog poslovanja, 7000 sezonskih, ko zna koliko majica, solja i upalljaca, onda je El donela odluku da samo 80 % od ugovora smo u obavezi da isplatimo igracima.

                              Ovi novi igraci su videli kako nam najbolji igraci prave duplo bolje ugovore , onda im nasa finansijska ponuda nije primarna ako znaju da ce od nas da se naplate puta tri sledece godine u ovo vreme, domaci igraci isto tako su spustili svoje uslove i prihvatili smanjenja, nova vlada isto tako gleda sa velikim optimizmom na predstojecu sezonu posto cemo biti jedina drzava u Evropi sa pozitivnim BDPom i zasto da ne plasiraju visak sredstava u najbolji sportski projekat za koje navija preko 65 % Srbije - minus par forumasa odavde.

                              Stariji brat je nas navijac a njegov mladji je simpatizer komsija zajedno sa kumovima.

                              Nemoj da se pecas na komsijske spinove da su igraci koji dolaze ne znam koliko skupi, bice nam budzet manji od prosle sezone ali bolje rasporedjen.
                              Ma neki nasi to pricaju. Mladji je fanatican navijac FkCZ, a znam za KK Partizan vec 2-3 godine da gura. To je ta Novak Nedic linija, clan FKCZ i duhovni vodja KKP

                              https://twitter.com/GIGANTESbasket/s...05199538950144

                              Dobar

                              Hahahah "Covjek je pola foruma protjerao." Proterao je i vise. Treba ga ubaciti u SNS da objasnjava Vucicu i Andreju koliko trose, isclanice se obojica iz SNS-a.To je jedini spas za Srbiju.
                              Last edited by Cassius Clay; 25-06-20, 09:04.

                              Comment


                              • LosmiSK je crni gavran zloslutnik, ali da je proterao bilo koga, jbm li ga. Koji si bre kurac od coveka kad moze da te protera LosmiSK i njegov brat od ujne Dekkard?

                                Comment

                                Working...
                                X