Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa kad im je sekač pošumio ćelu....pa onda nemaju izbor

    Comment


    • Cestitke komsije, sada imate najskupljeg trenera u istoriji ABA.

      Comment


      • Originally posted by Cooper View Post
        Cestitke komsije, sada imate najskupljeg trenera u istoriji ABA.
        sačekajmo cifre,mada po tebi je i Šakota verovatno plaćeniji od Trinkija skromnog i sirotog!
        Normalna je stvar da su nam igrači najskuplji i trener najskuplji. . . mi smo El ekipa!

        Comment


        • Originally posted by Cooper View Post
          Cestitke komsije, sada imate najskupljeg trenera u istoriji ABA.
          Koji je platio obeštećenje klubu iz koga dolazi iz svog džepa...a što se tiče kinte, pa videćemo koliko će vas ZVEZDAn koštati i koliko Trinki kojem dugujete 5 plata po rumorima.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Posto vidim da si pun "rumora", mogao bi nekada da ostavis neki izvor. Ovako deluje bas neozbiljno, odlazi nam trener, dugujemo mu 5 plata, cini se da bas dosta znas, pa da budemo i mi obavesteniji.

            Ovako moram da pomislim da je to tvoja masta.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • nije ovo detektor lazi nego forum,sve informacije uzimaj sa rezervom. . .

              Comment


              • Originally posted by 1 3 1 2 View Post
                Posto vidim da si pun "rumora", mogao bi nekada da ostavis neki izvor. Ovako deluje bas neozbiljno, odlazi nam trener, dugujemo mu 5 plata, cini se da bas dosta znas, pa da budemo i mi obavesteniji.

                Ovako moram da pomislim da je to tvoja masta.

                123, ovaj 1312 nemo se ljutiš, ovo je ipak zona gdi je dozvoljeno rumore postavljati.... a za proveru imaš twiter.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Pa neki zdrav razum nalaze da smo Sasu platili bar 650.000 ako je Trinkijeri na 550.000. Plus samo otkupili njegov ugovor za 250.000 od ukrajinca. Sto je kad se pogleda sasvim logicno da je zacepio toliko, jer je izgubio Krim pa sad mora to da nadoknadi materijalno.
                  Znaci da sumiramo nas Obradovic kosta 900.000 a jos nije ni sleteo u BGD. Najgore je sto je trazio sam da bira strucni stab i srecom samo deo igraca tako da i tu ocekujem milionske troskove.
                  1,5 miliona za strucni stab plus smo isplatili Gista za celu sezonu jos 500-600.000. Potrosili smo 2 miliona a nije jos ni pocela sezona. Sreca pa nam prodaja majci ide dobro jer nam je drzava kao maceha. Onu crkavicu sto nam da(ne sme manje od sramote) mi jos vise vratimo u budzet placajuci porez na ovako visoke ugovore.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post

                    123, ovaj 1312 nemo se ljutiš, ovo je ipak zona gdi je dozvoljeno rumore postavljati.... a za proveru imaš twiter.
                    Ne ljutim se, nego bih samo da proverim koliko je to istinito, ali deluje bas neozbiljno kao sto rekoh.

                    Originally posted by čović19 View Post
                    nije ovo detektor lazi nego forum,sve informacije uzimaj sa rezervom. . .
                    ajde? forum kazes?
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Koji je platio obeštećenje klubu iz koga dolazi iz svog džepa...a što se tiče kinte, pa videćemo koliko će vas ZVEZDAn koštati i koliko Trinki kojem dugujete 5 plata po rumorima.
                      Komso, firme potrazuju na APR, a kosarkasi na BAT.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Markane kao da je bitno kolika je kome plata, da li mi lagali ili ne, vi uvek lažete. Tako da mu se na isto svede

                        Comment


                        • Gde sam ja pomenuo visinu plate?

                          Samo me zanima da li stvarno dugujemo Trinkiju 5 plata, nevezano kolike su. Vrlo moguce.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            Cestitke komsije, sada imate najskupljeg trenera u istoriji ABA.
                            Još da gepekujemo sudije i ima da zaličimo na vas iz sredine prve decenije 21. veka.

                            Sila Boga ne moli. Kako ste se silili, tako ste prošli. Niži sns aparatčik vas loži svake godine s Novakom Nedićem koji se učlani u FKCZ i ide da navija.

                            Gasssiiiii

                            Stvarno, bilo bi mi krivo da vi partizani niste zaslužili ali ovo je školski primer karme.

                            Markane ja mislio pričaš o Saši. Trinkijeri Dule je rekao da je 550k po sezoni mislim

                            Comment


                            • Dejan Radonjic, Misko i Ostoja vidjeni na Ostojinom auto placu.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Dejan Radonjic, Misko i Ostoja vidjeni na Ostojinom auto placu.
                                Seku neku bembaru?
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X