Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    To sto se to koristi, uglavnom, za medjusobna prepucavanja i kukanje za "banovanjem ovog ili onog zato sto svi znamo kako pise po drugim forumima" vise govori o vasoj nesposobnosti da vodite dijalog na normalan nacin - putem argumenata, a ne putem predrasuda i svrstavanja samih sebe u nekakve rovove, narocito navijaci KKCZ. Vi pisete postove, ne ja, i "diskusija" je vasih ruku delo.[emoji3]
    Tebi je očigledno nemoguće objasniti da si ti taj koji diktira pravila i smer kojim ce forum ici. Menjajmo raju, to je lakse. Samo ima jedna caka, dosta dobre raje dodje, a zatim i ode odavde jos brze kada vidi ovaj brlog.
    Mozda ce ti sad biti jasno zasto te je nekoliko forumasa uporedilo sa Vucicem I zasto sam i sam ubedjen da ti je isti taj visoko na lestvici pametnih i uspesnih ljudi u Srbiji, da si mladji pa i da napišem na lestvici idola.

    Dodje vlast i kaze "ko vam je kriv, vi ste govna koja ne znaju da se ponašaju". A jeres je, majku mu, sto je toj istoj vlasti, na koliko god mikronivou pričali, prvi zadatak da usmerava i rukovodi, da pravi mesto boljim.

    Ostala puka provociranja, merenje patke i sviranje kurcu po temama. Ali za to su krivi oni koji to rade, a ne oni koji to dozvoljavaju. Nikako oni koji su forumu svojim izgradili reputaciju klinacke birtije gde se posle jednog piva bije izvrsnim argumentima direktno u celo.

    Svakako.

    Ne dobacujes, Kronose. Jebi ga, ne dobacujes.

    Comment


    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
      Tebi je očigledno nemoguće objasniti da si ti taj koji diktira pravila i smer kojim ce forum ici. Menjajmo raju, to je lakse. Samo ima jedna caka, dosta dobre raje dodje, a zatim i ode odavde jos brze kada vidi ovaj brlog.
      Mozda ce ti sad biti jasno zasto te je nekoliko forumasa uporedilo sa Vucicem I zasto sam i sam ubedjen da ti je isti taj visoko na lestvici pametnih i uspesnih ljudi u Srbiji, da si mladji pa i da napišem na lestvici idola.

      Dodje vlast i kaze "ko vam je kriv, vi ste govna koja ne znaju da se ponašaju". A jeres je, majku mu, sto je toj istoj vlasti, na koliko god mikronivou pričali, prvi zadatak da usmerava i rukovodi, da pravi mesto boljim.

      Ostala puka provociranja, merenje patke i sviranje kurcu po temama. Ali za to su krivi oni koji to rade, a ne oni koji to dozvoljavaju. Nikako oni koji su forumu svojim izgradili reputaciju klinacke birtije gde se posle jednog piva bije izvrsnim argumentima direktno u celo.

      Svakako.

      Ne dobacujes, Kronose. Jebi ga, ne dobacujes.
      Ne dobacujes ti, Gobline, jer ti u tvrdu glavu ne ulazi to da svako ima pravo da iskaze svoje misljenje, makar bilo bilo i pogresno i da ga niko ne proganja zbog toga. Imas pravo da kazes svoje i ti, i Valter, i Dekkard, i Panchev, i Bounty.... i sem u slucaju extremnog sovinizma ili preteranog vredjanja sagovornika niko im to nece osporiti. Imaju pravo da pisu forumasi navijaci bilo kog kluba na bilo kojoj temi, a ne samo forumasi koji navijaju za KKCZ smatraju da je ispravno tu i tamo pljucnuti po KKP , Buducnosti i ostalim timovima.
      Ako ti se ne svidja sloboda svih da pisu, vec zahtevas da pise samo jedna grupa forumasa - eno vam RSB, Juzni Front... pa se tamo tetosite uzajamno, i tvrdokorni Grobari i pravoverni Cigani.
      Ovde i semenkari svih boja imaju pravo glasa.

      Ako ti se ne svidja to
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Odustajem. Nesto te ograničava da shvatis moju poentu, ali to je tvoj problem. Za ovaj PDF si ti odgovoran, jedino. Nista ti vise neću reci jer očigledno ne dopire gde treba.

        Ps. Pretpostavljam da znas za onu staru o osobama koje bez argumenata pokušavaju da prišiju nekome određenu crtu. Ili onu o lopovu i "drz'te lopova".

        Previse su tebi RSB i ostala gamad od foruma u glavi.

        Comment


        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
          Odustajem. Nesto te ograničava da shvatis moju poentu, ali to je tvoj problem. Za ovaj PDF si ti odgovoran, jedino. Nista ti vise neću reci jer očigledno ne dopire gde treba.

          Ps. Pretpostavljam da znas za onu staru o osobama koje bez argumenata pokušavaju da prišiju nekome određenu crtu. Ili onu o lopovu i "drz'te lopova".

          Previse su tebi RSB i ostala gamad od foruma u glavi.
          I suvise Vucic cuci duboko u tebi da bi shvatio koncept slobode misli.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            I suvise Vucic cuci duboko u tebi da bi shvatio koncept slobode misli.
            Za tebe je sloboda misli reci da ce predsednik KKCZV udariti u neciji kurac zbog svoje visine?
            Ma daj bre koronose, ti si bolestan covek.

            Comment


            • Originally posted by Guthrie View Post
              Za tebe je sloboda misli reci da ce predsednik KKCZV udariti u neciji kurac zbog svoje visine?
              Ma daj bre koronose, ti si bolestan covek.
              Sudeci po saopstenjima koje isti taj Predsednik pise zadnjih dana - treba mu ozbiljna strucna pomoc.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                I suvise Vucic cuci duboko u tebi da bi shvatio koncept slobode misli.
                Lepo napišem da ne dobacujes, a ti nastavis sa ovakvim blamiranjima. Pretpostavljam da zato najcesce komuniciras gifovima. Elokventnost, funkcionalna pismenost I mogucnost ravnopravnog ucestvovanja u diskusiji prosto izbijaju iz tebe.

                Comment


                • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                  Lepo napišem da ne dobacujes, a ti nastavis sa ovakvim blamiranjima. Pretpostavljam da zato najcesce komuniciras gifovima. Elokventnost, funkcionalna pismenost I mogucnost ravnopravnog ucestvovanja u diskusiji prosto izbijaju iz tebe.
                  Lepo sam ti napisao, jos na pocetku ove tvoje "borbe" koja se svodi na non-stop klinacko kmecanje "banuj ovoga, banuj onoga, buhuhu..." - ovde svi imaju pravo da iznesu misljenje na svoj nacin,. Ako ti se to ne svidja - sirok ti je internet, jarane.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Kronose, druze moj, postedi nas nemustih objasnjenja. Ovo nikuda ne vodi.

                    Kod forumasa koji imaju svoj integritet, znanje i stav, ova tvoja objasnjenja nikada nece proci. Jbg, (na srpskom), nismo slepi kod ociju.

                    Uzivajte vas 2-3 u vredjanju Crvene zvezde i navijaca iste.

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Lepo sam ti napisao, jos na pocetku ove tvoje "borbe" koja se svodi na non-stop klinacko kmecanje "banuj ovoga, banuj onoga, buhuhu..." - ovde svi imaju pravo da iznesu misljenje na svoj nacin,. Ako ti se to ne svidja - sirok ti je internet, jarane.
                      Nisam znao da si ti u mnozini. Moja borba je da neko tebe udalji sa mesta moderatora jer ne znas sta radis. A na moje argumente u principu nisi nijednom odgovorio. Da ne ponavljam prethodni komentar, mozes ga ponovo procitati. Iako vidim da ga neces razumeti, koliko god puta se vracao. Funkcionalna nepismenost at its finest.

                      Comment


                      • Kronose zasto se lepo ne ,,povuces,, sa funkcije moderatora i dokazes da ti to nije duhovna hrana.
                        Ovoliko ljudi je nezadovoljno time kako se ponasas i radis i red je da odustanes. Bar bi bilo ljudski.
                        Ne budi Alimpijevic[emoji51][emoji51]

                        Comment


                        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                          Nisam znao da si ti u mnozini. Moja borba je da neko tebe udalji sa mesta moderatora jer ne znas sta radis. A na moje argumente u principu nisi nijednom odgovorio. Da ne ponavljam prethodni komentar, mozes ga ponovo procitati. Iako vidim da ga neces razumeti, koliko god puta se vracao. Funkcionalna nepismenost at its finest.
                          Obzirom da ti je jedina uloga na ovom forumu ponavljanje istih floskula, a ne neki doprinos temama - trajan ban
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Kronose zasto se lepo ne ,,povuces,, sa funkcije moderatora i dokazes da ti to nije duhovna hrana.
                            Ovoliko ljudi je nezadovoljno time kako se ponasas i radis i red je da odustanes. Bar bi bilo ljudski.
                            Ne budi Alimpijevic[emoji51][emoji51]
                            Ko god je od forumasa pitan da li bi se prihvatio posla nakon povlacenja Ganca - svi su odbijali jer bi morali da donose i ovakve odluke. Najlakse je reci: e, ovo misljenje mi se ne svidja i trazim da se forumas banuje. Koliko je teskih reci ispisano medju forumasima i obrisano zarad "mira u kuci" zna i Ganac vrlo dobro jer se islo na to da se ne banuje za svaku sitnicu, a tek koliko su stizale prijave na PM u kojima se to isto trazilo da ne pricam. Da ste skloni preterivanju - skloni ste i vise volite da se medjusobno svadjate nego `leba da jedete. Da se za sve to kaznjavalo, do sada bi ostalo mozda 5-6 forumasa da pisu, jer bi ostali zbog visestrukog ponavljanja istih gresaka odavno dosli do trajnog bana. KKCZ tema ti je najbolji primer: svadjate se oko Radonje, Alimpija, Covica, Bjelice... i to prenosite na licni nivo podjebavajuci jedni druge ko je veci strucnjak i ko je ciji svedok.
                            Pa, ljudi, do vas je, samo shvatite da ovde ima i navijaca drugih klubova kojima nije prijatno da im podcenjuju iste i da ih nazivaju "mafijaskim" i da ce se desiti da vam poneko nekad i uzvrati.
                            Ukoliko pretera, kao Kendrik onomad - bice odstranjen ekspresno, samo ocekujem i od vas, navijaca KKCZ malo pristojniju diskusiju sa vise uvazanja sagovornika i suprotstavljanje argumentima, a ne vredjanjem i omalovazavanjem. Da bi vas postovali - postujte i vi druge.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Ko god je od forumasa pitan da li bi se prihvatio posla nakon povlacenja Ganca - svi su odbijali jer bi morali da donose i ovakve odluke. Najlakse je reci: e, ovo misljenje mi se ne svidja i trazim da se forumas banuje. Koliko je teskih reci ispisano medju forumasima i obrisano zarad "mira u kuci" zna i Ganac vrlo dobro jer se islo na to da se ne banuje za svaku sitnicu, a tek koliko su stizale prijave na PM u kojima se to isto trazilo da ne pricam. Da ste skloni preterivanju - skloni ste i vise volite da se medjusobno svadjate nego `leba da jedete. Da se za sve to kaznjavalo, do sada bi ostalo mozda 5-6 forumasa da pisu, jer bi ostali zbog visestrukog ponavljanja istih gresaka odavno dosli do trajnog bana. KKCZ tema ti je najbolji primer: svadjate se oko Radonje, Alimpija, Covica, Bjelice... i to prenosite na licni nivo podjebavajuci jedni druge ko je veci strucnjak i ko je ciji svedok.
                              Pa, ljudi, do vas je, samo shvatite da ovde ima i navijaca drugih klubova kojima nije prijatno da im podcenjuju iste i da ih nazivaju "mafijaskim" i da ce se desiti da vam poneko nekad i uzvrati.
                              Ukoliko pretera, kao Kendrik onomad - bice odstranjen ekspresno, samo ocekujem i od vas, navijaca KKCZ malo pristojniju diskusiju sa vise uvazanja sagovornika i suprotstavljanje argumentima, a ne vredjanjem i omalovazavanjem. Da bi vas postovali - postujte i vi druge.
                              Koliko tebe boli ona stvar za ljude, bukvalno ih podjebavas.
                              Kome ovde smeta necije misljenje???
                              Pa dosao je onaj lik i poceo da vredja, a ti to dopustas, jos nama kazes da nam smeta njegovo misljenje.
                              Da li si realan jebote?
                              Mislim, ovakvim tvojim postupcima ti pravis cirkus od ovog foruma, koji pratim vise od godinu dana(kosarkaski pdf), i mnogo manje ljudi pise na kosarkaskim temam nego tada.
                              Mislim da bi bilo korektno da prihvatis Lazin predlog, pre svega ljudski.
                              95% ljudi koji pisu na kosarkaskim temama su nezadovoljni tvojim radom, a to se da videti kada se vratis na prethodne strane i na ovoj budalastini od teme i na ostalim.

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Obzirom da ti je jedina uloga na ovom forumu ponavljanje istih floskula, a ne neki doprinos temama - trajan ban
                                Evo i ovaj ban i to TRAJNI je pokazatelj da ti svaku kritiku prihvatas licno. Postupas vrlo cesto osvetnicki, po principu ,, sad ces da vidis sta ja mogu,, itd,itd.
                                Mislim da to nije u redu.
                                Jbt pa nisi ko politicari kojima das malo vlasti da bi mogao videti kakvi su.
                                Elem kako hoces. Ja sa ti dao drugarski predlog.

                                Comment

                                Working...
                                X