Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by forum1nick View Post
    A Slavnić i Divac od igrača.
    Mada nemojte reći ovom drugom jer se ljuti, a ko se ljuti...
    A realno i jeste sramota.

    Originally posted by Antona View Post
    Jbt pa ni KlS se nece igrati. Grobari imaju vise srece nego pameti
    Zvezda će od trofeja ove godine imati samo prsten bake Nebojšine, svadbeni.

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      A realno i jeste sramota.



      Zvezda će od trofeja ove godine imati samo prsten bake Nebojšine, svadbeni.
      Cim ovi iz suterena pust ventialciju, evo Chiwwi-a odmah...E, ali kao necete uzeti nista, jel se nista i ne igra....oni se hvale time i mole Boga da ovo potraje bar jos mesec dana
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Lošmice moram da ti priznam da mi je drago da si tu, baš sam lepo ustao, divno jutro.

        Partizana je samo korona zaustavila za 5/5.

        Comment


        • Vama korona traje od 2013-te.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Pa ono jes, Vučić i korona mu dodju isto.

            Comment


            • https://www.rts.rs/page/sport/sr/sto...-i-vucicu.html
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ženska ABA liga proglasila pobednika, prvog na tabeli.

                Samo još razmažene navijače Zvezde njihov vodja polako da pripremi na neminovnost i da im saopšti nekako da je ipak Partizan zaslužio da bude šampion.

                Comment


                • Vala nek zaključi i mušku ABA, ne mogu više da slušam Grobare oko sebe koliko su se napalili...valjda u ovoj propasti vide jedinu šansu, šta je ne znam.

                  Zaključi u pm, pa da svi lepo ko ljudi na leto idemo u Italiju na more kako dolikuje.

                  Comment


                  • Kladim se da do juče nisi ni znao da ženska ABA liga postoji.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Vala nek zaključi i mušku ABA, ne mogu više da slušam Grobare oko sebe koliko su se napalili...valjda u ovoj propasti vide jedinu šansu, šta je ne znam.

                      Zaključi u pm, pa da svi lepo ko ljudi na leto idemo u Italiju na more kako dolikuje.
                      Ovi grobari nek idu u Italiju, ja ću u Tursku. [emoji39]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ma bre izludeću, napalili se ljudi kao da život zavisi od toga, Italijani neće da završe Seriju A u fudbalu nastavljauju 3. maja a pocrkaše, Grobari napali da se završi ABA jedva nas ima 4o i kusur zaraženih. Završavalj da slave ljudi Koronu.

                        Comment


                        • Nisam Deki znao, iskreno.

                          Žao mi je samo EC, ali kapiram da će se odigrati neki F8 a Beograd će biti domaćin.

                          Tako da ćemo i to osvojiti, najverovatnije.

                          Ja idem u Grčku preko Severne Makedonije.

                          Comment


                          • Javlja N1 da neki ljudi izlaz iz podruma i kijaju na narod i kazu mora Korona da traje do Maja ljudi, moramo biti sampioni..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ja sam za to da im daju i EC. Samo da nastavim da živim ko čovek, udaviće me napesti, osetili šansu.

                              Comment


                              • Hahahah..

                                Nema veze vaš vodja je obezbedio dovoljan broj respiratora samo ne želi to da kaže javno jer nam onda Nemci neće dati još jer imamo dovoljno.

                                Tako da postoji šansa da se sve odigra ali pred publikom, tako da ste džabe likovali koroni onomad.

                                Comment

                                Working...
                                X