Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A jel' se sećate kad smo bili prvaci Evrope?
    Ili ste premladi?

    Za Dekija znam da se seća.

    Comment


    • Nismo mi toliko baš drčni na trofeje.

      Ne treba ni sve grabiti za sebe.

      Eto vam i trofej KLS-a.

      I to ću ga ja odneti Ostoji i baciti - na, evo kad ti toliko zinulo dupe.

      Toliko da se Partizan grabi nisam očekivao.

      Daj pa daj, još samo suze nedostaju.

      Comment


      • Ajaoooo..

        Rasplakaću se.
        Ajde neko da pomogne ugnjetavanoj Zvezdi.

        Pravda duradi nešto.

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          A znači to je najprevednije?

          A pare koje su svi timovi uložili to će Dekard da im vrati.

          Sva nacionalna prvenstva proglašavaju šampione po zatečenom stanju, i to je jedino pravedno.

          Vremenske mašine ne postoje. Da postoje, vratili bi smo se unazad, stavili u karantin prvog infekciranog koronom, virus bi bio zaustavljen u startu, ne bi bilo prekida i Partizan bi bio šampion, regularno.
          Ušat jesam ali Dambo nisam (odgovor na prethodni post bez želje da se vraćam na "setite se 2011" ili seti se pre 2011).

          Pare koje su timovi uložili sem Tedeskog su u glavnom državne pare, pare sponzora koj snosi rizik ulaganja ali ne i tvoje ili moje pare, Sezonci su svakako dobili dovoljan broj utakmica da gledaju tako da i oni nisu oštećeni (ako gledamo br domaćih odigranih utakmica i cene sezonske) a na gubitku su jer nisu gledali naj+značajniji deo sezone - plej of ali to potpada pod viša sila.
          Tu dolazimo pod jednu dilemu: Da li je opravdano dodeliti titulu na osnovu trenutnog stanja ili celu sezonu poništiti i učiniti situaciju kao status quo.
          Po čemu Partizan pretenduje da mu se dodeli titula kada su pretendenti na tu titulu i Budućnost i CZv i Mornar(CedOli), s kojim pravom njih uskratiti?
          Prednošću domaćeg terena? Nonsens.
          Uloženim sredstvima?
          I drugi su uložili pare, vreme, znoj kroz trening i utakmice.
          Rezultat trenutni?
          Da li on garantuje da bi na kraju takav rasspored i bio?
          Ukratko: Dobre šale nikad dosta a vlasnici ABA lige će odlučiti onako kako se dogovore.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Najpravednije bi bilo poništiti ABA ligu i ABA liga bi bila jedina u Evropi koja bi završila kao takva , zatim restartovati EL, da Zvezda opet odigra iako nije zaslužila, niti ima licencu, niti se kvalifikovala po važećim normama, i na kraju podeliti pljeskavice svim navijačima Zvezde.

            Gurmanske.
            Last edited by Chiwwi; 14-03-20, 10:27.

            Comment


            • Ne treba, a kako ste se to vi kvalifikovali? Polako, sacekajte bar kraj virusa, budite ljudi..ili bar jos dve nedelje.....nko bi pomislio da bi zeleli da se ovo stanje zadrzi malo duze..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Njima bi EL bila kao kad bi mi sad prešli u NBA, ne bi znali gde su se obreli... Nešto otprilike kao Futurina ekskurzija onomad.
                Zato je bolje za srpsku košarku da imamo dostojnog reprezenta, a to je samo Zvezda.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Mi smo se kvalifikovali tako što smo najbolja ekipa u oba takmičenja na dan prekida.

                  Za razliku od vas koji ste bili potonji u svakom takmičenju..

                  Naravno, mi ne znamo šta je EL, vi ćete da nam objasnite..

                  Do juče ste nas ubedjivali da je trokorak ok.

                  Comment


                  • Najpravednije bi bilo da se takmičenje nastavi sa publikom kad se uslovi stvore i ako se stvore.

                    Znam da bi vas moralne gromade to takodje rastužilo jer ste likovali kad je zbog korone prvobitno bila doneta odluka o igranju bez publike, da sećamo se

                    Ali ako se ne obezbede uslovi onda je najpravednije proglasiti Partizana za šampiona jer on to jeste u regularnom delu.

                    Comment


                    • Mnogo je EL takmičenje napredovalo u poslednjih 10 godina dobri moj Chiwwi, nisi ni svestan koliko.
                      Ovo je sad spartansko takmičenje sa nikad većim brojem utakmica, nikad većim naporima, nikad bržom igrom. Ekipi koja nije učestvovala u ovom formatu treba barem dve, tri sezone da se privikne na sve to.
                      Srbija nema luksuz da potroši toliko vremena.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Mi smo se kvalifikovali tako što smo najbolja ekipa u oba takmičenja na dan prekida.

                        Za razliku od vas koji ste bili potonji u svakom takmičenju..

                        Naravno, mi ne znamo šta je EL, vi ćete da nam objasnite..

                        Do juče ste nas ubedjivali da je trokorak ok.
                        Ako koristiš reč potonji, lepo bi bilo i da znaš šta predstavlja ta reč.


                        1. koji je vremenski poslije drugih, koji se kasnije javlja; kasniji
                        2. upravo spomenuti [ovaj potonji]; posljednji
                        3. arh., v. posljednji (u slijedu vremena)
                        A ovde se i Hr i SRB slažu u objašnjenju ove reči.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Najpravednije bi bilo da se limar vrati prvobitnom zanimanju a to je prekucavanje sasija, ali kad je vec u kosarci, morao bi da se malo oznoji )) za titulu...

                          Vec vidim, prva brejk i onda dolaze u Pionir Dekki i ja u transu pevamo ajdemo napred, crveno-beli,ori se ceo stadion,hiljade srca za vas kuca,jer ti si Zvezdo SAMPION!!!!

                          Onda posle meca odemo sa panterima na neko pice da se proslavi i da se konacno casti sa cevapima i nastavljamo da pijemo na covin racun u nekoj kafani u Zelezniku ) !!!
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Pa Partizan će igrati EL narednih 15-tak godina, bolje žrtvovati te dve godine ali da veliki klub predstavlja Srbiju, klub koji zapravo i može nešto da uradi tamo, negoli da nas blamira mali Fića..

                            Meni je samo jako žao EC, jer nam je ovo možda i zadnja šansa da uzmemo jedini trofej koji nam nedostaje, a realno najbolja smo ekipa za pola koplja. Ko zna kad ćemo opet ispasti iz EL, možda za 15 godina kad Vučićev sin stasa za predsednika.

                            Matori je izgleda digao ruke od Zvezde..
                            Last edited by Chiwwi; 14-03-20, 10:57.

                            Comment


                            • Nrednih 15-tak godina najverovatnije neće niko igrati Evroligu sa ovih prostora.

                              Comment


                              • Igraće Partizan jer sledeće godine osvajamo EL a onda se Žoc vraća u Partizan a Trinki ide u Fener.

                                Znam da je Radonja najbolji, ali nedostupan je trenutno pa ćemo ga od muke nazvati kiselim groždjem..
                                Last edited by Chiwwi; 14-03-20, 11:01.

                                Comment

                                Working...
                                X