Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by כל המרחם על אכזרים סופו View Post
    Zar na dan zaljubljenih? Aj ok, možda se predomisliš
    Za to bi opet morao da kačiš one slike gde si go do pojasa. <3
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Zvezda - Torpedo 2000a, posle pesme Spasi Srbiju i ubij se....ulecu panduri na sever i biju sve redom, cak i "decu", masa njih preskakala na istok i izboli se od siljaka. Licno video kada je jedan od njih izvokao stoljpi i uperio u devojku. Tukli se na smenu celo prvo poluvreme, zajebaniju situaciju doziveo nisam.

      Comment


      • Originally posted by כל המרחם על אכזרים סופו View Post
        Zar na dan zaljubljenih? Aj ok, možda se predomisliš. Ostavlja te brat da radiš. </3

        Šarac ne brukaj se sa takvim izjavama za sever. Nemoj porediti deo od 89-92 pa ni 92-94 sa severom posle 1994. Mnogo je tu ljudi gutalo suzavac. Ja nisam bio ni rodjen ali znam iz prve ruke.

        Ne moraš spinovati stvarno. Bilo je zvezdaške mase sa svih tribina i bio je to mladalački bunt protiv komunjare Slobe. Postoje i pesme iz tog vremena.

        Ma Losmisk nije video Sever a ako je bio moglo je samo za vreme zutih da bude tamo, svakako nije 90 tih bio na severu. Ono sto se ja secam suzavaca na Severu i makljaze sa murijom je bilo protiv Torpeda , ako je tada on bio svaka mu cast, dobice orden kao prvoborac i nosilac spomenice za obaranje Slobe na Severu.

        Kakko onda komentarises da ovoliko godina Delije ne prozivaju vodju, kako komentarises da u roku od 7 dana od Terzo janicaru i Milo Siptare se ucuti, odjednom se bavimo samo sportom ne interesuje nas vise sto Terza sedi sa krimosima i sinom vodje, nema vise grafita po gradu, sve ok, mir mir mir niko nije kriv.

        Delije i Sever 90 tih i sada dva sveta razlicita.

        LosmiSK nema godina da je mogao biti na Severu tih godina kao sto i ti sam priznajes.


        Da te dopunim, svi su svoju pesmu dobili svojevremeno da se ubiju, Sloba, Boris, Kostunica, samo ovaj najnoviji nema svoju pesmicu, barem ne od strane navijaca sa Severa.

        evo mmajstor je napisao ono sto i ja da je makljaza po politickoj liniji bila sa Torpedom, sibanje sa komsijama gde se umesa murija ne spada tu.
        Last edited by Šarac; 14-02-20, 15:44.

        Comment


        • Vučić pomirio Terzu i vođe navijača.

          Verovatno je i Deki smirio situaciju.

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            Vučić pomirio Terzu i vođe navijača.

            Verovatno je i Deki smirio situaciju.
            Kako to? gde je tu crvena linija preko koje se ne moze preci, znaci Kalinica moze da se napusava zato sto ima svoj politicki stav drugaciji od njihovog, Omic moze da se vredja zato sto je druge vere, a igrac iste te vere moze da igra u FK, ali kada politicki komesar vlade naprasno postane clan onda se bunimo pa on brze bolje se izclani iz kluba, ali ovde koliko sam ispratio je sedeo sa svojim arhi neprijateljem po mnogo osnova i to se isto tako brze bolje oprosti. OK onda da ne slusam i ne citam vise kako su oni principijalni oko stvari oko cega nema pregovora, osim kada je fk u pitanju. Tu su kompromisi uvek moguci.
            Last edited by Karamazov; 14-02-20, 15:56.

            Comment


            • Bio sa pokojnim ocem. On dok je ziveo u Bg-u isao je na treninge petlica. Isao 90tih na derbije i evropske tekme dkoro sve...plus neke manje dok sam ziveo u Bgu jbm li ga koje g..pre recimo 12g..tako nesto.

              100ti derbi sam bio isto..to mi je bila najjaca tekma...koji preokret..itd..

              Tsko da ne mlati Sarac, nisam ni pisao da sam se tuko sa policijom...itd..al sam bio..bilo je na jos jednoj tekmi dobre baje..mozda Ksamax..ne secam se...prestao da pratim od Pixia
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Plus tad kad sam ziveo u Bg idem na kosarku sam..mozda Zagreb..200 ljudi, si bio tad...ili od 2012...tad sam ziveo tu i isao sam ko Dekki iz Borce...ja sa kraja Ustanicke tj okretnice...ali NS je bolji grad i vratio sam se brzo..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • 20200214_171024.jpg
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Plus tad kad sam ziveo u Bg idem na kosarku sam..mozda Zagreb..200 ljudi, si bio tad...ili od 2012...tad sam ziveo tu i isao sam ko Dekki iz Borce...ja sa kraja Ustanicke tj okretnice...ali NS je bolji grad i vratio sam se brzo..
                    Ustanicka ima 3 okretnice: na uglu sa Vojislava Ilica, onu gde okrecu trolejbusi, 17 i 31, i onu u vrhu odakle krece 50 i seljobusi za Grocku, Vincu, Lestane....
                    Budi malo precizniji.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Ustanicka ima 3 okretnice: na uglu sa Vojislava Ilica, onu gde okrecu trolejbusi, 17 i 31, i onu u vrhu odakle krece 50 i seljobusi za Grocku, Vincu, Lestane....
                      Budi malo precizniji.
                      Tamo gde je ona mala pregazena(Mitrovicev sin). Mislim okretnica 17ke. Jel ti seljobusi idu i za Avalu?
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Tamo gde je ona mala pregazena(Mitrovicev sin). Mislim okretnica 17ke. Jel ti seljobusi idu i za Avalu?
                        Mala je pregazena na raskrsnici Ustanicke i Vojislava Ilica - a seljobusi za Avalu krecu sa Trosarine i Slavije.
                        Nije to Novi Sad pa da svi seljobusi krecu sa glavne stanice u centru,
                        Last edited by kronostime; 15-02-20, 20:33.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Nije bre, pregazena je bas tamo negde oko okretnice 31...tako da mislim da je na nju mislio.

                          Sta bi tek rekao da je ziveo u nekom daljem kraju grada.

                          Comment


                          • Ziveo sam i u Prvomajskoj u Zemenu, ali opet blizi nego Borca ili Avala...lepse mi bilo u Zemunu. Iskreno mi se ne svidja Bg, ali ljudi su dobri. Previse brdovito za moj ukus itd...Gde si ti mmajstore, jell si Ovca kod brata Dekkija ili?
                            Last edited by LosmiSK; 15-02-20, 23:48.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ma jok, potpuni drugi kraj. Sad da su ljudi dobri...

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Iskreno mi se ne svidja Bg, ali ljudi su dobri.
                                Ljudi iz Beograda dobri? Ma idi begaj

                                Comment

                                Working...
                                X