Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Veci od Olimpije i Buducnosti sigurno, blizu Zvezdinog.
    Hvala!

    I ja sam takvog mišljenja što se tiče budžeta.

    1. Zvezda
    2. Partizan
    3. Budućnost
    4. Cedevita

    Comment


    • Jebali vas budzeti vise, ionako mozemo samo da gledamo predstavu.

      Postoji mnogo bitnija stvar, bar za Partizan.....sta ako posle Trinkijerija dodje Salo? Imao sam nocnu moru, proglasili Saleta za novog trenera KKP. Probudio sam se u suzama, nisam vise mogao da zaspim. Budan sam od 03h, ceo dan mi je muka.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Obično. Zavisi kako ko. Ili ovi što ništa ne znaju za njih misle da ništa ne znaju pa pošto su u većini... Mada ovo za Partizan je opšte mesto, treba ti samo racionalan pogled na to.

        E sad, da li čovek može ili bolje reći želi to da uradi, to je drugo pitanje.

        Ovako odokativno se vidi koji je Partizan i za koga. Koji je produžena ruka, a koji se uvlači koliko da preživi.

        Comment


        • Ja iskreno ne znam cifre, ali dovoljno sam inteligentan(prosecno recimo) da znam da Zvezda nema cetvrti budzet u ligi. Sto dalje vodi ka tome da nesto nije u redu sa onim ciframa.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Ja ne znam cemu tolika potreba da se ljudi opravdavaju velikih budzeta, koliko je ko "dobio" i zasto je to uopste bitno. Ja bi se sa tim hvalio na sva usta, a ne umanjivao cifre.

            Oba kluba su u rukama drzave....dobice onoliko para koliko procene oni koji rukovode drzavom. Ako je to vise od komsije super, ako je manje znaci da ljudi u klubu su slabo pozicionirani u drzavi i da ih treba menjati...znaci opet je odgovornost kluba. Nema sta da se bunimo i zalimo jer klubovi nemaju vlasnike. To tako traje evo vec skoro 70 godina.

            Comment


            • Pa ja nikad ne bi pominjao budzet da ne dodje neki da nam kaze kako Zvezda ima manji budzet od 3 kluba u ABA ligi. Bukvalno sam samo na to regovao i na ono sto je slagao, ali o tome sam vec pisao.
              Last edited by Karamazov; 14-02-20, 14:37.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Nisu bitna sredstva bitno je koga gura država u kom momentu, u ovom momentu i godinu i po, dve unazad je to Partizan. Sipa se lepo. Prave se dugovi. Zakupljuje se na 5 godina Arena. Pravi se scenario za gašenje. Ne kažem ja da njih voli država ali im sada sipaju sa svih strana.

                Imaju veće mogućnosti i od Zvezde i od Budućnosti.

                A pošto je fudbal cementiran, i ne postoji promil šanse da Partizan pridje fudbalskoj tituli, taman da Ronaldo i Mesi dodju i povedu Arape, treba malo balansero opet udariti zbog ovog plebsa, da malo Partizani igraju košarke.

                Vidim ja koliko su se ponadali, a i lakše će se preuzeti FKP ako država sipa u KKP.

                Samo da ove sezone izvise za LE, neka ludačka sreća ih drži i eto opet skupštinarenja sa Bjekovićem.
                Last edited by Cassius Clay; 14-02-20, 14:38.

                Comment


                • Originally posted by jozef k. View Post
                  Pa ja nikad ne bi pominjao budzet da ne dodje neki da nam kaze kako Zvezda ima manji budzet od 3 kluba u ABA ligi. Bukvalno sam samo na to regovao i na ono sto je slagao, ali o tome sam vec pisao.

                  Ja sam slagao u istoj onoj meri koji vas vozac novog jaguara zaposlen na vise TV stanica da je jedina istina koji on pruzi i plasira putem svog IG da je budzet KKCZ 13.5 miliona a da je sada preko 20 jer smo doveli Kuridzu, Stimaru, Punthera i Lukasovog mladjeg brata.

                  Znaci on je bog istine a kada ja prenesem da jos jedan portal moze da izbaci budzete onda ja sam Mali Cova, Ne mogu biti Mali Cova nikako jer sam za dve glave visi i tezi.

                  Sto bih ja potvrdio da KKCZ ima manji budzet od ostalih klubova u ABA ligi, tamo pise da su sva 4 kluba tu negde blizu ali da KKP ima najveci. Znam koliki je budzet KKCZ jer sam ga cuo na skupstini kluba i vise puta u javnim nastupima prvog coveka kluba. Za vase budzete niko nijednu brojku da izgovori osim onoga da je vas prvi covek izjavio da je veci od pola EL. Pametnom dosta. Naravno nijednu cifru nije izbacio.

                  isto tako i Bayern nema budzet od 25 miliona nego su im plate samo 3 miliona kao sto poznati forumas ovde pise, mozda vi isto tako imate samo nominalno veliki budzet a da na plate dajete jako malo.
                  Last edited by Karamazov; 14-02-20, 14:49.

                  Comment


                  • Ma nemoj mu odgovarati Šarac čovek radi, nema vremena pa ne zna. Sam je priznao.

                    Prošli put kada sam pričao sa vozačem novog auta imao je slinu u levoj nozdrvi i pričao je kako je imao problem da položi ruski na faksu.

                    Malo se nešto i žaljikao na Vučića, kao znamo se iz detinjstva, ali... Beše 2017. pa je još bio u starom timu. Sad verujem da je, što kažu u Munjama, "nova jaša, nova maja".
                    Last edited by Cassius Clay; 14-02-20, 14:46.

                    Comment


                    • Da, to pise tamo.

                      Ali, ja sam te 4(cetiri) puta pitao da li ti verujes da Zvezda ima cetvrti budzet u ligi? Ne da li pise, da li je neko rekao, da li je ne znam ni ja sta. Samo prosto pitanje, da li ti verujes u to, ili da li ti mislis tako?
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Jebote čekiraju li te na poslu bato, kad smeš toliko da visiš na forumu.

                        Lepo ti je rečeno nijanse Zvezda, Budućnost i Olimpija Cedevita dele mesto iza Partizana koji ima najviše.

                        Comment


                        • Zaobidji me, ako ikako mozes. Bukvalno te nista nisam pitao.

                          Sad odgovaram cisto radi pristojnosti, da ne bude da izbegavam, ali ubuduce mislim da necu.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Zvezda i kkp se finansiraju iz istog cupa. Sem sto je budzet ogroman i veci od Bayerna, potpuno sam siguran..da ni igraci Barse ne spavaju u Bg na vodi.

                            Sarac kao opozicija, nisi mnogo gadljiv na vesaru i ekipu...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by jozef k. View Post
                              Da, to pise tamo.

                              Ali, ja sam te 4(cetiri) puta pitao da li ti verujes da Zvezda ima cetvrti budzet u ligi? Ne da li pise, da li je neko rekao, da li je ne znam ni ja sta. Samo prosto pitanje, da li ti verujes u to, ili da li ti mislis tako?
                              Mislim da KKCZ ima malo veci budzet, jer ovaj portal nije upoznat sa velikom pomoci koji smo dobili od starijeg brata FKCZ Terzica u iznosu od 300k eur za ovu sezonu, u narednih 5 sezona cemo istu cifru dobijati kao nacin da nam vrati onih 1.5 miliona sto nam skinuo od Gasproma svih ovih godina. Da je Dejo dobio te pare kada nam je Terza uzeo ne bi sigurno doveo Thompsona ili Milka nego sve pare na Delanyea tada , iako nije igrac odbrane kakve preferira Dejo.

                              Tako da sa tih 300 k mi vas za malo preskacemo, ali opet verujem da vi zdravije radite, vi imate prihode od marketinga i reklame, a mi moramo da krpimo sa prihodima od EL i onih bednih 37.000 eur za svaku pobedu.
                              Last edited by Karamazov; 14-02-20, 15:00.

                              Comment


                              • Zvezda 7m za plate , partizan5m Buducnost 3m i Olimpija 3m...tako nesto..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X