Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesmo, i ja se slazem, znam ja odakle su pare, a i nisam slep da ne vidim kakav nam je tim u odnosu na prethodne godine. Samo nisam bas toliko lud da mi podmecu ovde jadnu Zvezdu koja se bori peotiv drzave i ima cetvrti budzet u ABA iako je sampion.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Nije ona lista tacna, Mornar ima veci budzet, tako da je Zvezda peta u ABA.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by jozef k. View Post
        Jesmo, i ja se slazem, znam ja odakle su pare, a i nisam slep da ne vidim kakav nam je tim u odnosu na prethodne godine. Samo nisam bas toliko lud da mi podmecu ovde jadnu Zvezdu koja se bori peotiv drzave i ima cetvrti budzet u ABA iako je sampion.

        Niko ovde ne kuka od nas koji navijamo za CZ da smo jadni i bedni, cak sta vise, ja sam i taksativno napisao koliko ko od sponzora nam daje para, napisao koliko dobijamo od EL, koliko za svaku pobedu, koliko para smo prihodovali od Gudurica kada je otisao u Memphis, koliko smo prodali sezonskih,treci smo po posetu u El, ali nijedan od navijaca komsija nijedno slovo nije napisao strukturu vasih prihoda, koliko se dobija za pobedu u EC (0), koliko od Tv prava (0), kog ste igraca prodali osim Marinkovica, koliko se placa Arena za 24 h koriscenje 365 dana u godini u narednih 5 godina, ko placa chartere za 7 days kifla kup.

        I da li je KKCz imala ovoliko budzet dok je spavala po aerodromima, kada je koristila tri avio prevoza i dva autobuska prevoza da bi stigla na El utakmice, kada je sa KKCZ putovao reporter Sk kanala i javljao se live sa parketa utakmice u grupnoj fazi. Kada je KKP bio bez sponzora na dresu kao sto mi mi imali pre par godina, i da li tek kada dodju Batovi na naplatu saznajemo koliko su to plate bile u vasem klubu kada ste bili u nemilosti drzave. Nama kada dodje Bat potvrdi se samo ono sto smo i znali da je taj i taj igrac igrao za toliku platu i za toliko smo u ostali kratki iz ovog ili onog razloga.

        A sada kada neko otkrije koliki je vas budzet a tvrdite samo vi navijaci da nije toliki dok vam rukovodstvo to potvrdjuje vi se okrecete ka nama gde mi i ne krijemo godinama da imamo toliki budzet, pomesao si me sa nekim.
        Last edited by Šarac; 14-02-20, 14:04.

        Comment


        • Jel Zvezda ima cetcrti budzet u ligi ili ne? Daj udostoji se da mi odgovoris, valjda mozes toliko.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Niko ovde ne kuka od nas koji navijamo za CZ da smo jadni i bedni, cak sta vise, ja sam i taksativno napisao koliko ko od sponzora nam daje para, napisao koliko dobijamo od EL, koliko za svaku pobedu, koliko para smo prihodovali od Gudurica kada je otisao u Memphis, koliko smo prodali sezonskih,treci smo po posetu u El, ali nijedan od navijaca komsija nijedno slovo nije napisao strukturu vasih prihoda, koliko se dobija za pobedu u EC (0), koliko od Tv prava (0), kog ste igraca prodali osim Marinkovica, koliko se placa Arena za 24 h koriscenje 365 dana u godini u narednih 5 godina, ko placa chartere za 7 days kifla kup.

            I da li je KKCz imala ovoliko budzet dok je spavala po aerodromima, kada je koristila tri avio prevoza i dva autobuska prevoza da bi stigla na El utakmice, kada je sa KKCZ putovao reporter Sk kanala i javljao se live sa parketa utakmice u grupnoj fazi. Kada je KKP bio bez sponzora na dresu kao sto mi mi imali pre par godina, i da li tek kada dodju Batovi na naplatu saznajemo koliko su to plate bile u vasem klubu kada ste bili u nemilosti drzave. Nama kada dodje Bat potvrdi se samo ono sto smo i znali da je taj i taj igrac igrao za toliku platu i za toliko smo u ostali kratki iz ovog ili onog razloga.

            A sada kada neko otkrije koliki je vas budzet a tvrdite samo vi navijaci da nije toliki dok vam rukovodstvo to potvrdjuje vi se okrecete ka nama gde mi i ne krijemo godinama da imamo toliki budzet, pomesao si me sa nekim.
            Sta su radili crnom Deji,ne vole ga grobar a ni cigani...borio se protiv sila zla..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Losmi, je l' pomislis nekad sta bi Dejo uradio da je imao cetvrti budzet u ABA?
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Je l' može neki navijač komšija da mi odgovori na pitanje koliki je ovosezonski budžet Partizana?

                Ne mora precizno nego ono otprilike, po njegovom mišljenju?

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Losmi, je l' pomislis nekad sta bi Dejo uradio da je imao cetvrti budzet u ABA?
                  Uh, voda mi ide na usta. Sa ovakvim cetvrtim budzetom lige, bogami Dejo bi otisao na F4 EL.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Sta su radili crnom Deji,ne vole ga grobar a ni cigani...borio se protiv sila zla..
                    Dejo je imao problem sa budzetom jer je u to vreme vodio onu KKCZ DIVA Beograd a prava bila zamrznuta, pa je deo para od njegove KKCZ morao da placa UPPR, dok ovaj KKP nema veze sa IGOKeom kada su bili jedan klub i ovih 7 miliona sto je Ostoja nasledio rekao da on nema veze sa tim ali da se dogovorio sa svim poveriocima da sve oproste , ne treba njemu UPPR nego se 'dogovori" , a i onaj porez sto nikada nisu platili sada ce to u narednih dve do najvise tri godine da regulisu, tako da sada ne duguju nista, ali spoCki management je tu da ga uputi sta i kako dalje. On vodi firmu od 400 zaposlenih , dok je Babovic kao Verano motors snabdevao drzavu sa njegovim vozlilima gle cuda bio je sponzor u KKP, sada kada privrednik iz Prislonice prodaje automobile iskljucivo drzavi i on je sponzor tj preCednik KKP. Kakav aparthejd od drzave prema instituciji.

                    Comment


                    • Originally posted by jozef k. View Post
                      Izvini Urke sto ne citam dovoljno forume kao ti pa ne mogu o svemu da znam sve, jbg, imam i drugog posla u zivotu.

                      Hvala ti sto mi otvaras oci za odnos izmedju FKP i KKP, steta sto to nisu tvoje reci.
                      Pa radi mili, šta da ti kažem. Nemoj onda da pričaš kad ne znaš. Nije s foruma pošto sam član samo ovoga a druge ne čitam, obično tako kao ti ljudi budu po forumima koji nemaju vremena pa ništa ne znaju, pa ne vredi ni biti po forumima.

                      Šteta što nisu moje reči i što sam negde čuo i online i offline, valjda me neće oboriti za akademsku čestitost i autorska prava. Nisam naveo autore.

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post
                        Je l' može neki navijač komšija da mi odgovori na pitanje koliki je ovosezonski budžet Partizana?

                        Ne mora precizno nego ono otprilike, po njegovom mišljenju?
                        Veci od Olimpije i Buducnosti sigurno, blizu Zvezdinog.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by jozef k. View Post
                          Ovde sam liku rekao da ne pise lazne informacije i pitao ga da li veruje da svi imaju veci budzet od Zvezde. Ako ti verujes u to takodje, isto tako nemamo sta dalje da diskitujemo, lagano jedan drugog na ignore i cao, zdravije je.
                          Ako je lažna informacija o veličini budžeta, pretpostavljam (kada već tvrdiš da je laž) da znaš budžete KKP, KKCZv, KKB i KKCedOli...pa izvoli iznesi svoje informacije.
                          Ovo je neki drugi sajt, Laza Kaćanski (koji je bio na ovom forumu) je sa sajta Lekipa ostavio tabele, tako da ima tu nešto (pretpostavljam).
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Zašto navijači Partizana uvek traže koliki su budžeti drugima? Evo ja ću da poredjam budžete.

                            1. Partizan
                            2. i 3. i 4. Zvezda* i Budućnost i Olimpija nijanse
                            5. Mornar

                            * Zvezda kao evroligaš ima budžet u rangu Budućnosti i Olimpije dok kumara limar veza štanca za KKP u nekim suludim nivoima.

                            Ako ako, posle će samo da se povuku. Šalje pozdrave Novak Nedić iz aviona za Kopenhagen.

                            Comment


                            • Originally posted by כל המרחם על אכזרים סופו View Post
                              Pa radi mili, šta da ti kažem. Nemoj onda da pričaš kad ne znaš. Nije s foruma pošto sam član samo ovoga a druge ne čitam, obično tako kao ti ljudi budu po forumima koji nemaju vremena pa ništa ne znaju, pa ne vredi ni biti po forumima.

                              Šteta što nisu moje reči i što sam negde čuo i online i offline, valjda me neće oboriti za akademsku čestitost i autorska prava. Nisam naveo autore.
                              Jbg, obično takvi kao ti što o svemu znaju sve, na kraju ispadne da ne znaju ništa.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Ako je lažna informacija o veličini budžeta, pretpostavljam (kada već tvrdiš da je laž) da znaš budžete KKP, KKCZv, KKB i KKCedOli...pa izvoli iznesi svoje informacije.
                                Ovo je neki drugi sajt, Laza Kaćanski (koji je bio na ovom forumu) je sa sajta Lekipa ostavio tabele, tako da ima tu nešto (pretpostavljam).
                                Procitaj za sta sam napisao da je laz. Pa covece kako se ukljucujes u diskusiju a ne znas sta je pisano? Izgleda da smo dovrli MVPijeve svih liga u Evropi.

                                Evo ja coveka pitam 5 puta isto pitanje i on nece da se udostoji da odgovori.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X