Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Ako ne znaš odgovor, ne pratiš.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Najbolje ove navijačke pesme peva Peiners.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Dulo osvojio rumunjski kup. Prvi trofej a da nije sa Partizanom, nakon 30 godina kao trener. Prvih 30 godina je uvek najteže.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • A gde je Dejo?


          Comment


          • Zašto nema Boriše na spisku, šta misle forumaši?



            1.Zato što ne zna.

            2.Zato što je Danilović rekao Igoru da ga ne zove.

            3. Ne želi da igra za tim u kome se forsira Bogdan.

            4.Nebojša nije dao svog najznačajnijeg igrača zbog rizika od povrede.

            5.Miško mu je rekao da preskoči ovaj poziv jer treba da potpiše uskoro za jedan tim u razvojnoj ligi Kanade ali na sledećem okupljanu 100% se odaziva za reprezentaciju.

            6.Čuvamo ga za OI.

            7.Zato što je on EL igrač.

            8.Igor je tražio od njega da malo uvežba igru ledjima ali mu je Boriša odgovorio da mu ne pada na pamet i da je on moderna četvorka i da mu ne pada na pamet da igra za retrogradnog trenera i smara svoj talenat na niskom postu.




            Ja se dvoumim izmedju 6 i 7 ali glasam za 7.
            Last edited by Chiwwi; 11-02-20, 17:41.

            Comment


            • Ratko Mladic zamalo umro, a pricaonica zatvorena Otkljucaje temu, ko Boga ve molim

              Comment


              • https://twitter.com/strumf1711/statu...02631717572608

                I ja nista ne bih dodao.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Ja bih ...doveli stranog , prilično skupog trenera , prešli u "jeftinu" Arenu , napravili bctvp , vratili dugove (dobar deo) i sve to bez ozbiljne pomoći države . Sve Ostoja , vrhunski menadžer , potpuno sam

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Ja bih ...doveli stranog , prilično skupog trenera , prešli u "jeftinu" Arenu , napravili bctvp , vratili dugove (dobar deo) i sve to bez ozbiljne pomoći države . Sve Ostoja , vrhunski menadžer , potpuno sam
                    Ma naravno, ko drugačije kaže - kleveće i laže. Naravno da su kao i mi, dok ide dobro ćuti i ne talasaj, kada bude puklo biće valjda i kod njih disonantnih tonova.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Ja bih ...doveli stranog , prilično skupog trenera , prešli u "jeftinu" Arenu , napravili bctvp , vratili dugove (dobar deo) i sve to bez ozbiljne pomoći države . Sve Ostoja , vrhunski menadžer , potpuno sam
                      Vratili dugove od 7-8 miliona za nepunih 14 meseci i sve uz budzet od 2.8-2.9M€
                      Nije dzabe ostoja zvani sreder, isekao stari KKP, prodao u delove, a od osiguranja naplatio za potpuno novi KKP. U tome je najbolji

                      Comment


                      • "Rugala se svinja magarcu" da ne kazem majmun pa budem kaznjen.
                        Sve je to ista prica,samo sto jedni koriste malo bolje,lukavije,drzavne pare, pa ih rasporede pametnije, fiba,kss,administracija,komisije takmicarske,sudijske,TV,novinari,portali,tj naprave SISTEM.

                        Comment


                        • Jos samo da se pojavi makar jedan navijac KKP koji ce da kaze da je sve to isto...

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Ma naravno, ko drugačije kaže - kleveće i laže. Naravno da su kao i mi, dok ide dobro ćuti i ne talasaj, kada bude puklo biće valjda i kod njih disonantnih tonova.

                            Vidi , bez nekog velikog mudrovanja , oni veruju da je jedino kkp prava košarkaška priča . I za to su spremni da urade puno toga .Da prave saveze protiv Čovića , i naravno nikad neće reći da je to protiv kkcz .Idealna kkcz za njih , je ona pre 2011-te .Ova je već problem i teško se sa tim mire iako su tek par godina bez titula .Odabrali su sjajnu taktiku ...kuknjava o aparthejdu i izolacija Čovića kao JEDINOG zla u regionalnoj košarci .Naravnu , uz svesrdnu pomoć "prijatelja" iz PG a ima saveznika i iz regiona .

                            Evo teksta iz Vijesti koji izaziva gađenje , blago rečeno

                            https://www.vijesti.me/sport/kosarka...de-za-aba-ligu

                            Navijači Partizana uglavnom su poslušali svoju upravu, pa se ko zna koji put pokazalo da nije problem ni u sportskim ciljevima, ni u mjestu u Evroligi, ni u političarima koji su na vlasti, niti u povišenim društvenim tenzijama, već u - ljudima koji vode klubove.

                            Kada su u pitanju ekipe koje se bore za tron na Jadranu, nije teško prepoznati „uljeza” u ovom društvu - onog koji je osvojio tri od četiri posljednje titule, a koji stalno prijeti istupanjima iz lige i bruji o ugroženosti svih srpskih klubova. A ne bira sredstva da se obračuna ni sa srpskim rivalom, samo kada mu se nađe na putu.

                            Daleko od toga da je NČ idealan ali je daleko najsposobniji predsednik kkcz .Bio je to i kad je stvarao uslove da se promeni košarkaška scena ,Srbije i regiona , to je i sada iako ima "hiljadu" grešaka . Ne bi se ovi ovoliko bavili njime da to ne znaju ...

                            Meni pomalo deluje naivno da navijači Zvezde misle da su sada stvari drugačije , da je era "silazaka u kanalizaciju i čišćenje onoga što tamo obično obitava" završena i da je sada neko drugo vreme , za koje nam više nije potreban NČ .

                            Ide sada period kada se puno toga odlučuje , pa je nekako red da se malo pogleda šira slika u regionalnoj košarci , i da se podrži TIM ...bez te podrške nemamo nikakve šanse


                            Comment


                            • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Eno ga onaj Belorus proigro,spominje neke vojske,magarce,lavove.

                                Comment

                                Working...
                                X