Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A Pantic je opozicija? Jesi ozbiljan ti?

    Tebi sam Uki rekao da cete vi biti ti koji su bili protiv SNS-a. Samo dok gurne neko malo vise love znas kako cete da se setite Kosova i svega, pa da skidate Vučića. Stari ste vi licemeri.

    Jbg, ne mogu da podrzim takvog čoveka, dok za Ostoju osim sto je SNS covek ne moze bas nista da se kaze lose otkako je u Partizanu. Znam da se folira i sve to, ali tako je, jbg. Ja ga nikad necu prihvatiti iz navedenog razloga, ali sto se ponasanja tice realnost je drugacija. Ono saopstenje u 1 u noc mu nikad necu oprostiti, ali eto, takva je situacija danas u Srbiji. Ne mogu da bojkotujem igrace zbog toga, mozda sam i licemeran, ne znam.

    Ne znam sta hoces da kazes, ali ja sam svakako protiv SNS-a.
    Last edited by mark !t zer0; 04-02-20, 19:53.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      90% Onaj koji finansira
      10% Ostali
      [emoji848]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Jozef, ostadoh ti dužan oko faula Zagorca.



        Na 1:15:40 je taj detalj.

        Ovde ako je sudija želeo nešto da svira onda najbolje da je svirao obostrani faul, a najpravednije da nije svirao ništa.

        Malo ga navuk'o i Lazić. Verovatno je presudila ova ruka Zagorca:



        Mnogo se diglo frke i oko faula Voldena nad Beronom za 2+1. Neki smtraju da je Beron napravio faul u napadu.

        Ovo je čist faul Voldena. Ramenom udara Berona i tek kasnije dobija udarac u lice a to je posledica upravo njegovog ramena.



        Greška sudije je peti faul Tomasu.

        Na 1:24:11 detalj kada je sviran faul Laziću. Pitanje da li je bilo tu faula.

        Na 1.27:20 detalj kada se svira faul Davidovcu. Možda i najsramotnija odluka na utakmicu.

        Pogledajte u kom trenutku Juras svira faul.

        Comment


        • Pantić nikada nije ni srao da je opozicija. Čovek ima poštovanje svih ozbiljnih ljudi jer nije cirkuzaner i jer se služi činjenicama kad je reč o Partizanu.

          Ne moramo mi biti protiv SNS-a, ali da SNS uništava Zvezdu, poslednje što bih radio je podržavao klub koji je direktna ispostava istog, i novinara koji je od vučiću pederu došao do limarevog kera.

          Pantić je uvek bio ista meta isto odstojanje, mudar čovek koji niti je glumio opozicionara niti se prsio time. Veoma inteligentan čovek.

          FKP ima sreće što ima ekstra upravu. KKP da je pod ovim udarom bi se izgasio odavno.

          Iz cele ove SNS epizode jasno je samo da je Partizan u košarci kurac na bicikli, ne da niste institucija, nego ste goli kurac. A da je FK Partizan jedna ozbiljna institucija i jedan ozbiljan klub koji i uzme titulu a i promoviše klince u nevreme pri tom igrajući Ligu Evrope.

          Ovo ja pričam objektivno.

          Tako da KKP taj veo institucije što je nosio slobodno neka prebace navijači na FKP. Oni nama kup uzmu u sred naše nadmoći. KKP je predmet sveopšte sprdnje i jedino što daje prednost nad FK je titula evropska.
          Last edited by Cassius Clay; 04-02-20, 19:56.

          Comment


          • Ok, ono sto je tebi inteligencija, meni je bolest. Kako god izgledalo, mene ne pokrece mrznja i zasta ne mogu da se pronadjem ni u cemu sto Pantic prica.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              [emoji848]
              Pa pre njega njega vas nigde nije bilo.
              Slučajnost?
              Ne bih rekao.

              Comment


              • Da li je to Uros a.k.a mrzim crvenu gamad upravo napisao da FK ima ekstra upravu???
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by jozef k. View Post
                  Ok, ono sto je tebi inteligencija, meni je bolest. Kako god izgledalo, mene ne pokrece mrznja i zasta ne mogu da se pronadjem ni u cemu sto Pantic prica.
                  Pa ako te ne pokreće mržnja ne mora ni preletač da te pokrene. Uvek je bolje iskren neprijatelj, iskren čovek, nego mufljuz.

                  A Pantić da je dobar čovek uprkos svemu što priča video sam u epizodi sa detetom gde se posle smrti poneo kao pravi hrišćanin.

                  Onaj bi ti pre pomogao i nama zvezdašima nego Terza i Čova kad su u pitanju humane i ljudske stvari. Ostrašćen navijač da, ali niko nije savršen.

                  Uprava FKP je za srpske uslove preozbiljna. Oni sa ograničenim sredstvima body strance svake godine. Mi 10 dovedemo i 8 promašimo.

                  Comment


                  • Vama daje šakom i kapom, imate i više od nas iako igrate drugorazredno takmičenje. Mi smo dobijali sedminu vašeg budžeta kad ste igrali EL.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Vama daje šakom i kapom, imate i više od nas iako igrate drugorazredno takmičenje. Mi smo dobijali sedminu vašeg budžeta kad ste igrali EL.
                      Ahahahahahaa..

                      A gde je pečat?

                      Comment


                      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                        Pa ako te ne pokreće mržnja ne mora ni preletač da te pokrene. Uvek je bolje iskren neprijatelj, iskren čovek, nego mufljuz.

                        A Pantić da je dobar čovek uprkos svemu što priča video sam u epizodi sa detetom gde se posle smrti poneo kao pravi hrišćanin.

                        Onaj bi ti pre pomogao i nama zvezdašima nego Terza i Čova kad su u pitanju humane i ljudske stvari. Ostrašćen navijač da, ali niko nije savršen.

                        Uprava FKP je za srpske uslove preozbiljna. Oni sa ograničenim sredstvima body strance svake godine. Mi 10 dovedemo i 8 promašimo.
                        Sram te bilo, svega mi. Eto ti ga Vucelic, kad ti je toliko ekstra. Pricas ti meni sad objektivno, hahahahahaha, ne zajebavaj, necu te shvatiti ozbiljno jer te cenim vise od ovih gluppsti koje si napisao.

                        Obe uprave su SNS, samo sto je Ostoja u klub doveo strucne ljude i radi se malo ozbiljnije, doduse sa prokletim parama. Cuj uprava ubada pojacanja.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Pa ne moraš da me ceniš, nisu obe uprave SNS. To što Vučela dupeuvlakač radi, i ostali, ne cenim ih kao ljude uopšte, kažem da sam grobar cenio bih ono što rade za Partizan.

                          Mnogo su pod većom represijom nego ta banana klub KKP, i opet imaju rezultate za potpuni respekt.

                          Ja ne kažem da ih volim, što se mene tiče ne podnosim nikoga iz Partizana, ali ja da sam grobar ne bih imao trunku dileme.

                          Sadik dobar, Asano dobar, uzeli kup, plasman u LE, prodali Strahinju, Natko igračina, Suma proigrao, pristojno izdanje u LE...

                          Ne znam ko vodi taj FKP, ustvari znam onaj ko i uvek, ali stvarno su ozbiljan protivnik.

                          Ovaj KKP komedija i to direktno SNS ispostava.

                          Ne kažem ja da je FKP opozicion klub, ali FKP ima mnogo više prepreka na putu i mnogo manje pomoći, pa se bori.

                          KKP se raspao za godinu dana.

                          Comment


                          • Peicas mi o upravi koja "prvi put u istoriji" zadrzava sampionski tim tako sto proda Milenkovica, Lea i Djurdjevica. Samo 70% ekipe. A minus sve veci. Pricas mi o Vucelicu, najgorem coveku na svetu, jedan od ljudi sa kojima je trebalo da zavrsimo pre 20 godina. On i dalje mesetari, govnar smrdljivi. Jel cenis Vucelica? Pricas mi o Vazuri, ko je taj lik? Cime je on zasluzio poziciju na kojoj se nalazi? Pricaj mi o Savu Milosevicu i njegovim moralnim nacelima... Mogu do sutra da pricam o njihovim greskama i kradjama, muljanjima...


                            Imas pogresnu percepciju. Kosarka je 100000 puta manje profitabilan sport i klub zavisi iskljucivo od drzave nazalost. FK Partizan ima odlicnu skolu fudbala i prepoznati smo u Evropi kao kvaliterni i to nema nikakve veze sa upravom. FK i moze koliko toliko da zivi od skole, a o ceka KK da zivi? Od legendi kluba? Od trofeja?
                            Last edited by mark !t zer0; 04-02-20, 20:16.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • FKP je posledica Save Miloševića, uprava je smešna.

                              Comment


                              • Slažem se da je KKP SNS ispostava. Čak bih rekao slika i prilika novomponovane vlasti. Oni su turbo folk sporta.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X