Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Čović je duhovit kao mali Alek, ovaj drugi je bar stvarno zaslužan za uspon Zvezde..



    Meni je ipak omiljeniji citat Duška Vujoševića koji kaže:

    Zvezda je bila najbolja u košarci kad se košarka igrala na Roland Garosu..
    Last edited by Chiwwi; 04-02-20, 18:37.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ok, vreme je za obnavljanje gradiva

      I to se da srediti - sta posle: topik o Bajernu uklonjen, Cedevita pobegla prko bliske granice u EU (ali bez nekog uspeha)....
      Jbg, nije vam lako.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Ma opušteno, brzo će Čovke u penziju.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • https://www.youtube.com/watch?v=glQJyZWY6ko

          U nedostatku dobrog humora na TVu, dobro je saznati gde i koliko para ide iz budzeta, kako se otimaju i stvaraju nove Tv na nasem medijskom nebu, ko je novi Tumbas u KKP i tako ............

          Cestitam komsijama na fer i korektnoj igri sinoc, bili ste dostojan protivnik, ceracemo se jos.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Ma opušteno, brzo će Čovke u penziju.
            Neka ga što duže. Ono što je mali Alek teškom mukom oživio umalo Čovke i sin ne uništiše..

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post

              Zvezda je bila najbolja u košarci kad se košarka igrala na Roland Garosu..
              Ovo najbolje govori o njemu i poštovanju nekih ljudi i veličina koji su nekadi igrali.

              Ne treba čovek ni komentarisati.

              Nego, ko je Ostojina pudlica?
              Last edited by Karamazov; 04-02-20, 19:04.

              Comment


              • Ne znam stvarno. Ne pratim predsednika kluba i njegova dela, ne tripujem kao Dekard da je predsednik kluba zaslužan za klub i rezultate..

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Ne znam stvarno. Ne pratim predsednika kluba i njegova dela, ne tripujem kao Dekard da je predsednik kluba zaslužan za klub i rezultate.. [emoji23]
                  Koje rezultate?
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Bilo koje.

                    Ali pošto te baš zanima bolji su nego vaši.

                    Comment


                    • Originally posted by Karamazov View Post
                      Ovo najbolje govori o njemu i poštovanju nekih ljudi i veličina koji su nekadi igrali.

                      Ne treba čovek ni komentarisati.

                      Nego, ko je Ostojina pudlica?
                      Ratuju Tegi i Pantic. Obojica su upitni likovi, ali opet ovaj Pantic je ozbiljno bolestan lik. Zao mi je coveka, i nesrece koja ga je zadesila ali me je isto tako sramota sto on predstavlja Partizan na bilo koji nacin. Bas mi je dno dna sve sto je snimao. Tegi je neprofesionalan, i jos sto sta moze da se kaze za njega, ali je za Pantica najnormalniji lik ikad.

                      Inace nisam upucen oko tog sukoba, nesto je u vezi klupske televizije koju je FK izgubio, valjda im je "oteo" KK koji sada ima tv, tako neka prica, evo Sarac zna vise. Uglavnom, ratuju.

                      Svala cast svakome ko moze da slusa Pantica 45 minuta, meni, koji sam grobar, je muka i nisam u stanju za taj poduhvat.
                      Last edited by mark !t zer0; 04-02-20, 19:34.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by jozef k. View Post
                        Ratuju Tegi i Pantic. Obojica su upitni likovi, ali opet ovaj Pantic je ozbiljno bolestan lik. Zao mi je coveka, i nesrece koja ga je zadesila ali me je isto tako sramota sto on predstavlja Partizan na bilo koji nacin. Bas mi je dno dna sve sto je snimao. Tegi je neprofesionalan, i jos sto sta moze da se kaze za njega, ali je za Pantica najnornalniji lik ikad.

                        Inace nisam upucen oko tog sukoba, nesto je u vezi klupske televizije koju je FK izgubio, valjda im je "oteo" KK koji sada ima tv, tako neka prica, evo Sarac zna vise. Uglavnom, ratuju.

                        Svala cast svakome ko moze da slusa Pantica 45 minuta, meni, koji sam grobar, je muka i nisam u stanju za taj poduhvat.
                        Hvala!

                        Ja mislio oni drugari.

                        Sad sam odgledao malo ovaj klip, pa on ispljuva Tegija gore nego neki cigani.

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Bilo koje.

                          Ali pošto te baš zanima bolji su nego vaši.
                          Znači, za te vaše bolje rezultate nije zaslužan predsednik kluba i trener. Ko je onda zaslužan?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • 90% Onaj koji finansira
                            10% Ostali

                            Comment


                            • Ja pratim Tegija na instagramu, i tu sam video da se nesto desava, mada takve postove ne citam, samo preskocim. Pantic ne bira kad vredja, i to je u stilu ove rijaliti Srbije - odvratno, nekulturno, i dripački. Vredja GTR, Duleta, ma nije bitno ko su i sta su, samo ne dira one gmazove odvratne u FK. Tegi je, meni se cini, malo sofisticiraniji, i kulturniji(znam da cudno zvuci) i ne vredja nikoga na taj nacin. Oko same stvari nisam upoznat, i ne zelim da budem, trudim se da gledam samo sport, jer sam umoran i muka mi je od svega ostalog, osim eto kad me ovi provokatori isprovociraju ovde.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Baš je dobro što postoje grobari kao Markan. Da ne bude posle "bili smo protiv SNS-a".

                                Ja da sam grobar, bezrezervno bih podržavao FKP i Pantića. Pošto gledam sa strane, zabole me dupe, ali jako cenim Željka Pantića i za Tegeltiju je gospodin.

                                Jbg ovo društvo ne pije ljude kao što je Pantić, čovek je ostrašćen ali je pošteniji od 99% finih i ljudi koji su politički korektni.
                                Last edited by Cassius Clay; 04-02-20, 19:47.

                                Comment

                                Working...
                                X